Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

‘na seara la lume,

 

Inceput de an, reset la “counter”, planuri de vizitat noi aparitii…insa nu te poti rupe asa usor de confortul si siguranta petrecerii unor momente placute, la caprioare testate “personal”, cand zilele cu radar in revizie sunt atat de putine.

Pe cale de consecinta, inca n-am reusit sa deschid file noi in agenda (la dreaq!!! :@ :@ ), dar, am fost la inceputul saptamanii asteia, again, la Andreea

Si, pentru ca tot nu zice nimeni nimic util in ultimele 7 pagini (doar se fluiera admirativ sau injura la pozele gagicii) am zis sa mai fie si o povestioara…ce daca sunt “vechi” la Andreea…. :rax2 

 

Pentru cei ce n-au ajuns

 

Note/Informatii:

 

Locatie: 10. Langa Mall Vitan (deci parcare garla, si moca 2h), apartament curat, pozitie discreta (sa nu bati 100 etaje/coridoare si 3 portari sa ajungi)

Semi-intuneric, muzica la TV, de pe laptop. Pat…“beton”…ca salteaua e pe podea, cadrul de pat de alaturi fiind “décor”, sau cuier (eu il folosesc pe post de cuier :cool: )

Andreea: pentru mine = 9-10. Fiecare cu gusturile lui (pentru altii poate fi de 7), dar n-ai cum sa o lasi repetenta. E frumusica foc la fata, stie sa se aranjeze/machieze/coafeze, ca sa belesti ochii cand intrii, si tu si al mic, de norocu’ care-a dat peste voi. Cre’ ca are cam 1.60-1.65 (pe tocuri atinge 1.75, lejer :laugh2  ), bruneta, par lung, piele fina, ochi frumosi, buze carnoase si corp cu carnitza si forme “tari”…sanii si funduletzul “paraie”. Parol!

Atitudine: 10. Super comunicativa, te lasa sa bati campii cum vrei, si pare ca nu se plictiseste de conversatie/persoana ta; nu te grabeste sa incepeti “lucrul” sa scape apoi de tine.

GFE: maxim. Te face sa te simti ca i-a fost dor de tine, si chiar era ingrijorata/suparata ca n-ai mai venit de ceva timp

Eu nu sunt cu FK-ul, si o stie…dar mereu incearca sa ma fenteze si sa mi-l aplice.

Igiena: fara repros. Curata, parfumata din cap pana-n picioare

OP: 9.  Il munceste pe-ala micu de nu se vede si-i aplica toate tehnicile: si viteze/presiuni/adancimi diferite, si vacuum/lins/batut peste obraji sau limba

NP: 10…daca apuci, dupa oral. E bine si in misionar, sa ii vezi chipul, sa ii mangai sanii, si sa te stranga in brate…e bine si in caprita sa “mushti” cu palmele din funduletzul ala.

Dar eu unul oricat m-as incontra, la LOT nu-i rezist… Are neshte miscari, o expresie si o pussy stramta de ma face varza in 2 timpi si 3 miscari.

Masaj: n-am nota :cry2 ca n-am termen de comparatie. Am fost "virgin" pana acum; Dar e meserias si ala de “relaxare” si alalaltu’…erotic…noroc ca am oprit-o la timp, ca se luase cu masajul si era atat de preocupata sa “modeleze” lutul, sa rotunjeasca gurita/linga buzele conform cu modelarea, ca nu mai apucam si “sex”-ul.

Cado’: 350 / 1h30…ca-s la “testati” pe lista ei

 

Recomand…of course

 

Naratiunea

 

Stand eu asa, la sfarsit de week-end, si citind pe-aici pe forum ce mai e nou, sa vad ce sa mai trec in telefon si sa-mi abat gandul de la saptamana de lucru, vad ca-mi apare un msj, in pm

(nu e prescurtarea de la “poola mea”… :refoz ).

Na drace! Cin’ sa-mi scrie? Deschid, Andreea :eek …bine ca ai reaparut pe forum (n.r sambata) ca eram ingrijorata…n-am mai auzit de tn de anul trecut.

