Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

Am revizitat-o pe Andreea de curand dupa o lunga perioada de timp.

Am facut programarea pe watsup si am purces catre locatie...Am ajuns langa locatie si apoi am fost indrumat prin telefon sa ajung la apartament.

Sincer sa fiu nu știam ce așteptări sa am... Ultima vizita fiind cu 4 sau chiar 5 ani in urmă.

Am fost așteptat într-o tinuta sexy si am fost servit cu o apa minerala rece si buna pe caldurile astea.

Dupa cateva minute de chat si fumat o tigara m-am cerut la dus si am revenit in camera de nebunii.

Actiunea a inceput cu mangaieri de ambele parti si apoi de un oral neprotejat foarte foarte bun cu atentie la zonele adiacente... Apoi am cerut montarea balonasului si am finalizat glorios cu ea in lateral.

Si acum notele :

Locatie :9.5

Andreea : 9.5

Oral :9.5, sincer nu stiu daca face cim...

Normal : 9.5

GFE :10

Recomandare : clar Da, m-am simțit foarte bine cu ea si sper sa o mai vizitez curand.

Părerea mea este ca locul ei este la top... Dar na nu fac eu topul..

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Neata baieti:)

Şi-a scurtat mereu rochiţa

Åži micuÅ£ă a rămas,

Că i se vedea "guriÅ£a"

La distanÅ£ă de un "glas".🙈ðŸ˜

 

Ce-mi place, rochiță.. "tip guleras" 😀 🌹

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Am vizitat-o saptamana trecuta pe Andreea și mi-a plăcut.
Locația este aproape de mall Vitan, intr-un bloc la strada, dar cu intrare din lateral. In apartament totul ok, baia dotata cu tot ce trebuie, AC si o saltea buna.
Andreea este fata din pozele. Apreciez cel mai mult la ea sanii si faptul ca e frumusica. 
Servicii conforme cu descrierea din semnatura si pe masura așteptărilor mele. Nu m-a grăbit deloc, chiar cred ca am deposit putin timpul alocat..

Concluzii:
Locație: 9 
Înfățișare fata : 9
GFE - 10 (este foarte comunicativa, am reusit sa vorbim destul de mult in ciuda faptului ca eu sunt un tip destul de tacut)
Oral -9
Normal -10 (am schimbat 3 pozitii, insa ea este deschisa la multe altele, chiar ea mi-a spus ca putem face si X si Y si... dar eu am ramas la ce stiam eu)
Implicare -9
Cost: 250/h

De Recomandat: Da.
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Vizitat și eu titulara topicului.Adevărat tot ce se scrie pe aici.Frumoasa foc,CUn un sexappel aparte.Sâni superbi și o pasaricaaaa de nota 10.Am optat pt o ora cu sex oral neprotejat și finalizare faciala.La oral e profesoara,o suge superr o ia pe toată îi place atenta peste tot.La normal este pur și simplu criminala.Da contre,propune poziții te ghidează Cum sa o futi ca sa se simtă și ea Bine. Prima finalizare a avutvloc pe fata domnișoarei a doua în balonas.Andreea o fata superba cu servicii incredibil de bune.II place sexul și face tot posibilul ca partenerul ei sa se simtă bine.Notele nu își mai au rostul,a se vedea notele date de ceilalți frați futaciosi care au vizitat o.Clar voi mai revenii la Andreea.Cadoul fetei pt o ora de super sex 300 rhon.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:w
  • Oras:w

Vizitat și eu titulara topicului.Adevărat tot ce se scrie pe aici.Frumoasa foc,CUn un sexappel aparte.Sâni superbi și o pasaricaaaa de nota 10.Am optat pt o ora cu sex oral neprotejat și finalizare faciala.La oral e profesoara,o suge superr o ia pe toată îi place atenta peste tot.La normal este pur și simplu criminala.Da contre,propune poziții te ghidează Cum sa o futi ca sa se simtă și ea Bine. Prima finalizare a avutvloc pe fata domnișoarei a doua în balonas.Andreea o fata superba cu servicii incredibil de bune.II place sexul și face tot posibilul ca partenerul ei sa se simtă bine.Notele nu își mai au rostul,a se vedea notele date de ceilalți frați futaciosi care au vizitat o.Clar voi mai revenii la Andreea.Cadoul fetei pt o ora de super sex 300 rhon.

 

esti utilizator vechi cu cont nou. are deja recenzie de la tine

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate e sigurul meu cont.Nu știu despre și cu cine mă confunzi.Sănătate multaa Îți doresc

 

Da, e singurul, ca Biatlonist nu mai e :)

 

Biatlonist catena???? Fraților sigur chiar mă confundați cu un alt ușer. Acest Biatlonist catena.Zauuu nu știu despre cine vorbești .cu respect frate.

Biatlonist si atat, las-o jos pe catena.

 

Eu nu pot sa pricep de ce tot eviti sa recunosti ca esti Biatlonist. Ai facut ceva atat de rusinos incat sa te rebrand-uiesti ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Da, e singurul, ca Biatlonist nu mai e :)

 

 

 

Biatlonist si atat, las-o jos pe catena.

 

Eu nu pot sa pricep de ce tot eviti sa recunosti ca esti Biatlonist. Ai facut ceva atat de rusinos incat sa te rebrand-uiesti ?

Fratilorr va spun sincer clar is confundat cu acest user.Și atât cum respect la toți fratii
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Programari:

WhatsApp-0725 653 656

Telefonic 0721 780 370

PM

Locatie:Mall Vitan!!

 

Preturi:)

100lei -30minute

200lei-60minute

300lei-90minute

Extra- 50lei ON(oral nep in functie dr igiena)

Extra 50lei -COF(finalizare faciala)

 

Servicii:)

Sex oral protejat/nepr in functie de igiena)

Sex normal(obligatoriu protejat)

FK (in functie dr igiena/chimie)

69,

Masaj(relaxare,body ,erotic)

Cunnilingus

COB

COF

Preludiu

facesitting

Footfetish

Footjob

Sex intre sani!!

Mici fantezii in limita bunului simt!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, e singurul, ca Biatlonist nu mai e :)

 

 

 

Biatlonist si atat, las-o jos pe catena.

 

Eu nu pot sa pricep de ce tot eviti sa recunosti ca esti Biatlonist. Ai facut ceva atat de rusinos incat sa te rebrand-uiesti ?

el e toti s-au prins

se teme de banare

eu il inteleg si il respect

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

vizitat ieri andreea....revizitat mai bine zis ca nu este prima data. Din pct meu de vedere este cea mai indreptata catre client, pro client in adevaratuli sens al cuvantului. Deosebit de frumoasa, parca mai frumoasa decat la ultima noastra intalnire...am optat pentru o finalizare, OP, NP si la final un pic masaj...timpul petrecut la ea fiind de cel putin 40 de minute...nefiind grabit in niciun fel. Nu mai detaliez si raportez in note actiunea, dar pentru mine are numai note de 9 si 10 la toate capitolele.

 

Te pup Andreea.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...