Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare Prieteni

Incep prin a-i multumi Andreei ca a fost draguta si mi-a acceptat scuzele astfel am putut avea o intalnire foarte placuta.

Si acum o sa incerc sa descriu putin intalnirea, am vorbit cu ea la telefon si mi-a spus locatia undeva pe calea vitan am sunat cu 5 min inainte de ora stabilita si am fost indrumat catre apartament, am ajuns la usa si surpriza nu prea vroia sa se deschida usa in mintea mea am zis ca e un semn dar pana la urma a reusit sa o deschida uff si in fata mea o gacica sexy sexy pe nume Andreea imbracata intr-o rochita neagra mama si ce corp sub rochita , am fost invitat in camera de nebunii am fost intrebat daca doresc ceva de baut si am stat la o discutie de acomodare. Dupa mica discutie m-am cerut la dus ( e facuse inainte+) am primit papuci si prosop si dupa improspatare am revenit in camera pentru actiune care a inceput cu mangaieri cu sarutari pe corp apoi am pus prezervativul si a inceput un oral bunicel si fupa ce m-am infierbantat am rugat-o sa treaca ea deasupra ooo da ce miscari si am incercat si pozitia caprita unde am terminat glorios. Am stat inca putin la taclale si dus am fost.

Locatie : 10 curat ambient perfect pentru nebunii

Aspect Andreea : 9,9 ( sa nu fie 10 ca ma urecheaza domnul picon) corp foarte foarte sexy piele catifelata sani ooo da , ce sa mai pentru mine corp aproape perfect

Oral : 9 fiind protejat nu sunt mare fan

Normal : 9,5 cu ea deasupra ooo da ce miscari

Gfe : 9,5 stie sa intretina o discutie stie sa te faca sa te simti bine lipsa fk este -0,5

Cadoul : 100 lei pentru 30-35 de minute

Recomandare : Clar Da eu unul voi reveni

  • Like 12
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

Salut!

 

Fo' si "io" la masaj.

 

Loc - ok (usa, hol, parchet, pat, scaun, dus, apa calda, sapun, prosop, lumina, muzica, suc, scrumiera etc) Nu m-am dus la vizionare de apartament si nici nu ne-am tavalit "pa" jos)

Igiena - DA

Si "Mitza" e curațica, vorba lu' Nenea Iancu

Tanara domnita -  ca o garofita. (ce frumos si bine e cand esti tanar!!!)

Totul e ca la "mascati", fie sus, fie jos (era si un joc, pe vremuri, "Sus, jos") asa ca, "nu te supara, frate!" Si asa  e stipulat in contract.

Am stat eu cu ochii-n tavan, a stat ea cu ochii-n tavan, dupa care s-a apucat sa caute nu stiu ce prin pat. Ea cauta si eu o tot impingeam de la spate. Asa din spate, cum ma tineam eu de "obrajorii" ei, era o imagine tare mijto. Ma uitam la ... ca muta la p*la si ma intrebam unde intra, bai, baiete, toata, ca in mine nu!? Nu e "pidosnica".

Se scurse timpu' - trebuie sa vb cu astia de la ceasuri sa faca ora mai mare de 60 de minute

 

Masaju' - 4.2 Ron/min (mai ieftin ca in roaming)

 

E "da" mers, dar nu stiu cat e abonamentu'!

 

Sa aveț spor! (zic) :hihat

  • Like 11
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Andreea azi, a fost o experienta foarte placuta.

 
Incepusem sa scriu o recenzie si pentru ca mi-a placut mult m-a furat talentul de scriitor :-) asa ca am sters, o sa incep cu notele apoi voi incerca sa fiu cat mai scurt:
 
ATITUDINE: 10
CORP: 10 (as spune ca arata mai mine decat in poze; carne tare, sani voluptosi si fermi ca piatra)
CHIP: 8,5 (o expresie placuta, genul "the next door girl")
SEX NORMAL: 10
ORAL: 7-8 (nu pentru ca nu m-a servit ea frumos, ci din cauza cauciucului - nu face neprotejat, dar spune asta si in anunt)
FK: nu face (dar spune asta si in anunt)
 
APARTAMENT: 8
BAIA: 10 (prosop curat, geluri de dush pe toate gusturile, apa de gura la chiuveta, plus un prosop grijuliu aranjat pe jos la iesirea din dush)
 
TARIF: 100 de lei o finalizare (cazul meu), 250 o ora
 
Mai pe larg, dar cat mai pe scurt: zambitoare, vesela si comunicativa inca de la telefon; adresa in zona Mall Vitan - locuri de parcare disponibile asa-si-asa, eu am avut noroc si am gasit unul; m-a intampinat intr-o rochie de seara rosie si pantofi cu toc.
 
In ce priveste plata, Andreea a fost de super super bun simtz, nu mi-a recitat poezia cu tarifele, nu mi-a vorbit despre bani, am pus eu din proprie initiativa suta de lei pe masa pentru varianta "pe graba" asa cum am stabilit (imi luasem o rezerva de cash pentru prelungirea la o ora in caz ca nu reusesc sa termin).
 
O tigara, o mica poveste, dush, actiune... sexul normal a fost DEMENTIAL din partea ei, cu miscari, contre, mici gemete naturale, n-am simtit nimic absolut nimic mecanic din partea ei; am inceput cu ea deasupra, apoi eu pe la spate, la un moment dat am simtit ca se contracta, deci e posibil sa-si fi dat drumul si ea (imi place sa cred asta, dar nu pot sa garantez (-:) si, spre surprinderea mea am terminat - spun "spre surprinderea mea" pentru ca sunt "novice", merg foarte foarte rar la fete contra cost si pe nevazute, iar cu o femeie cu care mi-o trag pentru prima oara mi se intampla foarte rar sa termin (eram sceptic, si de-aia imi si luasem rezerva de cash pentru o ora). Asadar, inca o tigara (si-aici zic de un detaliu neimportant, dar un pic bizar pentru mine: scrumiera pe care mi-a oferit-o are in mijloc un mulaj mare de pula sculata... mie mi s-a parut bizar, dar astia-s niste pitici pe care ii am eu pe creier)
 
Dat fiind ca Andreea m-a facut sa "explodez" am preferat doar sa las un mic bacshish si sa pastrez ce mai aveam in portofel pentru o noua vizita :-) In varianta in care as fi stat mai bine cu finantele, cred ca prelungeam la 2 ore :-)
 
Spre plecare Andreea a fost din nou super fata, nu s-a uitat la ceas, nu m-a cronometrat, nu m-a facut sa ma simt de parca mi-am terminat timpul, am mai schimbat o vorba, totul relaxat.
 
