Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut,

 M-am hotarat sa ii fac o vizita Andreei, am contactat-o prin whatsapp la numarul afisat mai sun, imi raspunde destul de repede si imi confirma ca ma poate primi ziua urmatoare (aflat dupa aceea ca am avut mult noroc, stie ea ce zic :D ). Imi da adresa si astept sa treaca timpul sa ajung la ea. A venit si ora cand sa plec ca sa ajung, o sun cand ajung sa imi explice exact adresa, sosesc in locuinta o domisoara superba ma astepta acolo, servit cu apa plata (la dorinta mea din multitudinea de oferte de baut), am stat un pic la discuti dupa care am mers la dus, am inceput cu saruturi si am asezat-o in pat dupa care a inceput un 69 nebun, dupa care am incercat cu ea desupra si terminat in glorie :). O pauza de relaxare dupa care a inceput cu un oral foarte bun si terminat in pozitia misionarului (data viitoare alte pozitii :P

Cadou: am lasat la sfarsit din propria mea initiativa 250 ron pentru o ora + un mic cadou.

Este pentu prima data cand ma vin la Andreea, este de 10 totul la ea  mi-a placut mult si o sa mai revin cu siguranta.

Va rog sa  imi  scuzati  eventualele greseli.

  • Like 2
  • Inimioara 3
Link spre comentariu

Am fost ieri la Andreea Rebecaa programarea făcută pe WhatsApp și respectata de ambele părți ajuns în locație ma așteptat în roșu am stat puțin de vorbă și am cerut la dus după ce am ieșit de la dus a început Andreea un oral și normal foarte bun. Mulțumesc Andreea pentru clipele petrecute cu tine 😘😘😘❤❤

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Am fost din nou la Andreeuta pt o sesiune de terapie sexuala pe care numai ea o poate oferi. M-a asteptat imbracata in vestimentatia care stie ca imi place, plus o bluzita din plasa super sexy care m-a surprins placut si m-a "intarit" de cum am vazut-o. Am incercat si a doua finalizare dar gogul a fost cam obosit si n-am reusit sa finalizez. Cu toate astea, Per total inca o intalnire reusita cu una dintre cele mai dulci fete de pe forum. 👍

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
La 04.08.2022 la 14:37, Alex6135 a spus:

Pacat ca nu primesti clienti noi, ar trebui specificat 😏

Nu primește clienți noi? Frate,nu mă mai primește pe mine,care sant vechi de când lumea,apoi noi,dar na,ii respect decizia.

Link spre comentariu
Acum 15 ore, andreea rebeca a spus:

Neața băieti,azi ma găsiți la.birou între orele 10:00- 20:30!

Ps:Eu aleg pe cine primesc in Compania mea, si pe cine NU!!😁

Va 💋 si va doresc Weekend plăcut tuturor🤗

Ps: NU primesc insistenti,tepari!! 

20220729_124719.jpg

Buna, doar sa lamurim un lucru, eu nu sunt nici insistent nici tepar (sunt in tara 5 zile/2 ani) deaia ti am scris din timp. Ai raspuns f frumos, tocmai deaia mi as fi dorit sa te intalnesc dar m ai indrumat spre alte fete motivul fiind ca nu primesti persoane noi....numai bine, pari o fata extrem de ok

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei,Program mâine intre orele 08:00-21:30!

Ps:Eu decid pe cine primesc in compania mea si pe cine NU,asadar va rog nu mai insistati!!!

💋Domnii fideli/cunoscuți au prioritate la Programari

🤗Preturi Actualizate 

150lei/30minute

250lei/60minute

350lei/90minute

450lei /120minute 

Extra CIM(50LEI) Fin in gurita(Eu decid cui fac in functie de igienă etc)

Serviciile raman aceași pe care le stiti deja!

20220729_105155.jpg

20220728_161602.jpg

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 8
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
La 04.08.2022 la 7:31, andreea rebeca a spus:

Neața baieti,disponibilă azi 09:00-21:00!

😘Locație:Mall Vitan

🤗Programări pe What 0725 653 656 

🤗PM(mesagerie forum)

💋Preturi

200lei/40min

300lei/60min

400lei/90min

550lei/120min

20220729_105104.jpg

Nu va suparati, as avea si eu nevoie de un calorifer d-asta! :) 

Lasand gluma la o parte, am vazut cateva poze cu tine! Arati f bine! Chiar ff bine! Ai grija de tine si se vede incepand cu talia si urcand pana la sufletele! Bravo! Asa da! Orb am fost ca nu te-am remarcat pana acum, dar mai bine mai tarziu decat niciodata! Nu prea cred eu in horoscop, dar o sa urmaresc cand se aliniaza planetele! To be continued! :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 07.08.2022 la 0:13, Alex6135 a spus:

Buna, doar sa lamurim un lucru, eu nu sunt nici insistent nici tepar (sunt in tara 5 zile/2 ani) deaia ti am scris din timp. Ai raspuns f frumos, tocmai deaia mi as fi dorit sa te intalnesc dar m ai indrumat spre alte fete motivul fiind ca nu primesti persoane noi....numai bine, pari o fata extrem de ok

Stai linistit, si eu am patit-o. Am dat un singur mesaj si m-am trezit efectiv fara motiv cu block 😄. Aia este, pe urma vad ca nu primeste tepari si mai stiu eu ce, ca si cand m-as fi purtat nepotrivit.  Chiar eram curios ce s-a intamplat dar nu pot trimite PM, se pare.  N-am patit niciodata asa ceva, e ciudat pt mine (am vizitat f multe fete cu care m-am inteles f bine) dar na, fiecare cu placerile sale.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Buna băieti,iau si domni noi,necunoscuti ,rareori  cum imi permite și timpul si cheful 🙈

Anunt zilnic ca ,Prioritate  au clientii fideli,apoi cei necunoscuti.. dar unii dintre voi va uitati doar la poze nu si la ce scriu zi de zi pe aici..

