Sari la conținut

ANA - 0746529258 - (Dorobanti/Perla)


Postări Recomandate

Dragi confutaciosi sa va prezint o noua caprioara.http://images8.simpatie.ro/simpatie/sweetyana19_2083658777.jpghttp://images8.simpatie.ro/simpatie/sweetyana19_718814396.jpghttp://images8.simpatie.ro/simpatie/sweetyana19_791946762.jpgAruncand o privire pe www.simpatie.ro am dat peste domnisoara. Caprioara tanara cu carnita tare, sani micuti dari jucausi si pasarica dulce si stramta.Locatia: undeva pe la 200 m de Mall Vitan intr-o garsoniera foarte frumos aranjata, cu baie curata, prosop curat si geluri de dus la alegere.Fata: Tinerica 20 anisori, 1.60, max. 50 kg., dornica de afirmare, docila, cauta sa satisfaca pe deplin clientul. E lipicioasa si pupacioasa dar la inceput e putin timida. Se vede ca-si face acum portofoliul de clienti. ;)Prestatia: am inceput cu ceva jocuri erotice folosindu-ma si de un vibrator dupa care am trecut la un 69 care se pare ca-i face mare placere domnisoarei si am finalizat primul numar cu un oral executat ca la carte, fara manute, cu incercari de deep, cu lins de oo si cu decartarea mostenitorilor adanc in gurita domnisoarei dar fara ca aceasta sa dea fuga la baie pentru a scapa de ei, ci din potriva a inghitit pana la ultimul strop dupa care a facut si curatenie la locul de munca. La al doilea numar dupa un oral de inviorare im incercat-o si la normal dar doar vreo 10 min. si doar in vreo doua pozitii dupa care Gigel din pacate si-a dat obstescul sfarsit. Dupa 35-40 de min. de oral si jocuri erotice nici nu-l condamn. Din pacate nu mai tine mosul la pasarica tanara.Punctaj: aspect fizic- 9oral - 9normal - 9 dar o s-o mai examinez o data.GFE - 9anal - nu practica din pacateAs fi putut da 10 dar stiti cum se spune 9 de la profesor, 10 de la Dumnezeu si inca nu am calitati de divinitate. ;)Cu acordul domnisoarei am comvenit sa-i mai dau numarul la cativa prieteni asa ca daca sunati spunetii ca aveti numarul de la EDY. Dar incercati sa nu dati navala. Mi-ar parea rau sa speriem caprioara. Are potential si merita protejata o vreme pana se mai rodeaza.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

zelea ai omis sa ne precizezi si noua tariful, oricum d-soara are anunt pe biblia AT dupa cum bine a observat si colegul futacios_man.BRUNETA focoasa, 20 de ani, cu forme apetisante si fundulet jucaus, astept domnii generosi si manierati intr-o locatie curata si discreta ptr a va indeplinii fanteziile cu sex oral, normal si masaj, nu rasp la nr prv. pup, 13 Jan 11:00 0752.602.925 Pret 150L/hIn plus am observat ca pozele sunt facute in locatia lui Amy Sweet Blonde de aici, se pare ca bruneta este noua ei colega (nu stiu sa fi avut vreodata colega), ca dovada anuntul urmator:BRUNETA focoasa, blonda sexy, forme apetisante, fundulet nebunatic, asteptam domnii generosi si manierati intr-o locatie curata si discreta, ptr a va indeplinii fanteziile cu sex oral, normal si masaj, nu rasp. la privat, 13 Jan 20:49 0752.602.925/ 0747.767.338Alte poze:post-2514-133409733374_thumb.jpgpost-2514-133409733375_thumb.jpgpost-2514-133409733377_thumb.jpg

Link spre comentariu

la numarul acesta este Amy 0747.767.338 si nu cred ca presteaza amandoua in aceiasi locatie pentru ca este o garsoniera cei drept pozele sunt facute in aceiasi locatie , Amy este blonda din pozele de mai sus , probabil este o prietena care doar sia facut poze in locatia respectiva

Link spre comentariu

Garsoniera e chiar cea din poze, cu boxe, videoproiector si aparat de fitnes.Pretul e 150/h cu banutii dati inainte.Si am dat nas in nas si cu blonda pe holul blocului.Ia dati-mi si mie mai multe detalii despre caprioara blonda ca mi-a placut asa la prima vedere.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

in mod cert e vorba de aceeasi locatie (mall vitan, in spate la supermarket), blonda probabil ca e amy (0747.767.338), chiar daca nu seamana perfect la corp.oricum, seamana suficient de bine cat sa cred ca e ea, eu vizitand-o recent.mai ca as vrea sa le vad impreuna, chiar daca bruneta nu pare de nivelul blondei.