Deci, cu siguranta, de revenit. 
 
Daca a fost ceva in neregula e doar din cauza mea, am fost un pic stresat, dupa cum spuneam sunt "novice" am un disconfort sa merg la o femeie pe care nu am vazut-o la fatza nici macar intr-o poza, am fost de cateva ori in niste cluburi in care vezi fata si poti schimba si doua vorbe cu ea inainte sa decizi daca treci intr-o zona mai intima sau nu... asadar, Andreea, daca citesti ce am scris, in primul rand MULTUMESC pentru seara, in al doilea rand scuze pentru stres ;-)
 
 
Bafta tuturor,
 
Marin
  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Salut, astazi am revenit la Andreea Rebeca, am intalnit aceasi fata super dulce, ma amuzat cand mi-a spus cum ma trecut in telefon "client zapacit" :laugh2 . Ce este de adaugat fata de prima vizita este sexul normal unde a fost wow, si prima oara a fost bine dar acum a fost extraordinar, am schimbat cateva pozitii si dupa ce am terminat am mai stat cateva clipe imbratisati ceea ce a fost minunat, dupa dush mai vorbim ne imbratisam  :hug1 o pup si plec.

Note:

Locatie 10

Aspect 10

Normal 10 ++

Oral 10

Gfe 10

PS: Andreea te pup si iti multumesc "zapacito"  :laugh2 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Misterul din spatele mastii..

 

            O aveam de ceva timp in minte dar nu stiu de ce nu am ajuns la ea.. misterioasa domnisoara ce zambeste de sub enigma  cu motive venetiene.. schimbam  doua  vorbe pe PM si intr-o ora jumatate taxiul ma leapada undeva pe langa mall Vitan.. un telefon scurt si cateva clipe mai tarziu usa se inchide in spatele meu intemnitand o lumina difuza care e asezata tomnatic pe pardoseala..

Facem cunostinta si ochii mi se infrupta lacomi din silueta gratiei.. ochi calzi, un chip placut si delicat, forme armonioase si un par ingrijit ce imbraca umerii goi intr-un efect de maxima feminitate..  asorteaza bineinteles la toate acestea un zambet pe masura.. ma ia de mana si ma conduce in dormitor, iar din urma mersului gratios pus in valoare de lenjeria neagra si tocuri inalte admir  un fundulet ispititor..

            Ma simte conectat asa ca in loc de small chat incepe un teasing obraznic la care se pricepe de minune.. cu foarte mult tact din cand in cand mai face cate o remarca pentru a da cursivitate momentului, mai ales ca eu tamp, blocat cu un ranjet de satisfactie pe fata nu-mi gaseam cuvintele..  cu greu ma desprind si iau prosopul..

             La revenire continuam .. e foarte lipicioasa si volubila...  saruturi pe corp, atingeri, masaj ..  oral in 69 de cadre,  normal lady on top cu niste miscari in premiera pentru mine..  reverse cowgirl.. iar aceleasi miscari..  funduletul se cere framantat in palme.. e prea hot.. doggy  unde printre gemete  cu largul ei concurs mi-am luat  cocktail-ul de endomorfine.. ce senzatie..  am mai rams intins putina vreme unde printre pupici si mangaieri am infiripat un small chat.. din motive obiective nu am putut sa stau mai mult desi mi-as fi dorit sa stau toata noaptea..  e prima data cand simt asta..  de obicei dupa, nu stiu cum sa rup usa mai repede, dar acum.. 

            Pe drum la intoarcere cu fruntea sprijinita de un geam rece incerc sa rememorez totul si sa imi dau seama unde a fost linia aia subtire dintre realitate si profesional, dar fara prea mare succes.. enigma ramane in spatele mastii..  e prea buna..

            Pentru cei a caror masura este doar in cifre, ele arata asa..

Locatie  9

Aspect  9+

Atitudine 10

GFE  9 (era 10 daca era FK)

Oral 8 (protejat)

Normal  10

Cadou  100 ron/ o finalizare  aprox  40 min DTD

Moment personal  10

 

Concluzie : e un must have indiferent de gusturi..  Fratilor, succesuri !

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am revenit astazi la Andreea in locatia din Vitan....am mai fost la ea, am mai scris....o sa mai merg si o sa mai scriu.

Concluzia este ca la Andreea gasesti mereu bunul simt, curatenia, igiena, femeia ingrijita, vesela, atenta....si lista poate continua pentru ca nu are cusur. Ca face totul protejat, ca nu face FK...am apreciat intotdeauna la ea asta si ma reintorc cu mare placere. Importanta este atitudinea ei, GFE-ul, igiena, look-ul, priceperea la masaj, atentia pe care ti-o ofera, stilul personal cu care iti ''ridica'' dorinta  :boob

Note

locatie 8,5

aspect Andreea 9

oral pro 9

normal pro 9

masaj 10

igiena 10

GFE 10

Experienta personala 10

De revenit...inca de 10 ori

 

Spor   :feet

  • Like 20
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut si eu zilele trecute pe la domnisoara. Sunat si programat, respectat programarea fara probleme. Domnisoara este superba, foarte comunicativa, o duce capul si ai ce sa vorbesti cu ea.. Am intrat am barfit umpic si m-am trimis singurel la dus. Ajuns in pat a inceput cu sarutari fine , un oral protejat bine executat, din pacate pentru mine am probleme cu acomodarea cu persoanele noi asa ca a durat umpic sa se trezeasca cel mic, am reusit in final cu mult efort:)) maxima aprecierea pentru rabdarea andreei, am folosit pozitia caprita si am finalizat glorios. A urmat un masaj rapid de relaxare si am fugit repejor la treburile mele.. Recomand dragilor pentru ca fata este super din toate punctele de vedere..

