Sari la conținut

0733148658 / 0733614581 - Doamna matura


Postări Recomandate

  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Salutare!

 

Am citit ceva pe aici referitor la respiratie urat mirositoare. Ceva lareri aici, de la cei care au fost? Merge fk, igiena orala?

Merci

Nu face FK si nici CIM....cat despre respiratia urat mirositoare nu am simtit-o.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Frate Miclitza, te duci...nu iti place, pleci.

Nu este genul cu artificii, nici cu gemete cand o futi, destul de pasiva si ascultatoare, poti sa faci fingering...sa imi spui parerea ta.

Cel mai bine discuti la telefon tot ce vrei si cred ca se conformeaza.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Din lipsa de preocupare si dornit de o matura, a vizitat-o si eu pe Kamy (sau cel putin asa se prezinta).

Tin sa va spun ca a fost o experienta destul de ok, nu chiar wow! Doamna se tine bine pentru varsta ei, declarata de  dansa pe la 42 de ani. Eu zic cel putin 45.

Sanii mari dar cam lasati si moi.

Actiunea a inceput cu un oral neprotejat destul de bine executat la care primeste nota 8 (nu prea are grija de zonele adiacente).

Am continuat cu normal, bineinteles protejat, lady on top. Doamna se misca foarte bine si este destul de stramta. Aici as puncta 9,5.

Igiena: 10 impecabila

Aspect: 9.

Locatie: 10

Pret: 100 lei tragerea sau 150 ora.

Per ansambul eu consider ca se merita.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare.

Vineri, saptamana trecuta, fiind in zona si avand "o portita" de maxim 1 ora, am sunat-o pe Cami si am intrebat-o daca e libera pentru o finalizare. Tocmai venise "la birou" si era libera.

Am ajuns la binecunoscuta locatie (apartament cu 2 camere), am pus banii pe noptiera cu oglinda si m-am cerut la baie.

A început cu mangaieri si sarutari pe corp, dupa care a ajuns la "junior". Oralul il prefer intotdeauna fara protectie.

Face un oral bun, cu incercari de deep (nu sunt superdotat). I-am spus ca poate sa coboare si mai jos dar s-a oprit doar la împrejurimi (inainte facea si annilingus, acum nu).

Am trecut putin, la cererea mea,la un 69 sa ii gust pasarica carnoasa, dupa care a vrut să desfaca un prezervativ (foloseste Durex). Am zis nu, hai sa fie doar oral astazi. Am incercat eu in picioare, ea pe marginea patului dar nu eram la aceeasi "inaltime" (patul prea inalt iar eu mai scund), asa ca am pus-o in genunchi pe covorul din fata oglinzii (o priveliste minunata asa) si dupa vreo 5 minute am finalizat pe sanii ei. Nu a facut si nu face finalizare orala.

Cami arata binisor pentru varsta ei (are mai mult de 45), sanii sunt lasati si foarte moi, pasarica curata si ea in sine este curata. E tacuta (prea tacuta chiar) si face cam tot ce ii ceri fara sa faca nazuri, e deschisa la fantezii.

Desi am fost de vreo 5 ori la ea, nu ma tinea minte (nu ca as fi vrut neaparat dar asa ca fapt divers).

Ce nu mi-a placut este faptul ca telefonul era in camera si suna normal in timpul partidei (nici macar nu era pus pe vibratii). Plus ca a vorbit la telefon cu un potential client, e adevarat ca eu ma imbracam sa plec dar eram la 1 m de ea in camera.

Tariful: 100 lei/tragerea.

Nota generala ar fi de 8,5.

Asa cum au scris si alti colegi mai sus, eu zic ca merita raportul pret/servicii (pentru cine nu cauta GFE).

Numai primul numar de telefon este valabil, celalalt nu mai este de cativa ani.

Spor la ciocanit!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salutare.

Vineri, saptamana trecuta, fiind in zona si avand "o portita" de maxim 1 ora, am sunat-o pe Cami si am intrebat-o daca e libera pentru o finalizare. Tocmai venise "la birou" si era libera.

Am ajuns la binecunoscuta locatie (apartament cu 2 camere), am pus banii pe noptiera cu oglinda si m-am cerut la baie.

A început cu mangaieri si sarutari pe corp, dupa care a ajuns la "junior". Oralul il prefer intotdeauna fara protectie.

Face un oral bun, cu incercari de deep (nu sunt superdotat). I-am spus ca poate sa coboare si mai jos dar s-a oprit doar la împrejurimi (inainte facea si annilingus, acum nu).

Am trecut putin, la cererea mea,la un 69 sa ii gust pasarica carnoasa, dupa care a vrut să desfaca un prezervativ (foloseste Durex). Am zis nu, hai sa fie doar oral astazi. Am incercat eu in picioare, ea pe marginea patului dar nu eram la aceeasi "inaltime" (patul prea inalt iar eu mai scund), asa ca am pus-o in genunchi pe covorul din fata oglinzii (o priveliste minunata asa) si dupa vreo 5 minute am finalizat pe sanii ei. Nu a facut si nu face finalizare orala.

Cami arata binisor pentru varsta ei (are mai mult de 45), sanii sunt lasati si foarte moi, pasarica curata si ea in sine este curata. E tacuta (prea tacuta chiar) si face cam tot ce ii ceri fara sa faca nazuri, e deschisa la fantezii.

Desi am fost de vreo 5 ori la ea, nu ma tinea minte (nu ca as fi vrut neaparat dar asa ca fapt divers).

Ce nu mi-a placut este faptul ca telefonul era in camera si suna normal in timpul partidei (nici macar nu era pus pe vibratii). Plus ca a vorbit la telefon cu un potential client, e adevarat ca eu ma imbracam sa plec dar eram la 1 m de ea in camera.

Tariful: 100 lei/tragerea.

Nota generala ar fi de 8,5.

Asa cum au scris si alti colegi mai sus, eu zic ca merita raportul pret/servicii (pentru cine nu cauta GFE).

Numai primul numar de telefon este valabil, celalalt nu mai este de cativa ani.

Spor la ciocanit!

ðŸ‘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...