Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Salutare,

Am fost la Andreea de cateva ori dupa pandemia vietii si experienta a fost de fiecare data una frumoasa si de neuitat, asa cum este si ea. E foarte atenta la detalii si s-a imbracat exact in tinuta pe care i-o mentionasem.

GFE: 9.5

OP: 9

NP: 9 (desi pozitia era la un moment dat cam incomoda dar privelistea cu fundul acela in fata era de vis, are fundul exact pe gusturile mele).

Locatie: 10.

FK: nu am incercat dar sper sa incerc pe viitor, abia astept sa sarut buzele alea apetisante.

Recomand.

250 ora.

Andreea e o fata speciala si in compania ei, pe parcursul unei ore, uiti de grijile cotidiene si te simti bine in prezenta ei.

Te pup, Andreea.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Bucuresti

Am fost la andreea de mai multe ori si am avut numai experiente geniale cu ea. Ne-am vazut atat incall cat si outcall. La actiune note nu pot sa dau decat maxime, accepta orice pozitie si da contre in timpul ei, e comoda cu toate "vitezele" de la soft la hard. La oral e atenta la toate zonele si incearca pe cat de mult deep, accepta la randul ei si cunni. Am optat de cateva ori si pt masaj cand am stat mai multe ore, masaj obisnuit de relaxare executat profesional. La capitolul socializare este foarte deschisa la conversatie, poti vorbi lejer cue ea despre orice si te face sa te simti ca si cum ai fi cu o prietena.

 

Note:

GFE: 10 (permite si fk dar mai rar, altfel permite pe buze fara probleme)

Normal: 10 (stramta, foloseste lubrifiant dar nu deranjant de mult)

Oral: 10 (cum am mentionat mai sus atentie la zone adiacente si incercari de deep)

Masaj: 10

Locatia: 9 (merge imbunatatita, nu e rea dar parca e mai bine intr-un pat decat pe saltea ;) ).

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hello

vizitat fătuca pentru a încerca oralul neprotejat.

vizita a fost stabilită fără probleme pe ”wazzapp”.

locația este lângă mall Vitan, apartament curat dar se simte puternic mirosul de pisică (aviz neamatorilor). Acțiunea se desfășoară pe o saltea.

despre oral - nepro, bun, diferite poziții, atenție la sateliți, priviri sexy... am finalizat COB - nu am mai ajuns la normal. (se poate CIM, COF)

s-a mai împlinit față de ultima vizită de acum 4 ani - ca avantaj are sânii mai mari acum și este mai aranjată și mai atentă.

concluzionând:

Fata - 8

Locație - 7

Oral - 8.

noile servicii merită, dar sigur normalul cred că rămâne partea unde ”excelează”!

 

plătit 150/1 fin + 50 nepro. D2D app 40 min

 

suxxes

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

A ajuns la testate din cauza voastra ca scrieti numai cu 10 si prostiti consumatorul

pisicuts stie cum sta treaba, inannadear

Buna,majoritatea am ajuns la testate,unele deja au 11-15 recenzii pe anul asta,propuse chiar de catre voi,dar Pisic are ultimul cuvant ;)

Exagerezi cu note de 10,am note si mai mici 7-8 ,sunt fete care au recenzii cu 10+++ ,coronite etc..

 

PS: Fie ca sunt la Top sau la Testate nu ma afecteaza cu nimic,deoarece eu voi incerca sa mi fac treaba asa cum stiu eu mai bine!

 

Asdar,va urez o seara linistita tuturor!Pup

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...