Sari la conținut

0733148658 / 0733614581 - Doamna matura


Postări Recomandate

  • Oras:buc
  • Oras:buc

Salut, pentru ca am simtit nevoia de ceva mai matur am hotarat sa o vizitez si eu. Am sunat undeva pe la 11, i-am zis ca ajung undeva in juma de ora - ora si daca putem sa ne intalnim. Voce placuta, amabila... Am ajuns la destinatie,pe mosilor colt cu eminescu la Pizza Hut si sun; nu raspunde... Am avut putina treaba prin zona, am rezolvat sun inapoi dupa vreo 45 de minute, raspunde si imi zice ca pot merge. Locatia este foarte aproape de la Pizza hut.

Atitudine: este amabila si zambeste incontinuu Nota 9.

Aspectul este comun, nu e vreo miss dar nici urata.M a asteptat in rochia rosie de mai sus din poze.

Oral: De cum am ajuns, m am facut comod si a inceput cu sarutari, urmate de un oral ,facut fara mana, lins pe coite, bineinteles folosindu se si de sani. Nota 8.5

Normal: Am inceput ea deasupra ,apoi am intors o tot ea deasupra, finalizand in pozitia normala de futut o curva:capra. Se umezeste natural, de gemut geme si chiar pare sa se simta bine. Finalizarea a fost pe sani .Nota 9

 

De cotizat 100. Nu face finalizarea orala si nici anal.

Programul mi a zis ca este undeva intre 11- 19, disponibila si in weekend dar pana pe la 4.

 

Concluzia: In privinta sanilor cum toata lumea a zis sunt FOARTE lasati, putina burtica dar nu exagerat, fundul tare!

 

Desi pretul contine 2 finalizari, pentru ca nu mi a raspuns de la inceput nu am mai avut timp si a trebuit sa plec.  Apartamentul este cu 2  camere , la baie gasesti tot ce iti trebuie si este curat. Din punctul meu de vedere ,pentru ca este si singura fara colega, are nota 9.5 pt locatie.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Desi pretul contine 2 finalizari, pentru ca nu mi a raspuns de la inceput nu am mai avut timp si a trebuit sa plec. 

Intervin si eu aici: am fost la Camelia acum vreo 1 luna jumate si mi-a zis ca va lucra doar la finalizare, pretul fiind de 100 lei. Asta inseamna o marire de pret (inainte era 100 de lei/2 finalizari). Poate nu a avut succes si a revenit la vechile preturi/servicii.

Nu am mai facut recenzie ca am deja 2 pe topicul ei.

Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

Mda, am sunat-o și eu acum vreo lună și se pare că și-a făcut upgrade la preț, nu mai e 100 lei / ora, ci 100 finalizarea.

La scorul asta, răspunsul e clar: nu se merită !

Să-i urăm baftă ?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!!!

O vizitez de ceva timp pe doamna camelia, locatia este pe mosilor la intersectia cu eminescu, foarte usor de ajuns.De cate ori am fost la ea ma asteptat in tinute sexi si cu buna dispozitie, mai are si ea momentele ei de suparare sau nervi dar stie sa intretina atmosfera.Oralul este bun aproape de dt, face si anilingus daca esti curat binenteles, este foarte docila, poti sa o tragi in toate pozitiile in care vrei si se misca destul de binisor.Sanii ii si carnea sunt cam lasate dar naa varsta isi spune cuvantul insa compenseaza cu pizda care este frumoasa si carnoasa.Ca locatie, presteaza intr-un apartament de 2 camere nu ff luxos dar curat, prosoape curate,lenjerii curate , niciodata cand am fost la ea nu am simtit vreun fel de miros.In privinta pretului am inteles ca a crescut la 150L pe ora dar pe mine nu ma taxat niciodata cu mai mult de 100 de lei chiar daca am stat 40-50min, probabil ca tine cont de clientii vechi.

Locatie:8

Gfe:8

Aspect:7

Oral;8.5

Normal:9

Pret:100L fin, 150Lora

Va urez o zii placuta si spor la futaiuri!!!!!!!!!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai activeaza?

Da, am fost eu inainte de Craciun, intersectia Mosilor cu Eminescu, pe partea dreapta cand mergi spre Obor, blocul cu Banca Transilvania.

100 glontu, 150 ora, s-a mai ofilit uMpic, 45 ani, in poze arata mult mai bine.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, am fost eu inainte de Craciun, intersectia Mosilor cu Eminescu, pe partea dreapta cand mergi spre Obor, blocul cu Banca Transilvania.

100 glontu, 150 ora, s-a mai ofilit uMpic, 45 ani, in poze arata mult mai bine.

