Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

saracu' de biatlonist nu stie cum sa ejaculeze pe buna in gura domnisoarelor pe care le frecventeaza

halucineaza, el deschizator de drumuri la Rebeca :laugh2 :laugh2

Săracul de tine, cit de prost poți sa fii. Dispari prapaditule de pe topic urile fetelor și încetează cu aceste aberații. Ești pe bune zău un maxim terminat.
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Săracul de tine, cit de prost poți sa fii. Dispari prapaditule de pe topic urile fetelor și încetează cu aceste aberații. Ești pe bune zău un maxim terminat.

Pai tu ai fost ala ce a spurcat-o primu'(official), apropo ce bani ai dat? Suna tentant ce ai trait cu ea, sa moara jeana de nu..
Link spre comentariu
Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

Pai tu ai fost ala ce a spurcat-o primu'(official), apropo ce bani ai dat? Suna tentant ce ai trait cu ea, sa moara jeana de nu..

Lasa fa topicul fetei in pace ursoaico

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:All over the world
  • Oras:All over the world

Vă salut cu respect! 

 

Ca să nu fie prea pufoasă, cool sau apreciativa, cu iz de "peșteră", cumulativ. Pentru indeciși și cu multe nebunii, fără menajamente pentru alții.

 

Am să adaug un plus de experiență avută în compania Andreei Aka Rebeca. Cu acest prilej destul de matinal și cu câteva schimbări, față de cele cunoscute.

 

 

Evident ca de obicei, programarea fără cusur. Ajuns la adresă, formez interfonul, ajuns la ușa făcătoare de minuni.

Întru și rămân fără lumina, preț de câteva secunde, urâtă senzație!

Noroc cu salvatoarea sufletelor rătăcite care a fost prin preajmă și a fost indulgenta să ajute un" biet" pierdut, în negura situației. Comportamentul ei o diferențiază prin fapte, față de majoritatea colegelor de breaslă, (No offense). Bănuiesc că experienta își arată adevarata valoare. Nu am idee cum reușește să îți ofere câte ceva nou, spontan, diferit de ceea ce știai deja. Aici merită un mare plus

Am reușit să observ, după acomodarea cu umila lumină din budoar, lenjeria sexi neagră cu plasa top, din pozele recent adăugate.

 

Ca atare, voi face referire, numai la schimbările notabile.

 

Am fost statut de ceva timp și am evitat la mustață de doua ori să stropesc peisajul la cât de strâmt este pasajul spre "senzorul de proximitate".

Am inițiat cu un cunilingus, acompaniat cu zumzetul de nimfa al Andreei. Care se afla în zona cu prezenta, cu gândul habar nu am, nu este treaba mea.

Am avut din nou parte de echiparea juniorului cu echipamentul de protecție și confort, aprofundat cu uleiuri conferite cu tandrețe de mâna excitant- relaxantă a Andreei.

 

Și pregătit fiind pentru bătălie, am purces în misionar.

Grav aici, strâmt locul de muncă câteva mișcări și deja explodam, am reușit cu greu să temperez situația, de câteva ori pe pragul de a expulza. Evident inevitabil am stropit din abundenta" ceva fierbinte" pe gropile Venusiene ale Andreei, frumos conturate la acea ora matinală.

 

Fugit la refresh, apoi revenit în tabăra de bunavointa.

Mai cu reținere de ambele părți începem din nou cu un mare asalt de mișcări suave pentru revigorarea micului terminat de curând. Și sub indemnul sânilor mangaietori aprofundat de zumzetul posesoarei de plăceri, Inițiază un OP susținut cu spor și abreviat cu un 69. După multă cazna. Doresc o finalizare pe sâni și execut în ciuda gravitației.

 

Pe sânii ei pe, mine, pe unde a mai ajuns.

. Noroc că nu duce lipsa de șervețele.

.

 

Locația. 8,49 Arhicunoscuta. Orbit de ☀, eram blind, când am intrat.

 

 

OP. 9,49 Am observat ceva mai mult chef de "jucat" față de obicei.

 

Să fie oare de la upgrade-ul serviciilor, sau eram eu pe val.

Fiind matinal.

 

NP. 9,49 Cu multă implicare, din ambele părți.

 

COB . 9,4949494949 Mi-am lăsat "semnătura" pe fesele sale atrăgătoare , mai precis pe gropitele Venusiene , second time , pe ai săi fermi sâni.

 

FK / DFK. Am rezistat tentației, din păcate, pentru unii, lesne de înțeles, pentru alții .

 

GFE. 10 +

De mult timp nu am mai avut parte de o dublă, în aceeași oră.

Felicitări Andreea, pentru intuiția și stilul tău de a te face plăcută!

 

 

Igiena. 10

 

 

 

 

Cadoul 250 / h

 

 

Multumesc Andreea Aka Rebeca pentru noua experiență. Memorabilă pentru mine !

 

 

 

Aceste aspecte enumerate, sunt strict părerea mea, despre experienta avută.

 

Diferențele pot apărea de la caz la caz.

 

Spor la pompat! 

 

 

Domnilor "Iubiți femeia, nu ce devine ea"

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns si eu din nou la Andreea, văzând serviciile noi din oferta. Programarea a fost făcută prin sms, fără nicio problemă, ca deobicei, si respectată de ambele părți. Ajuns, ma întâmpină intr o lenjerie neagră, exact ca in ultimele poze postate. Fundul mortal, sânii frumosi, machiată, aranjată, impecabilă. Am ales varianta cu ON si dupa un dus am început acțiunea. Pot spune ca ON a fost fantastic, cu limbi pe coaie, pe cap si luat pana in gât. Restul acțiunii s a ridicat la înălțime, cu schimbat pozitii , doggy, misionar si finalul a fost pe sani.

Ca deobicei a fost o experienta reusita, intensa, astept cu nerăbdare următoarea întâlnire.

 

Oral: 10, neprotejat

Igiena: 10

GFE: cel mai bun din top, 10

Actiunea: 9,5 pt ca mereu este loc de mai bine

Pret: 250 ron, o finalizare

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Dragii mei,fiind putin ragusita(mai mult :laugh2), ca sa ne intelegem cum trebuie  ,azi voi face programari prin SMS/PM, SI detalii despre locatie,etc prin sms

Va multumesc pentru intelegere  :kiss3

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...