Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De asta faci scandal aici pe 3 pagini in stilul picon , jigniri, injuraturi, copilarii ? Am vazut cum arati si cu asta am zis totul smardoiule

Nu ai văzut cum arat homalaule, doar un handicapat ca tine poate crede ca pozele postate de un idiot sunt reale. Cat despre smardoiala,  se pare ca nu te întrece nimeni putulica bleaga!  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu ai văzut cum arat homalaule, doar un handicapat ca tine poate crede ca pozele postate de un idiot sunt reale. Cat despre smardoiala,  se pare ca nu te întrece nimeni putulica bleaga!  :laugh2

cat de sandilau esti sa faci taraboi o saptamana intreaga pe topicul Andreei ? l-ai avut mentor bun pe picon, bufonul de serviciu al forumului, el te-a invatat sa te caci sa si faci mizerii pe topice ? voi nu aveti nici o treaba cu acest forum, mereu va gasesc ba in Piata Obor, ba in Piata Rahova. Aveti noroc ca v-a dat primari abonamente gratuite ca sa cautati cel mai ieftin leustean, amarasteni analafabeti ce sunteti !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cat de sandilau esti sa faci taraboi o saptamana intreaga pe topicul Andreei ? l-ai avut mentor bun pe picon, bufonul de serviciu al forumului, el te-a invatat sa te caci sa si faci mizerii pe topice ? voi nu aveti nici o treaba cu acest forum, mereu va gasesc ba in Piata Obor, ba in Piata Rahova. Aveti noroc ca v-a dat primari abonamente gratuite ca sa cautati cel mai ieftin leustean, amarasteni analafabeti ce sunteti !

ANALfabetule! 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ai de gand sa lasi topicul in pace ??!? Poza cu trandafirul e nebunie curata :gifs_ojos

Intrebarea este daca tu ai de gand sa lasi topicul in pace, cum plm sa nu raspund unui cretin ca tine!? :laugh2  Trandafirul este cu dedicatie pentru tine ANALFABETULE, DIRECT DE LA ALA DIN POZA, am vorbit eu cu el! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...