Ca si comportament cu ti s a parut? E grabita sau e pusa sa te termine repede?
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ca si comportament cu ti s a parut? E grabita sau e pusa sa te termine repede?

 

E cam satula de pula dupa atatia ani de supt. O alta constatare ar fi ca a mai slabit fata de acum cativa ani si e mai flescaita.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se numește "efect de haladeala".

 

Cam ingramadeste programarile ca sa fie sigura ca nu-si ia teapa, stiu stilul asta foarte bine de la alta din Drumul Taberei care face cinci sute intr-o ora juma pe prosteala d`asta ieftina.

Ca exemplu , o sun pe la 11:15, ii zic ca la 12 sunt la ea, zice ok, e bine, sunt libera. O sun de pe drum, eram pe la Lizeanu si ii confirm ca ajung in 20 min. In fine, cat m-am invartit pana am gasit loc de parcare s-a facut 11:55, asa ca sun iar dameza si primesc un rapuns uimitor, mai stai 15 minute ca am putina treaba. Vrajeala, deja luase pe altu cu toate ca stia ca trebuie sa apar dintr-un moment in altul, asa ca am intrat in Mega sa mai fac niste cumparaturi. Trec 15 min si nu ma suna, asa ca revin eu si-mi spune sa urc. De la intrare ma intreaba cat vreau sa stau si zic 1H. Am vazut pe fata ei ca nu prea ia cazut bine, asa ca, ma razgandesc si zic o finalizare. Am fost inspirat ca deja alt futac era in apropiere si la numai 5 min dupa ce am intrat o suna si ala si tipa ii spune sa mai stea uMpic. Vazand cum merge treaba o intreb " daca stiai ca vin, ca doar te-am sunat de pe drum, dc l-ai mai chemat si pe "Ionel" la aceeasi ora? Raspunsul a fost naucitor , "lasa ca poate sa astepte ca e de-al casei"

Cam asa lucreaza tanti, si fara prea mult interes fata de banu` public, chiar sunt convins ca nu i`ar conveni sa iei o ora, in care ea ar putea inghesuii 2 sau 3 pacalici. PLM, eu am zis pas, note nu dau si nici nu mai merg la tanti, voi faceti ce vreti.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cam ingramadeste programarile ca sa fie sigura ca nu-si ia teapa, stiu stilul asta foarte bine de la alta din Drumul Taberei care face cinci sute intr-o ora juma pe prosteala d`asta ieftina.

Ca exemplu , o sun pe la 11:15, ii zic ca la 12 sunt la ea, zice ok, e bine, sunt libera. O sun de pe drum, eram pe la Lizeanu si ii confirm ca ajung in 20 min. In fine, cat m-am invartit pana am gasit loc de parcare s-a facut 11:55, asa ca sun iar dameza si primesc un rapuns uimitor, mai stai 15 minute ca am putina treaba. Vrajeala, deja luase pe altu cu toate ca stia ca trebuie sa apar dintr-un moment in altul, asa ca am intrat in Mega sa mai fac niste cumparaturi. Trec 15 min si nu ma suna, asa ca revin eu si-mi spune sa urc. De la intrare ma intreaba cat vreau sa stau si zic 1H. Am vazut pe fata ei ca nu prea ia cazut bine, asa ca, ma razgandesc si zic o finalizare. Am fost inspirat ca deja alt futac era in apropiere si la numai 5 min dupa ce am intrat o suna si ala si tipa ii spune sa mai stea uMpic. Vazand cum merge treaba o intreb " daca stiai ca vin, ca doar te-am sunat de pe drum, dc l-ai mai chemat si pe "Ionel" la aceeasi ora? Raspunsul a fost naucitor , "lasa ca poate sa astepte ca e de-al casei"

Cam asa lucreaza tanti, si fara prea mult interes fata de banu` public, chiar sunt convins ca nu i`ar conveni sa iei o ora, in care ea ar putea inghesuii 2 sau 3 pacalici. PLM, eu am zis pas, note nu dau si nici nu mai merg la tanti, voi faceti ce vreti.

Bun multumim de explicatie. E clara treaba. Mai bine cautam in alta parte. Si mai e si in Drumul Taberei...mai bine lasa :))
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bun multumim de explicatie. E clara treaba. Mai bine cautam in alta parte. Si mai e si in Drumul Taberei...mai bine lasa :))

 

Da, am fost eu inainte de Craciun, intersectia Mosilor cu Eminescu, pe partea dreapta cand mergi spre Obor, blocul cu Banca Transilvania.

100 glontu, 150 ora, s-a mai ofilit uMpic, 45 ani, in poze arata mult mai bine.

 

E pe Mosilor, am si precizat intr-un post mai sus dar n.ai citit

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...