Sari la conținut

tu dai limbi ?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Scumpo, pot sa si platesc s-o iau si-n cur ;) , ca sa fie cand am eu chef si timp, nu invers. 

 

Cand inghiteam eu dildo d-alea, nu stiai tu ca exista. Daca aveai inclinatie si talent, ai fi stiut de share stubs, e mai nostim si pentru partea feminina si simti si cam ce simte un barbat cand da tare si indesat  :hug1  . 

 

    Nu sunt innebunita dupa jucarii. Eu prefer barbatii, dar, la nevoie, pentru un plus de placere, folosesc niste vibratoare mai micute. Mai am niste dildouri pe care le mai folosesc cand partenerului ii place sa ma vada cu ele infipte in cur. Restul jucariilor le am pentru partenerii care isi doresc sa se excite cu ele.

 

  Daca ai experienta, ar fi interesanta o intalnire intre noi doi. Imi place sa invat mereu ceva nou, ca ma plictisesc repede. :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

S-a întâmplat ceea-ce nu-mi închipuiam: să existe lingăi mai mari decât Dr.Pangassius și Pizdadera. E vorba de de știuletar care îi aplică niște limbi în cur kinuitului ce i-ar face pe cei mai sus menționați să crape de invidie. 'aidepulamea!

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

S-a întâmplat ceea-ce nu-mi închipuiam: să existe lingăi mai mari decât Dr.Pangassius și Pizdadera. E vorba de de știuletar care îi aplică niște limbi în cur kinuitului ce i-ar face pe cei mai sus menționați să crape de invidie. 'aidepulamea!

Este ca un câine maidanez plouat,zgribulit,plin de păduchi si leșinat de foame care se agață de oricine este dispus sa-i arunce o coaja de pâine,chiar dacă pâinea ii este aruncata într-o hazna,se bagă in căcat,doar sa-si potolească foamea.

Saracul maidanez cauta sa fie băgat in seama chiar si de Monstrul din Dristor

  • Like 3
Link spre comentariu

N-ai cum sa futi in cur cu limba. In vagin mai poti s-o bagi cumva dar nu vad cum poti intra in cur cu ea pt ca curul se strange. Doar daca faci zilnic flotari in limba ca sa ai muschii necesari sa penetrezi curul cu limba s-ar putea....

Ce zici de tipul ăsta, fute cu limba în cur aici:(https://www.xnxx.com/video-cqam928/perfect_little_brunette_gets_tongue_fuck_in_the_ass)? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buciuresti
  • Oras:Buciuresti

în acest caz, spor la limbi! Fără antrenament nu obții performanță!

nu am ce antrenament sa fac caci medalia de argint am obtinut-o deja,pana sa ajung camion e lipsa doar un detaliu dar multumesc de sfat oricum.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...