Sari la conținut

0733148658 / 0733614581 - Doamna matura


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, laury a spus:

Ai dat aici?

Nu am fost, este cam departe. Desi ma atrage...ceva in genul vecina gospodina care face si nebunii. ☺😋😉

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 19 ore, mariciu a spus:

Mai stie cineva ceva despre doamna? Am tot incercat sa sun si nu merge pe numarul din titlu!

Pana acum vreo 2-3 luni avea anunt pe www.publi24.ro

Acum nu mai are....🤗😉

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Intr-adevar, am incercat sa sun si eu pe primul numar (pe asta il aveam codificat in telefon) și se pare ca nu mai este inregistrat in retea. Pe cel de-al doilea nu am îndrăznit, știu ca renunțase la el in ultimul timp.

Era un coleg aici pe forum care era mai pasionat de ea dar întrucât nu mai am acces la vechiul cont Bujye, și automat  la mesageria privată, nu mai tin minte cum il chema. Poate știe ceva de ea.

Pentru mine a fost o experiență plăcută, nu sunt pretențios, raport bun calitate/pret.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, gavrial a spus:

A disparut din peisaj de vreun an din pacate. Eu am avut o rel ok cu ea, n a lasat nici macar un nr de tel.

Mersi, stiam acum un an ca nu vroia sa se retraga. Mai urmarim.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:female
  • Oras:female

Rog pe toți posibilii vizitatori viitori ai doamnei sa ne anunte dacă printr-o minune va reveni in domeniu. Prin 2020 mi-a zis ca face un curs, nu am inteles exact despre ce anume era vorba. Sper sa nu se fi reprofilat definitiv. Mulțumim anticipat ♥️♥️♥️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare . Mi a confirmat cineva ultimele 3 cifre din numărul doamnei . 

Pt cel care imi confirma ultimele 3 cifre corecte ale numărului si ulterior imi trimite numarul,  fac transfer in valoare de 900 lei . Va rog sa ma contactați la adresa [email protected] , daca doreste cineva . Multumesc

  • Minus 1
Link spre comentariu

On 2/16/2023 at 8:14 AM, blanaruuuu37 said:

Salutare . Mi a confirmat cineva ultimele 3 cifre din numărul doamnei . 

Pt cel care imi confirma ultimele 3 cifre corecte ale numărului si ulterior imi trimite numarul,  fac transfer in valoare de 900 lei . Va rog sa ma contactați la adresa [email protected] , daca doreste cineva . Multumesc

Tu realizezi cat oxigen consumi aiurea? 
1. cineva ți-a confirmat ultimele 3 cifre. Când spui asta, se înțelege ca tu știai deja care sunt acele ultime 3 cifre, iar Gheorghe (cineva) ți-a confirmat, adică ți-a arătat ca le știe si el. In orice caz, confirmându-le, e clar ca tu le-ai sti.

2. De ce ai da apoi 900 lei pt ca cineva sa îți confirme ultimele 3 cifre? Pai nu ziceai mai sus ca Gheorghe ți le-a confirmat deja? Sau ești analfabet functional si nu știi ce inseama verbul a confirma? 
 

3. Ma amuza faptul ca tu vrei sa ți se confirme doua lucruri: a) numărul de telefon complet si b) ultimele 3 cifre din el. Hai sa îți zic un secret, e ca la matematica: b este inclus in a aici. Înțeleg ca vrei sa o futi pe Camelia cea cu țâțe lăsate pana la buric, însă constat ca deja dai semne de retard mintal. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...