 

Locatie: 9. Curat , prosopul curat, baia curata, apa dureaza umpic sa se incalzeasca de aceea am dat 9:))

Fata: 10.. nimic de reprosat, curata epilata rujata machiata, sanii sunt superbi, fund de senzatie

Oral: 9 ( e protejat) si nici nu sunt eu mare fan

Normal: 10 cu felicitari, contre gemete si rabdare multa sa se trezeasca cel mic

Anal: nu cred ca face

Fk: nu face

Igiena: 10 nimic suspect, miroase foarte bine.

Overall: 9,5, merita:) 

Ciocane tari va doresc!

  • Like 8
  • Minus 22
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare Prieteni

 

Am avut placerea sa o revizitez de curand pe Andreea in locotia binecunoscuta aproape de mall vitan , programare a fost facut rapid si uite asa eram aproape de locul de nebunii unde am resunat-o pentru a fi indumat si pentru interfon.

Am fost asteptat intr-o tinuta relativ sexy adica era acoperita doar cu un prosop am stat putin de vorba si am trecut la aciune unde a inceput cu sarutari pe corp ii place sa ii alinti sanii cea ce am si facut a continuat cu un oral protejat si apoi cu ea alaturi de mine am reusit sa termin cred ca nedepasind recordul de viteza.

Notele:

 

Andreea :9,5 Imi place foarte mult corpul ei pare de pustoaica de 18 ani cu sani fermi si o da ce fund

 

Locatie : 10 curat totul la locul lor

 

Oral      :  9 fiind protejat

 

Gfe       :  9 poate trebuia o tinuta mai sexy la primire in rest m-am simtit super bine

 

Cadoul : 100 lei pentru 30 minute

 

Recomandare : DA eu unul voi reveni cu siguranta

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Trecut si eu astazi pe la Andreea. Programare prin SMS, all good, la locatie (langa mall vitan) se ajunge usor si sunt destule locuri de parcare in zona. Ajuns la "cuibul de nebunii", am cunoscut-o atat pe Andreea, cat si pe restul locatarilor din apartament, respectiv pe cele doua pisici. Am stat un pic de vorba, am facut dusul de rigoare si am revenit in camera pentru actiunea propriu-zisa. Dupa un mic preludiu, Andreea a trecut la un oral protejat bun, dar clar punctul sau forte este normalul. Am schimbat cateva pozitii si am finalizat in preze cu ea stand deasupra. Din pacate, maiorul nu a mai reactionat la fel de bine si la a doua finalizare, dar Andreea merita un mare plus pentru rabdarea de care a dat dovada, sper ca nu te-am chinuit prea rau  :blushing2

 

Si acum, notele:

 
Locatie: 9 (apartamentul arata bine, mai multe geluri de dus la baie; data viitoare voi da 10, acum ca stiu schema cu apa calda  :laugh2)
Fata: 10
Igiena: 10 (niciun fel de miros suspect, isi facuse dus inainte sa ajung)
OP: 9 
NP: 10 
GFE: 9.5 (asta ca sa fiu in asentimentul celor care si-ar dori FK; oricum, extrem de sociabila pentru o prima intalnire)
Cado': 250 lei/h
 
De revenit? Cu siguranta  :kiss3
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Asa cum am promis 

revin cu recenzia 

 

Am sunat si a raspuns din prima , contrar celor citite mai sus 

programat pentru 30 min , sincer mi-a parut rau ca numai atat dar asta e , avea treba dupa mine si nu s-a putut 

nex time 

Locatie f usor de ajuns, la strada dupa MAL VITAN . Confirm pozele sunt reale . 

 

Locatie: 8 , se poate si mai bine 9 si 10 dau pentru ap de lux , dar vb unui coleg nu am venit la vizionarea locatiei
Baia : 8 , e o shema cu apa calda 
Fata: 8,5   , vreau sa fiu obiectiv 
Igiena: 10 ;  nu am ce comenta 
Oral protejat : 9 
Normal protejat : 8,5 , din vina mea recunost ca nu am luat o ora ....  :blushing2
GFE: 9  sociabila calda , m-am inteles bine cu pisica , (are pisica apropo , poate sunt unii alergici )
Halatul : 100 RON /30 MIN 
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0773768850
  • Oras:Neverland
  • Telefon: 0773768850
  • Oras:Neverland

Am cunoscut-o, in sfarsit, pe Andreea. Si bine am mai facut !!

Pana acum timing-ul nu a fost aliatul meu, dar prin incercari repetate, stiam ca voi reusi.

Asa ca, sunat, programat, sunat la usa, care se deschide incetisor si intinsa lasciv pe un divan in bucatarie...o pisica :)

Un pisoi de fapt. Haios, avea o dunga cenusie sub nasuc, fix ca o mustata.

Sa revenim la motivul vizitei mele. Andreea era dupa usa, care acum se inchidea la fel de incetisor precum se si deschisese.

Era imbracata cu o rochita neagra, foarte sexy. Aaaa si nimic pe sub ea....Mmmm, buna priveliste, buna Andreea ! :)

Andreea este foarte frumusica, cu o voce placuta, potrivita ca inaltime, o prezenta tonica si sexoasa in acelasi timp. Si are un par negru, des si lung care vine bonus peste tot ce-am zis mai-nainte !

Mergem in dormitor. Amandoi dusati, asa ca ne dezbracam si ... acum rememorand, parca-mi pare rau ca am lasat-o sa se dezbrace asa repede. De ce naiba nu am luat-o asa imbracata doar cu rochita, pe tocuri - aaaa, da erau si pantofii cu tocuri inalte, of course - pe la spate ??...Ca mama-mama ce mai merita ! Nu-i nimic, next time !!

