Sari la conținut

Irina - 0723792423


Postări Recomandate

  • Oras:Bulevardul Octavian Goga
  • Oras:Bulevardul Octavian Goga

    Buna, numele meu este Irina , sunt noua in domeniu, imi doresc sa capat experienta si sa cresc mare alaturi de voi!

   Serviciile mele sunt de sex oral, sex normal, masaj erotic, mici fantezii.

   Cadoul este de 100 ron finalizarea, 200 ron ora .

   Locatia se afla pe Bulevardul Octavian Goga , sunt noua colega a Innei !!

post-180467-0-05884000-1441709039_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Spargem gheata :

 

la indrumarea Innei am fost sa o vizitez pe noua ei colega si am ramas impresionat ca a facut cea mai buna alegere . Noua colega se numeste Irina si este o tipa pe la 1,70 61 de kg, blonda, fata mai mult decat draguta. ajuns in locatie,am salutat-o si pe Inna, dupa care am fost condus in camera. acolo totul era la locul lui, totul stiut de la vizita facut Innei . Am inceput sa ne cunoastem,sa povestim una, alta, si am trecut la fapte,mangaieri sarutari,oral protejat , normal schimbat cateva pozitii si am finalizat in scurt timp. Fata e buna rau. am venit cu gandul de a sta o finalizare dar am ramas o ora.

 

Note:

 

Oral:9

 

Normal:8.5

 

Igiena:10

 

atitudine:9 oke

 

Comcluzie de revenit

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

zic si eu

poate ar fi oportuna postarea mai multor poze edificatoare, a detaliilor despre servicii (oral nep, FK, CIM, COF, COB, anal, etc), si a detaliilor despre aspectul fizic (inaltime, greutate, varsta, etc)

vorbim totusi de o locatie, o zona si o zona de pret de natura sa respecte anumite pretentii :)

o zi frumoasa!  :hihat

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Octavian Goga
  • Oras:Bulevardul Octavian Goga

Scuze. Serviciile mele sunt de sex oral, sex normal, masaj erotic, mici fantezii. fac si fk in functie de compatibilitate. Despre mine pot spune ca am varsta de 20 de ani , 1.70 inaltime si 61 de kg.  va pup si va astept cu drag sa ma vizitati!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca igiena permite e posibil oral neprotejat?

Cum se poate finaliza? CIM, COF, COB, etc?

Anal e posibil daca marimea permite?

:)

 

apropo, felicitari @mihai993, se pare ca a masurat si cantarit foarte bine "situatia" :)

 

 

Spargem gheata :

la indrumarea Innei am fost sa o vizitez pe noua ei colega si am ramas impresionat ca a facut cea mai buna alegere . Noua colega se numeste Irina si este o tipa pe la 1,70 61 de kg, blonda, fata mai mult decat draguta. ajuns in locatie,am salutat-o si pe Inna, dupa care am fost condus in camera. acolo totul era la locul lui, totul stiut de la vizita facut Innei . Am inceput sa ne cunoastem,sa povestim una, alta, si am trecut la fapte,mangaieri sarutari,oral protejat , normal schimbat cateva pozitii si am finalizat in scurt timp. Fata e buna rau. am venit cu gandul de a sta o finalizare dar am ramas o ora.
 

  • Minus 3
Link spre comentariu

Salutari

 

 

 

Am avut si eu placerea sa o cunosc pe Irina ieri.

 

Locatia – veche a Innei, pe Octavian Goga

 

Irina m-a intimpinat inbracata in rochia neagra dintr-o poza anterioara.

 

Arata bine, e buna, curul este piesa de rezistenta. Toate pozele sunt absolute reale.

 

Am avut parte de un preludiu scurt, un oral fara artificii.

 

La normal am trecut prin doua pozitii, ea in top si apoi caprita.

 

Nu a existat nici o chimie intre noi, vina probabil este comuna, mi-a spus printre altele ca este foarte foarte obosita.

 

 

 

Locatie -8

 

Aspect - 8 spre 9

 

GFE - 9

 

Oral - 8

 

Normal - 8

 

Cadou - 100 Roni/finalizare

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost si eu la Irina. Fata ok, poze reale, colegii care au recenzat au dat detaliile importante. Oral si normal protejate, oralul fara artificii dar bun, pozitie mama iedului, finalizare in balon. Nu are multa experienta dar invata repede si se muleaza pe dorintele clientului.

Locatie 8

Aspect 8,5

Oral pro 8

Normal pro 8

Igiena 10

Gfe 9

Experienta personala o notez cu 8,5

Cadou 100 lei finalizarea

Ciocane tari!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...