Sari la conținut

cluburi de streaptease arad


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mai era Afrodita (sau poate si-a schimbat numele) langa club Wings dar era slab de tot ... Oare cred ca la acesta se referea. Cleopatra nu era in spate la Teatru ... era langa Continental pe o strada latularnica langa Euphoria Biergarten. Stiu ca i-au schimbat numele si nu se mai numeste Cleopatra dar sincer nu stiu cum l-au botezat. Anul trecut stiu ca inca era deschis si striptease-ul de la Hotel Continental. De atunci nu am mai fost si nu pot confirma. In continuare din punctul meu de vedere Static este singurul club demn de luat in seama.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mai era Afrodita (sau poate si-a schimbat numele) langa club Wings dar era slab de tot ... Oare cred ca la acesta se referea. Cleopatra nu era in spate la Teatru ... era langa Continental pe o strada latularnica langa Euphoria Biergarten. Stiu ca i-au schimbat numele si nu se mai numeste Cleopatra dar sincer nu stiu cum l-au botezat. Anul trecut stiu ca inca era deschis si striptease-ul de la Hotel Continental. De atunci nu am mai fost si nu pot confirma. In continuare din punctul meu de vedere Static este singurul club demn de luat in seama.

sa inchis și staticu și afrodita și night bossu din micalaca cel care Lam văzut akm deschis este fostu Cleopatra akm e yam yumb parcă
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...