Poti rezista la asa o dulce “ingrijorare”? nu poti… :blushing2 asa ca i-am raspuns, si-am zis ca-mi fac drum spre ea cat pot de curand, sa ma vada si “pipaie” in carne si oase, sa-i treaca grija.

Om de cuvant, iacata-ma ajuns in parcare la Mall, luat un starbucks pt mine si neshte cola pentru ea (ca e addicted) si-apoi interfon si...cioc-cioc la usa.

Tzoc-tzoc-tzoc (toace), hop inauntru…

Am mai fost la Andreea, si eram cu ranjetu’ pe fata sa ne pupam si sa-i zic ca am luat cola ei draga…sa moara de bucurie, sa toarca, sa se lipeasca de mine si sa ma pupe iar.

Naaah…ofilit ranjetu’ si ramas ca vitelu’ la poarta noua…fatza de data trecuta era atat de mishto aranjat parul (nu ca data trecuta ar fi fost cu o claie in cap, dar…) si ii statea atat de bine, ca m-a lasat masca.

Trecut shocul, asezat la masa, chat-uit, eu fumat si cafelit, ea vorbit ca vrabiuta, supt cu gura din cola si cu privirea din subsemnatul.

Ori eu sunt ultra-extra “special” (n-as crede), ori fac parte din “colectia” ei de tipi cu care “ a facut click” (mai degraba), ori se preface foarte bine (nu prea cred) dar asa o pofta si un interes avea in chat-ul nostru si in persoana de fata, ca 50% din preludiu de-aici a venit…fugit la dush (luat singur prosop curat din rastel, sa-mi aleg culoarea), reintors in camera si intins pe burta pentru masajul mult promis, mult asteptat si mult “ratat”

Venit Andreea langa, si da-i :waytogo ….de la talpi pana la umeri, pe bucatele si pe arii mai largi, cu degetele, cu palmele, cu corpul, cu sanii, cu antebratul… cu unghiutele; si mai framantat, si mai apasat, si mai “mangaiat”….relax total, zumzet de albine.

Intors pe partea aialalta, si reinceput…de la picioare la cap, cu ocolisuri de teasing in partile esentiale….dupa ceva timp, uleiat si catargul si …gata relax-ul…eram ca si coloana infinitului: cand ma simteam bine-bine si eram sigur pe mine ca rezist, cand ma apuca panica ca ajung la “happy-end” si nu asta era scopul meu…oricum, Andreea era atenta la “semnele” mele “disperate” si mai potolea din olarit…

Trecut “ca uns” la OP, unde iar m-am panicat de cateva ori, dar ajuns cu succes la NP - LOT (stiam ca nu rezist, dar se cam scurgea timpul) si…totul conform planificarii :hooray

Eu bucuros ca puteam pleca conform estimarii, sa ajung la o ora fixa in alta parte, ea suparata ca “am fentat-o” :@

….ca ea a socotit ca mai am destul timp si…stapanire pe mine ( :laugh2 ), pentru o “excursie” mai lunga…ce bosumflata fost cand mi-a povestit cum si ce voia ea sa-mi mai faca :laugh2 .

Deh, viatza nu are numai cola!  :rax2 

Dushuit de m-a luat dracu’, sa dau uleiul jos de pe mine, mai fumat si terminat starbucks-ul, si fugit ca se facea tarziu…

 

Cam asta fu…

(si se gata si palinka)

  • Like 9

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Ai scos FK ul din meniu?

Actualizare preturi:)

 

200lei/30minute

300lei/60minute

400lei/90minute

 

Servicii Protejate!!!

Oral protejat

Normal Protejat

GFE

Sex intre sani

Preludiu

Cunnilingus

Sarutari pe corp

Diferite pozitii

Finalizare corporala COB

Finalizare Faciala COF

Footfetish

Masaj(relaxare ,body,erotic)

Handjob

Fetishuri in limita bunului simt!

 

Nu fac :Anal,CIM,uro/scato ;)

Programari :sms/telefonic/PM

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...