Revenim. Andreea. Goala, in fata mea...Sexy !! O iau in brate, ii sarut sanii si cu palmele ii cuprind fundul ala sexos al ei.

Trupul Andreei e o combinatie reusita de feciorelnic si femeie ! Are niste sani frumosi si tari cu sfarcuri erectile, o placere sa-i strangi in palme si sa-i saruti ! Si fundul...eeee, fundul, la fel de tare si sexy.

O intind pe pat si o sarut pe sani, pe trup in jos, ii departez picioarele si zambesc fericit... da, da, da, ce pasarica frumoasa !! Zici ca ieri s-a apucat de meserie...Asa ca ii sarut pasarica. Insistent, ca merita ! Andreea geme intr-un fel foarte excitant.

Beneficiez apoi de un oral protejat. Erotic ! Oralul e foarte bine facut pentru ca stie cat sa stranga cu buzele, astfel incat sa-ti trezeasca tot ce e de trezit in tine. Bonus, pozitia sexy in care statea langa mine, lasandu-ma sa-mi strecor mana dreapta intre picioarele ei si sa ma joc cu piersicuta, care se umezea din ce in ce...

N-am mai rabdat si am trecut la un "doggy" de mare angajament ! Super-priveliste !!! O tineam de coapsele tari si carnoase si-i admiram in acelasi timp mijlocelul subtire, bucile rotunde, "gaurica" pe care n-o ofera la "servicii" si pasarica buna si ingusta, ce se mula perfect pe membrul meu !!... Bun, bun, bun de tot ! Atat de bun, c-am finalizat in pozitia asta.

In pauza s-a intins langa mine, am povestit diverse...parca eram cu o amanta...Bun, bun.

Runda a 2-a : oral de trezire, misionar - o experienta foarte erotica, ea sarutandu-ma pe gat si gemand intr-un fel foarte placut - apoi acelasi "doggy" cu super-priveliste si finalizare glorioasa ! 

Am mai povestit un pic, un pahar de cola, mangaiat pisoiul cu mustacioara, pupat Andreea si luat la revedere.

Notele :

Locatie : 10  - Apartament in zona Mall Vitan ; curat ; baia dotata cu tot ce trebuie, prosop curat si uscat

Fata : 9.5 desi as putea da, la fel de bine, 10 - frumoasa, bruneta, par lung, sani tari si potriviti ca marime, fund foarte sexy, pasarica delicioasa

Oral protejat : 9 - doar pt ca e protejat, in rest foarte ok

Normal protejat : 10 - participa, geme foarte excitant. Buuun.

GFE : 9 - No FK, dar compenseaza printr-o prezenta foarte placuta, volubila.

Cadou : 250 h

 

De revenit : Da - eu am inca destule pe lista de "to do" cu Andreea, asa ca abia astept !

 

  • Like 9
Link spre comentariu

Eeeeee domnii mei,daca Andreea ii urita eu is un simplu pictor peisagist.Is fericit ii superba iar eu,din nou un barbat fericit si satisfacut pt ca am facut amor cu o asa sexy tipa.Andreea m a asteptat superb intr o rochita lunga neagra mulata pe superbi i corp si fiind incaltata in pantofi cu toc cui super sexy.Beton nu am rezistat prea mult si am mers la dus.Revin aveam o pula sculata domnilor,de ma dureau coaiele si nu mai puteam rezista.Am pus o pe andrusca pe spate si si si am inceput sa ii ling pizdulica la greu.Gemea domnisorica de ma zapacea si eu ii lingeam in continuare dulceata.Nu am mai rezistat.Ii cer un prezervativ ea il monteaza pe pula si incepe un oral beton.Beton de beton cu pula beton dar simteam cum sperma urca pe teava.Nu a si fi dorit a termina asa si ii cer domnitei sa ne regulam.Zis si trecut la treaba.Dar ciudat,paula treaba,ponpezz ce pompez,fata geme bestial da contre ma apuca de bucii ma inpinge in ea.Eu pulsa termin apoteotic cu un kg de sperma in prezvt.Bizar dar si placut.Ii o gagica de pus la rana domnita asta.Sigur ne o vom mai trage de ma va mai accepta.Vizita? Cind a fost ea? A fost cind a fost dar asa mult mi a placut incit vor mai fiii si altele ca ii buna rau.Va salut domnii mei.Al dumnv sportiv de performanta biatlonist

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0773768850
  • Oras:Neverland
  • Telefon: 0773768850
  • Oras:Neverland

Spuneam la prima mea recenzie despre Andreea ca este "de revenit".

Si asa si e, doar ca acum as complet : Andreea este DE REVENIT IN MOD REPETAT !

Ceea ce am si facut :) Am revenit in mod repetat :))

Ultima vizita a decurs cam asa : facut programare cu ceva vreme inainte, programare respectata intocmai de amandoi dintre noi.

Asta e un aspect care conteaza mult pentru mine, programul meu fiind destul de aglomerat, e confortabil sa stiu ca ma pot baza pe o programare, odata facuta.

Assaaa, ajung in dreptul usii, care se deschide ca prin minune. In spatele ei, al usii adica, imi apare, la fel de magic ea... Andreea...:)

Cocotata pe pantofi cu toc inalt, in chilotei si sutien, cu parul despletit..., al naibii de sexoasa !

N-am stat pe ganduri si in timp ce o pupam, de revedere, pe obrajori, am luat-o in brate, mi-am coborat mainile pe fundul ei si i-am strans in palme bucile alea sexy...Buuun !! Si - ca de fiecare data cand am vizitat-o - am exclamat incantat : mama ce buci tari poti sa mai ai !!

Are fata asta o carne tare pe ea, cum rar ai ocazia sa simti !

