Sari la conținut

decebal agip de evitat 0732260367


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

 

50 L

 

ANDREEA, 22 ani, te astept la un masaj de relaxare si tonifiere a trupului si sufletului la domiciliul meu situat la P-ta Muncii, Decebal, poze reale din locatie, 09 Jul 13:04 0732260367

 

Pozele sunt reale. La telefon raspunde cand ea cand o baba cand pestele. E langa cazino milion intrarea la belita asta.

 

La oral te sterge la pula cum dai cu smirghel pe pila de fier sau pe surubelnita. Apoi ti o ia asa flasca si face niste rasuciri parca ies dracii din ea. Vorbeste mai rar decat Iohanis dupa ce deskide gura. A nascut de curand are tatele stafidite. La normal face figuri mari bine eu mam dus ca un tigru scapat din cusca cu o forta de nestavilit ca sa omor un urs dinala mare si nu ca ea nu vrea asa nu vrea asa.... e nasoala atitudinea... dacs nu ma credeti duceti va dar.m as simti prost sa nu va spun.dupa ce am ejaculat pe.gura ei si pe tate s a sters si sa imbracat. Nu dus nu nimic. La 50 lei nr....

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Anunturi - 2 anunţuri
 
50 Lei

zambitoare tot timpul, astept domni generosi la un masaj de relaxare si tonifiere, la domiciliul meu curat si discret. Unirii, Zepter,

Prestari servicii - masaj
Bucuresti, azi, 10:22
50 Lei

finuta cu mult bun simt te astept sa petrecem clipe unice relaxare si tonifiere, la domiciliul meu discret si curat. Unirii. Zepter

Prestari servicii - servicii diverse
Bucuresti, ieri, 18:18
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...