Sari la conținut

De la Bacau Ana&Roxana in deplasare la Piatra 0755362594


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Incearca sa le incarci pe siteul de mai jos imgbb.com si dupa sa le incarci pe forum

Nu mai incercam, ne lasam pagubase. Cine doreste sa vina... asteptam cu mare drag. De asemenea exista posibilitatea sa bem o cafea/pahar cu suc si sa plece daca nu exista chimie, compatibilitate.

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Am vizitat in seara asta fetele si m.am gândit să le fac o recenzie pentru că merită. Am făcut programarea de ieri pentru ora 21 si a fost respectata întocmai. Ajuns la locație am făcut cunostinta apoi am fost întrebat dacă vreau sa servesc ceva. Am ales un pahar de apa cat am fumat o tigara apoi am trecut la dus unde era prosop curat și gel de dus.. Întors in camera am ramas cu Roxi in timp ce Ana a fost la dus, apoi a urmat Roxi la dus și Ana mi.a făcut poftele.. Fetele au fost de vis.. Nu sunt pe graba, nu se uita mereu la ceas sau sa traga de tine că nu termini mai repede. Ca prestatie, oralul a fost neprotejat cu finalizare orala executat ca la carte si normal protejat. Plus alte mici fantezii. Mie mi.a placut foarte mult in compania lor, sper că si lor :) Cu siguranta o sa revin !

Note:

Locatie - 10 (foarte curat)

Oral - 10(Roxi) 10(Ana)

Normal- 10 pentru amândouă

Halat- 400

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Buna. Cu parere de rau anunt ca am ramas fara cazare si nu mai venim maine. Imi pare rau. O sa incerc sa vin la inceputul lunii august. Toate cele bune!

In Bacau nu ne putem întâlni?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...