Am mers direct in dormitor, amandoi fiind proaspat dusati.  Si cum stateam in picioare, in dreptul patului, Ii dau, usor, jos, sutienul, ma joc cu sanii aia nici prea mici, nici prea mari, numa' buni de strans in maini. Si tari, atat de excitant de tari, ca nu-mi mai vine sa le dau drumul.

Dar o fac pana la urma si cobor, lasandu-ma in genunchi, spre coapsele ei, pe care i le iau in brate. Are fata asta un cur bombat si tareee...de ar fi si pacat sa nu i-l strangi in maini, bucurandu-te de senzatia asta !! :)  Solduri frumoase, rotunde, pe care chiloteii aia veneau al naibii de sexy.

Atat de sexy, incat am vrut sa vad cat de sexy mai e Andreea fara ei :) asa ca ii dau, ussoor jos. Si este dom'le, inca si mai sexy !! :)

Buuuun, o culc pe pat, ii sarut sanii, ma joc cu sfarcurile care se intareau imediat ce i le alintam, cobor apoi spre zona de maxim interes, ii departez picioarele, ma bucur de priveliste... Da, da, imaginea Andreei cu picioarele desfacute, lasand la vedere pasarica ei frumos conturata, este al naibii de excitanta...Asa ca, ii sarut pasarica ei cea frumos conturata :)) Muult, ca buna mai e !! Excitant !

Pun prezervativul si o rog pe Andreea sa stea in picioare, la marginea patului. Si intru in ea, pe la spate...Ii strang coapsele in maini. Ea imi strange "membrul" in pasarica... Super-senzatie !! Iar privelistea pe care o am in fata ochilor este ...wow ! Buuun... Ne urcam in pat, dar ramanem in "pe la spate". Pentru un timp. Dupa care o intorc si continuam in misionar. Andreea geme foarte excitant. Asa ca, inevitabilul se produce si termin intre picioarele Andreei, in misionar...Bine rau intre picioarele Andreei :)

Ma sterge cu servetele umede, dupa care ramanem in pat, ea in bratele mele, povestind una-alta. Andreea stie sa fie foarte naturala si placuta.

Ne hotaram ca a venit timpul pentru repriza a 2-a, se urca pe mine, ma saruta pe piept, imi ia juniorul in mana, la momentul potrivit imi pune prezervativul si incepe un oral de mare angajament... Eu nu sunt vreun mare fan al oralului, dar ce face Andreea, reuseste sa trezeasca tot ce e de trezit in mine :) Si ca sa fie totul perfect, statea si cu fundul ala sexos langa mine. Asa ca imi strecor mana dreapta intre cracii ei si ii cuprind in palma pasarica si parte din bucile ei tari si rotunde !!... Buuun !! Simt pasarica aia din ce in ce mai umeda, asa ca ii cer Andreei sa ma ia intr-un "lady on top". Foarte bine. Se misca bine, geme bine...Continuam cu un "doggy" la fel de bun si termin iar in misionar. Bine rau de tot intre cracii Andreei !!! Mai ca nu-mi mai venea sa ies dintre ei :)

Da' o fac pana la urma...Ca sa pot reveni :)

Ce n-am zis la inceput este ca am fost la Andreea dupa o saptamana in care fusesem intensiv la alte fete, asa ca atunci cand am sunat-o pe Andreea I-am spus ca, de data asta, cred ca voi sta doar o finalizare pt ca nu cred ca voi putea duce doua finalizari. ea mi-a raspuns dezarmant de simplu : tu vino si mai vedem noi :) Si am vazut ce mi-a facut :) Si mai vreau :)

Asa ca, notele mele pentru Andreea nici c-ar putea fi altfel decat 10 de la un cap la altul.

Si asa cum spuneam mai sus : ANDREEA E DE REVENIT IN MOD REPETAT :)

 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E greu sa scrii despre fetita asta ceva ce nu s-a mai scris... sau nu am mai scris eu (cred ca este prima fata careia i-am facut recenzie:))

A trecut multa vreme de cand nu ne-am mai vazut, cred ca ultima data am vizitat-o in vremea in care era... Pustoaika:)) Acelasi sange de vipera, acelasi zambet poznas, acelasi corp frumos cu care a castigat atatea concursuri de foto de pe forum... Timpul petrecut cu ea zboara repede: cu Andreea ai ce vorbi, chiar si atunci cand actiunea din pat se opreste. M-am bucurat de fiecare minutel, am alintat-o, am tinut-o in brate, am povestit, am si barfit nitel, am fost timp de o ora ceva intre amanti si prieteni vechi. Nu am sa mai fac o recenzie: Andreea este fara doar si poate o fata de top, asa ca notarea mea ar fi superflua. Ciocane tari, fratilor!

  • Like 3
Link spre comentariu

Vin si eu cu o recenzie la aproape o luna si ceva dupa ce am vizitat domnisoara .

Am sunat la nr specificat , mi s-a comunicat zona : mall Vitan. este undeva vis a vis de remiza de pompieri.

Totul discret fara probleme.

Locatia 10 . Curat, mi-a placut mult pisica din camera. Fata avea o pisica iar mie imi plac mult pisicile. Iar asta chiar era prietenoasa. :)

Oral: meserie 10

Normal : misionar , nota 10.

Actiunea a debutat cu un masaj superb superb.

La primul numar , dupa un oral prelungit + masaj am finalizat repede .

La al doilea numar am tras ce am tras , la un moment dat imi spune daca vreau sa finalizez pe corpul ei. Cacat... cum nu ?

Si asta a fost. O experienta memorabila.

Pret 250 ron.

Recomand cu incredere.  

Te pup draguta si abia astept sa te revad candva.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Am facut ceva recenzii la viata mea dar aici parca ceva imi spune sa fiu mai atent la ceea ce scriu pt. ca Andreea este o femeie de milioane si nu vreau sa gresesc cu nimic.Tot ce voi scrie este absolut real,fara exagerari sau mai stiu eu ce.

