Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

disponibila dragii mei pentru programari :kiss3 INcall/outcall 

hei ,liber la 23:00-24:30  :kiss3 Ultima programare pe ziua de azi.

Program maine :11;00-24:00 ,,se pot face din timp programarile pentru maine :kiss3  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

am vrut sa scriu 24:00 dar din graba am pus 30"...orcum  sunt sigura ca ai inteles tu din prima ce si cum! :hug1

 

 

Vreau si eu programare duminica, pe 28, de la 23.10  - la 00.10, se poate ???  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

As vrea sa las si eu aici o recenzie, dar imi e ca apare "daunatorul" ala rosu' si strica feng shui-ul topicului. Dar ma risc si punctez niste idei ...
1. Andreei ii sta mai bine bruneta decat roscata. Parerea mea  :hihat
2. Am ramas uimit de cat de bine stie sa faca masaj de relaxare, cat si masaj erotic   :masaje
3. Am plecat ametit de la ea  :2qm40hg
4. Atat de bine m-a fu**t incat mi-a bagat penisul in "revizie" ... cred ca nu mai misca nimic cateva zile  :wink2
Pacat ca nu pot sa ajung la ea atat de des as vrea ... :cry2

 

 

Du-te bă în pula mea de agarici pupincurist cu fanteziile tale mincinoase cu tot! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare

Am fost si eu, de 2 ori. Programarea am facut o sms, si prima data a trebuit sa si sun, cred ca vroia sa se asigure ca nu fac la misto. La prima vizita am fost impresionat de aspet. Frumusica la fata, sanii super, fundulet beton, piele fina. Locatia curate, prosoape curate si nenumarate, baia curate. Actiunea a fost scura( din vina mea, m  a tradat ala micu, chiorul ).100 lei / 30 min Din pacate am terminat prea repede si am promis ca revin. A doua oara a fost altceva. Din prima I am spus ca vreau cu FK, cu preludiu, ceva frumos. Si asa a fost. Sadisfacut pe toate planurile. Evident totul a fost protejat. O sa mai revin si sper sa fie si mai bine. Cred ca, cu a 3 vizita o sa fie si ea mai relaxata.  Ti pup si poate ne revedem cat mai curad.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...