Ps:Cum voi va alegeți fetele apropiate de varsta voastră ,fara tatuaje ,etc etc asa si eu am dreptul de a alege cu cine doresc să mă văd!! 

Iau 2-4prog pe zi si bune😁,nu lucrez la cantitate,nu stau cu ochii pe ceas,etc.

Va pup si va multumesc pentru intelegere! 

O seara buna sa aveti🤗💋

 

 

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, dantas a spus:

Stai linistit, si eu am patit-o. Am dat un singur mesaj si m-am trezit efectiv fara motiv cu block 😄. Aia este, pe urma vad ca nu primeste tepari si mai stiu eu ce, ca si cand m-as fi purtat nepotrivit.  Chiar eram curios ce s-a intamplat dar nu pot trimite PM, se pare.  N-am patit niciodata asa ceva, e ciudat pt mine (am vizitat f multe fete cu care m-am inteles f bine) dar na, fiecare cu placerile sale.

Buna,am intrat pe profilul tau ,stiam ca ai mai avut o interventie aici la mine pe Topic  cand mai recomandat unui amic de al tau  si nu l am primit! 😁

Te as ruga sa te reorientezi in alte parti,Multumesc de intelegere! Iti doresc o seara liniștită!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, asa este, te-am recomandat o data (pe vremea cand te-am cunoscut eu nu erai asa ciudata) si te-ai comportat cum te-ai comportat. Fraier eu. 

Nu trebuie sa ma rogi nimic, eu ti-am dat doar un mesaj, atat, cand eram o data in zona si voiam sa dau o muie 😁. Nu te comporta ca si cand ti-as fi dat atentie, nu esti genul meu. Daca tot ai intrat la mine pe profil, vezi cam ce fel de fete vizitez, diferenta de la cer la pamant fata de dvs, atat la fizic cat si la comportament. Si la pret. 😁 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator lexandk
Reputație: 0

M-am distrat azi cu Andreea 😃 Super vibe si servicii bune, mai mult decat corecte. 
 

Nu o sa stau sa fac descrieri si povesti, nici nu dau note.
 

Doar recomand daca vreti o femeie misto, frumoasa si cu care ai ce vorbi.  
 

O finalizare cu CIM, 200 RON. 
 

Cred ca tre’ sa revin sa dau la bucile alea misto si la final un COF! 🤓
 

Te pup Andreea 😘

Link spre comentariu

Salutare !

I am facut si eu o vizita scurta Andreei astazi si am facut o alegere foarte buna😀.

Realizat programarea pe watts,a raspuns foarte prompt si am stabilit o intalnire pentru una bucata (si buna) finalizare.

Locatie binecunoscuta,f aproape de Mall Vitan,te ghideaza cum trebuie.

Vazusem anterior ceva commenturi cu privire c ar fi intr un fel,altul...etc insa m am dus cu inima deschisa ,sa zic asa.

Dupa ce a deschis usa si ne am pupat de cunostinta 2-3 minute de socializare,evident am realizat ca este foarte prietenoasa,respectoasa,placuta si profi in acelasi timp.

Ca aspect pot spune ca e pe gustul meu,potrivita ca statura,f draguta la fata,o pereche de sani pe care ramai blocat pur si simplu, cu alte cuvinte o femeie frumoasa.

Dupa dushul de rigoare(prosoape,papuci,geluri de dus etc,toate cele)m am reintorc in camera de actiune ,m a servit cu o apa dupa care foarte incet si senzual am renuntat la textile(ea la body ul negru in care ma astepta,eu la prosop),intrebandu ma cum prefer oralul care evident a fost np,un oral cum trebuie,cu eye contact,cu pofta ,cu presiune,aproape deep.

Fiind putin mai "nefolosit" in ultima perioada,am oprit o finut la un moment dat ...intelegem de ce😅.

I am intors favorul,nu se putea altfel,un asemenea corp merita lins cum trebuie peste tot,lucruvpe care l am facut si...cred ca i am placut😀.

Montat moastea pasiune ,inceput un misionar in care te trage si simti ca traieste momentul si ca e acolo cu tine,schimbat in lateral unde,glorios,am capitulat.

Igiena Andreei este una impecabila asa ca e o mai mare placerea s o savurezi peste tot si ar mai fi de adaugat ca actiunea a fost presarata de pupici senzuali.

Note nu si mai au rostul sa zicem totusi un 9.5 regulamentar.

M am simtit bine in compania Andreei iar la final ne am despartit cu promisiunea ca urmatoarea vizita va fi una de 1 h,nu de alta dar vrea sa aprofundeze ceva in intalnirea noastra(stie ea ce,ramane  intre no).

Amenda 150 ron,un pret f ok pentru momentele traite/oferite.

Te pup Andreea si ne revedem cu siguranta!

Pace la toata lumea🤟

  • Like 6
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, andreea rebeca a spus:

Dragilor,azi nu mai iau programări noi🙈🙈,imi puteti lasa MESAJE pe whast 0725 653 656 pt mâine (Marti)

Program mâine 08:00-21:00!

Va pup si va doresc o zi buna🤗 💋

 Scuzați , pt  mâine (Miercuri) ,din greșeală am postat Marti🙈

Va doresc O seara frumoasa 🤗💋

20220809_094015.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...