Asadar,dupa o programare pe PM si ceva "peripetii" din partea amandurora,cu un buchet de flori in mana si cu inima cat un purece,am pasit smerit in apartamentul domnitei.Sincer aveam niste emotii de parca era prima data cand mergeam la escorte.Intru si vad o femeie frumoasa,ceea nu se vede in poze,facem cunostinta,ii ofer buchetul de flori,ne pupampe obraji,doar atat nu mai mult(restrictie totala) si ma invita in birou.

Imbracatain chilotei,sutien,ciorapi cu banda,o chestie de dantela(nu ma pricep) si renumitii pantofi cu toc,toate de culoare neagra,vad un corp superb pe care il vazusem dor in poze pana acum,dar in realitate este senzatie.Totul este perfect nu cred ca are rost sa mai comentez,chiar daca unii au spus ca s-a mai ingrasat.

Incet,incet,cu felul Andreei de a-si 'invalui'clientul,mi-au cam disparut emotiile si totul s-a schimbat,acel iz de erotism plutea in camera,ne-am luat in brate,ne-am mangaiat,pupaturi excitante din partea Andreei,chiar daca nu saruta stie bine de tot pe unde sa te atinga cu buzele ca sa uiti de sarut.Cand isi freaca fundul ala beton de tine ai erectie instant.

A urmat un preludiu lung,m-a luat de la cap la cap si inapoi,m-am infruptat ca un nesatul din sanii minunati,montata preze si a urmat un oral bun,chiar foarte bun,cu toate ca era protejat,am trecut in 69 ca sa-i gust si pasarica apetisanta rau de tot.

Nu stiu cat a durat,oricum a fost placut dar am zis ca vreau si normal.Andreea nu comenteza la pozitii chiar a zis ca o face oricum,asa ca am preferat cu ea deasupra.Mare greseala am facut ca m-a terminat imediat.Are un stil de a se misca si cu vederea sanilor cam greu sa rezisti.

Dupa igienizare am ramas amandoi in pat,imbratisati,am discutat fel de fel,ne-am incalzit unul pe celalalt ca era cam frig(mai frig in Bucuresti ca la munte)apoi am continuat cu un masaj facut destul de bine de catre Andreea.

Cam asta a fost intalnirea mea cu Andreea,o intalnire super,o ora si putin peste petrecuta in compania unei femei superbe.

 

Ca sa notez,nu am sa mai notez detaliat pt. ca mi-ar fi greu sa fac diferenta intre un serviciu sau altul,intre aspect si igiena,intre comportament si profesionalism.Ca o medie generala 9,5 chiar daca face oral protejat si fara FK,dar compenseaza altfel.Consider ca fiecare escorta are dreptul sa-si aleaga serviciile si sa practice ceea ce-i place si o face si pe ea sa se simta confortabil.

 

Cadou 250 ora.

Da,o recomand cu mare drag iar eu in mod sigur voi mai reveni.

 

Te pup frumoasa femeie,ma bucur ca te-am cunoscut si iti doresc tot binele din lume ca meriti din plin.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa revin si cu o a doua recenzie la Andreea :D Am trecut acum cateva zile si pe la dansa, super fata, super caracter inca o data, m-a intampinat imbracata frumos, toculete aranjata tot ce trebuie. Am fost poftit in camera de nebunii, am fost servit cu o carbogazoasa si am fumat o tigara. Am povestit si am mai ras un pic si am fugit la dus :D Actiunea incepe cu sarutari excitante din partea Andreei, cu un oral protejat bine executat, intr-un final gogu s-a trezit si el( eram obosit :D ) si am trecut la pozitia misionarul , unde andreea geme super frumos, stramta, curata epilata tot ce trebuie , unde am si finalizat glorios :D ( am facut recenzia mai scurta pentru ca serviciile au ramas la fel de bune, de top :D ) M a sters cu un servetel, mi-a facut un super masaj la maini, am mai povestit putin si am fugit spre casa :D Andreea, meriti tot respectul meu pentru bun simtul si GFE-ul ridicat pe care il ai :) Esti o fata de nota 10

 

Locatie: 10, prosop curat, camera curata, tot ce trebuie!

Aspect: 10 , este exact ce caut eu la o fata:D

Oral: 9,5, e protejat .. si nu sunt mare fan dar il face cred eu corect si bine, atenta la tot ce trebuie.

Normal: 10, geme se implica e cu tine acolo, te face sa te simti bine si cel mai important are rabdare muuuuultaaa:D

Anal: nu am intrebat

FK: nu face

GFE: 9,5, excelent, cu FK era de 10

Igiena: 10

 

Cu incredere apelati la serviciile Andreei, merita :) E o super fata! Fiti cu bun simt cu ea si veti avea parte de o experienta super cu o fata super :) Ciocane tari si sa ne auzim cu bine :))) :P 

  • Like 12
  • Minus 22
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Stop, pauză, că se aruncă snatch în cuşca cu lei, mancându-l să posteze o recenzie când e zarva asta în floare p-aici. Dacă iar o să mă acuze vasile că-s peşte din cauza notelor, propun anarhie pe forum şi nimeni să nu mai voteze nimic, că toţi au interese, ai dreacu forumişti. 

 

Dar să revenim pe o linie ceva mai placută şi mai nepoluantă de topic...după vreo lună am revenit pe la Andreea prin aceeaşi schemă de programare: dat mesaj - confirmat - dusat - plecat. După cum a mai confirmat lumea pe aici, hogeacul Andreei e lângă Mall Vitan, într-o zonă unde-ţi poţi parca liniştit şi bolidul dacă nu ai apăsare pe psihic să parchezi chiar în faţa scării. Sunat la interfon, ajuns la uşă, "sărmâna, sărmâna", un pic de conversaţie d-asta de se mai notează pe la GFE şi fugit la duş. La fel ca şi data trecută, prosop curat, mai multe geluri de duş şi, odată învăţată schema salvatoare, şi apă caldă venită cu rapiditate.

 

Revin în cameră, Andreea începe cu nişte mici sărutări pe corp şi io trec ca un băiet cuminte la un pic de joacă cu sânii ei superbi  :blushing2 pare că-i place, insist ceva pe moment şi Andreea trece la un oral protejat pe cât de bun poate fi un OP. Trecem la normal şi hap-ţarap, se execută un şah mat cu atacul reginei pe rege în poziţie de lady on top. Am zăbovit destul de mult pe prima finalizare, aşa că am ales un masaj în timpul rămas, plăcut ca şi conversaţia pe care am purtat-o.

 

Am mai discutat despre una, despre alta, m-am dus la duş şi cam aia a fost acţiunea pe ziua de azi. 

 

Notele:

Locaţie: 10 (am zis data trecută că, dacă o să meargă schema cu apa caldă, o să dau 10  :innocent )
Aspect: 10
Igienă: 10 (niciun fel de miros suspect, îşi făcuse duş înainte să ajung)
OP: 9 
NP: 10 
GFE: 9.5 (da, ştiţi voi, lipsă FK, ar fi blasfemie să dau 10 că săriţi cu blestem şi io la popă nu merg, că ia banii dă escorte  :pope )
Cado': 250 lei/h, lăsaţi de la început din proprie iniţiativă
 
Dacă-i de revenit? Deja am revenit  :laugh2 aşa că, până data viitoare, te pup, Andreea  :kiss3
  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat ieri titulara acestui toipic. Am folosit un sms (cosider mai bun decat un apel nepreluat) si am avut noroc, dupa am stabilit la telefon toate detaliile. Locatia usor de gasit, legat de parcare, eu am parcat la mall.

Mi-a placut atitudinea ei, foarte comunicativa si deschisa la orice, pentru mine conteaza atmosfera iar aici s-a descurcat bine.

Am ales, din meniu, varianta cu 90min/350 ron. La "dans" a fost cum nu se putea mai bine, poate ma asteptam la o experienta reusita, dar aici a fost ceva superior, si asta datorita ei. Aspectul fizic este bun, imi plac formele ei.

O notez faptul ca am fost incantat de experienta, la note o sa fiu impertinent si subiectiv :)

 

Andreea: 10 

Locatia: 8

Oral: 8

Normal: 9

De revenit: Da

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am vizitat-o pe Andreea in urma cu circa 3 saptamani. Avand in vedere ca este intop de foarte multa vreme, nu cred ca mai are nevoie de nici o prezentare, asa ca trec direct la impresii.

 

Locatie: 9, curat, prosop curat, geluri de dus.

Aspect domnisoara: 9, pozele sunt elocvente, mie mi-a cum arata.

Oral: 7,5 (protejat), fara atentie la zonele adiacente.

Normal: 10, se misca foarte bine deasupra. Am avut parte de 2 finalizari in caciulita la normal.

GFE: 9, mi-ar fi placut sa fiu mai rasfatat In timpul actiunii, in afara actiunilor este o tipa super faina.

Halat: 250 RON, lasat la inceputul intalnirii pe masa, pentru 1h cu 2 finalizari.

 

Spor la vizite!

Fumf

  • Like 8
Link spre comentariu

Buna dragii mei,azi ma gasiti in locatie pana la orele 21:00.

 

Va pup si va astept :hug1

Buna ziua stimati amici,

 

Am vizitat-o pe Andreea. Prima oara, am sunat, mi-a raspuns o voce dulce si calda, mi-a prezentat succint ceea ce stiam deja de pe forum, programat intalnirea peste 2 ore.

Zona este in apropiere de mall vitan, o garsoniera sau apartament la care nu am nimic de reprosat. Cand am ajuns in locatie am fost socat de ce superbiciune se putea afla acolo. Nu mai tin minte cum era imbracata dar pe mine m-am impresionat cum arata. Are o pereche de sani perfecti, pot sa-i cuprind perfect in palma, fermi, un fund bestial, este frumoasa la fata,un botic pe care l-as fi sufocat. Am avut cateva incercari de FK dar din pacate, nu am avut parte si nici nu mi-am dorit sa insist pentru ca am simtit- o ca nu vrea. Am profitat de fiecare secunda petrecuta in compania ei.

Am facut prezentarile, mi-a oferit un pahar de apa/suc si am stat la o mica cunoastere. De fel sunt fumator dar nu-mi amintesc sa fi fumat vreo tigara :laugh2

Andreea mi-a oferit un prosop, dupa dusul corespunzator am trecut la fapte. Eu am vrut sa fac dragoste cu ea, am stat imbratisati o perioada lunga de timp, ne-am alintat pana am dat-o in discutii personale. E o fata desteapta, nu vorbeste aberatii sau face greseli gramaticale. Este genul de fata pe care daca as fi vazut-o in club sau la bar mi-as fi dorit sa-mi fac o familie cu ea.

Pentru inceput mi-a oferit sansa sa profit de corpul ei..cred ca in afara de nas si gura, limba mea s-a plimbat peste tot. Dupa a trecut la un oral prot, foarte placut pentru in OP dar nu ne-am intins la el si am trecut la normal unde eu am stat deasupra si am final probabil in 2 min :no2 Asta a fost cel mai trist moment, am trecut prea repede de la extaz la agonie. Desi am ales variante de 1h30, am preferat ca restul timpului ramas sa stam la discutii si giugiuleli, terminat cu un body masaj din parte ei :69 

 

Daca sunteti niste domni si va place sa rasfatati o femeie, cred ca Andreea este compania ideala! M-am intalnit de 2 ori cu ea si de fiecare data ma gandesc cu placere la ea si abia astept sa ne revedem.

 

Te ador Andreea, pentru mine nu mai exista alta escort in afara de tine si abia astept sa te revad.

  • Like 7
Link spre comentariu

Locatie: 9, curat, prosop curat, geluri de dus.

Aspect domnisoara: 10

Oral: 8,5 (protejat), fara atentie la zonele adiacente si protejat

Normal: 9,5(ea) se misca foarte bine deasupra, are o pasarica stramta si foarte frumoasa Am avut parte o finalizare in caciulita la normal

GFE: 10, mi-ar fi placut sa fiu mai rasfatat In timpul actiunii, in afara actiunilor este o tipa super faina.

Halat: 350 RON(90 min)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello , 

 

cu ceva intarziere vin si eu cu o recenzie la Andreea , dar chiar am fost foarte busy zilele astea ....era ziua meciului Romania-Elvetia , aveam treaba prin capitala si nu prea aveam timp sa ajung acasa pana la ora mecului ....asa ca am zis sa imbin utilu cu placutu :) , am dat 1-2 telefoane la favoritele mele , am mizat ca e meciul si or sa fie libere ca na barbatii sunt microbisti :) , dar nici o sansa , la Andreea vroiam sa ajung de foarte mult timp dar niciodata cand puteam eu nu putea ea ......am sunat mi-a dat msg inapoi ca e busy si nu ma poate primi , dupa circa 30 de min tot cautam pe forum o alta fata o vad online ....o abordez rpd si ii zic daca e libera , mi-a zis ca dama poate primii , am sunat iar am stabilit intalnirea .....ajung in jur de ora 19.15 , meciul deja incepuse , i-am zis ca daca tot e meciul o sa raman 2 ore , stau sa vad si meciu si ne si facem de cap :))) , perfect , a scos o sticla mare de cola  niste bomboane raffaelo :) ....despre Andreea ce sa zic m-a asteptat intr-un body negru , o fata inalta dragutza , f f sexoasa si foarte de treaba , de aici incep sa se lege lucrurile mai bine :) ......imediat da Romania gol 1-0 :) , eu aveam un apartament care ma cam chinuiam sa-l vand dar cum am ajuns la Andreea a sunat cineva de la o firma de imobiliare si in maxim 10 min am vandut si apartamentul :)))).....foarte tare Andreea imi facea masaj si eu negoiam cu respectivul pretul :D :D .....cu toate ca ne egalase si Elvetieni pt mine deja era o zi reusita ....acum sa trecem si la actiune .....Andreea a zis cat timp ma uiteu la meci sa ma relaxeze cum un masaj , a fost ceva foarte placut , pune un preze si trecem la un oral destul de bunicel , as fi preferat oralul neprotejat dar a fost destul de ok si asa , eram foarte excitat de la acel masaj erotic eram gata gata sa ejaculez :) , i-am zis totusi sa trecem la un doggy , are Andreea un super cur :X ..... am mai stat putin de vb si am trecut la partea 2-a , mangaieri , sarutari .... domnisoara Andreea se vede ca stie meserie , am inceput cu un lady on top ....am schimbat cateva pozitii ea pe mine ba cu fata la mine ,ba cu spatele ....am ales sa termin si a 2-a oara tot in pozitia mea preferata dogggy :) .....am facut un dus ca eram plin de ulei de masaj , am mai stat putin de vb si am plecat foarte foarte fericit :) sa trecem la note : 

 

Locatia                         : 9 usor de gasit si loc de lasat masina gasesti , chiar daca nu f app la 50-100 m gasesti sigur .

 

Aspect                          : 10 mie mi-a placut foarte mult Andreea , o fata inalta ,f dragutza si foarte foarte sexy , niste sani naturali foarte frumosi 

 

Oral                              : 8,5 sincer nici nu am facut asa mult oral , fiind si protejat de aceea am dat o nota mai mica :) 

 

Normal                         : 10 parca filmam pt filmele porno :) s-a pus Andreea numai in pozitii de filme porno, plus foarte multa implicare , a fost                                                   minunata m-am simtit parca as fi fost cu nevasta sau cu iubita nu cu o fata care abia am cunoscuto 

 

GFE                             : 10+ m-am simtit EXCELENT 

 

Am petrecut cu minunata Andreea 2 ore de vis , Oral protejat + Normal protejat + masaj erotic - 450roni , pt mine a fost o intalnire foarte foarte reusita , o recomand pe Andreea tuturor care vor o fata sexy , comunicativa si foarte atenta la cerintele clientului  . 

 

Te pup dulce  :kiss3  Andreea si abia astept sa te reintalnesc . Te  :inlovee  :inlovee  esc  !! :) 

  • Like 16
Link spre comentariu

  • Oras:Bu
  • Oras:Bu

salutare comunitate,

am vizitat-o si eu pe Andreea de 8-9 ori cred in ultimele doua luni.

spre 1.60 fara tocuri, sanii micuti dar tari si la propriu si la figurat; la fata ok, zambet simpatic, rujata sexos, carnita ok, nu este gen skinny, adicatelea este ok.

OP protejat de fiecare data, din cand in cand cu atentie la OO; eu nu sunt fan ON, de incalzire merge OP; de cateva ori am sarit peste partea cu oralul, cred ca futingul este partea de senzatie cu Andreea; dar apreciez ca oralul este protejat, pentru sanatate reciproca.

Asadar, NP, cu miscari in ciuda pulii de fiecare data si in toate pozitile incercate; s-a zbarlit brebenelul ; da contre, calareste, se lasa calarita, intra in ritm, se infige bine rau ca sa zic asa; s-a zbarlit si mai bine brebenelul ; lady on top si doggy pozitii cu senzatii best ever. Asa cum i-am spus si ei, daca ajung dupa 3 futinguri si-o bauta zdravana n-am cu sa ratez finalizarea;

Pe ansamblu, aspect si actiune 9.

Locatiunea ok, prosoape curate, la geluri se poate diversifica, minus pentru scurgerea de la cabina de dus. Camera de actiune ok, cateodata muzica ok cateodata aproape ok . Toate astea spre 8.5.

Eu aleg de obicei o finalizare 100r, care se incadreaza in 30 ' iar daca am depasit nu am fost grabit. 'Raport' actiune pret timp ffff ok, cel putin pentru mine.

De contactat, prin sms, raspuns prompt si respectat programarile de fiecare data, 10.

Pentru mine este o varianta super super ok si dupa o saptamana de vazut grecoaice ma furnica rau ....

Doamnelor, domnilor sanatate maxima tuturor .

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...