Link spre comentariu

Stimati colegi,vreau sa va aduc si eu la cunostiinta experienta cu aceasta domnisoara.Intradevar, raspunde la numarul de telefon 0752602925, numar obtinut de pe site-ul simpatie.ro. Pozele prezentate mai sus sunt intru totul reale, sens in care nu are rost sa mai ocup spatiu pe server cu aceleasi poze.BUN.Avand numarul damezei, o sun si stabilesc o intalnire. La telefon este foarte amabila si iti da senzatia ca isi doreste sa te intalneasca. Stabilim o ora, ma indruma si ajung la locatie. Aceasta, intradevar este aceeasi cu a lui Amy (am prezentato in recenzia acesteia dar concluzia este ca am fost multumit de aceasta). O locatie HI Tech si foarte primitoare.Ana arata bine la corp (sani tari), la fata fiind chiar dragutza (pozele nu o avantajeaza). Are in jur de 20 ani, aprox 50 kg si in jur de 1,65.Ma intreaba ce doresc: o ora (150 RON) sau doar o finalizare (100 RON), eu intrucat eram pe graba o aleg pe cea de-a doua.Intru la dus: baie curata, prosop, gel de dus. Revin in camera si ma asez pe pat iar Ana incepe cu un masaj, apoi un oral pe care l-am solicitat sa fie cu caciulita. Cred ca face si fara. Daca o indrumi putin, ti-l face excelent, inclusiv cu sarut pe OO, incercari de deep etc... Apoi a urmat un normal, de si acum imi tremura genunchii numai gandindu-ma la el. Am terminat in caciulita. Excelent. Nu am intrebat despre anal, fiindca nu m-a interesat.Am uitat sa precizez ca saruta extraordinar. Mult mai bine decat saruturile din adolescenta care ne creau anumite probleme cu umflatul OO.Un lucru am observat. Cred ca e noua sau mai noua in domeniu. Din cate imi aduc aminte Amy era din Galati iar Ana e tot de acolo. Dar nu asta conteaza. Anyway, experienta a fost foarte frumoasa sens in care am revenit si cu siguranta voi mai reveni, bineinteles fiind conditionat de pret. Daca il mareste, s-ar putea sa...P.S. in urma experientei cu Ana, eu o recomandat asa cum si pe colega ei Amy am recomandatoStiu ca nu prea sunt bun la oratorie (niciodata nu am fost), dar sper ca postul meu sa fie de folos:angel:

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sweetyanna19
Reputație: 0
bun' date=' frumos exemplar, multumim de veste, dar niste preturi se poate?[hr']lucreaza singura?nu de alta, dar pe AT mai apre un anunt cu acelasi numar de telefon si cu o blonda tare interesanta in poze. de ea stii ceva?
din poze pare sa fie acelasi apartament/garsoniera, de aia intreb.
buna daca sunteti interesati de ceva astept domnii generosi si manierati intr-o locatie curata si diescreta ,sex normal oral si masajte ,69 ,ne desparte doar un telefon 0752602925

post-24518-133409734536_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat astazi pe Ana.Locatia in apropiere de Mall Vitan.Pozele sunt reale,Ana este o tipa draguta cu mult bun simt,atenta la dorintele clientului.Cred ca are 1.65 si vreo 55 kg,sani tari si un fundulet bombat.Baie curata cu gel de dus,prosop curat.Ostilitatile au inceput cu un oral neprotejat bine executat,am avut parte de finalizare orala.A urmat un dus si masaj destul de placut,din nou oral dupa care am pus caciulita si am trecut la normal,ea deasupra,se misca destul de bine,finalizat in caciulita.O experienta destul de ok, 150 ron bine investiti.GFE 8.50,Oral:8.50,Normal:9.Per total o recomand.

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Ana a doua oara.La a doua intalnire am observat ca devine mai vorbareata. Ostilitatile s-au desfasurat in acelasi mod placut, incepand cu un oral facut ca la carte cu finalizare si supt pana la ultimul strop dupa care un dusulet scurt, un nou "examen oral" asa de inviorare dupa care am incercat caprioara si la normal in cateva pozitii cu gandul sa incerc putin si aparatul de fitness din dotare dar din pacate nu ne-a mai reusit si aceasta pozitie asa ca ramane sa-l incerc data viitoare.Ar mai fi si cate un minus pe ici pe colo dar inca nu ma pot pronunta pana nu am o discutie tete a tete cu caprioara pentru a lamuri un mic aspect.PS pt. Ana: data viitoare astept un discount stii tu de ce.

Link spre comentariu
Vizitator sweetyanna19
Reputație: 0

buna, am venit din nou in bucuresti , sex total, oral neprotejat cu finalizare orala, normal si anal protejat, 2 finalizari pe ora, locatie dorobanti

Link spre comentariu
Vizitator sweetyanna19
Reputație: 0

250ron ora sex total, oral neprotejat cu finalizare orala, normal+anal protejat

2 finalizari pe ora, locatie dorobanti

Link spre comentariu

Salutare! Am fost ieri la anna (0752602925) pozele sunt reale. Am sunat ca sa imi dea cateva detalii referitoare la servicii.

Mi a raspuns o voce draguta si mi-a confirmat 200 sex total.

 

Locatia e pe calea dorobantilor, garsoniera curata, aranjata, un pat si 2 fotolii, baie curata, geluri de dus. Fata e dragutza la fata, bruneta, cam 1,60 m fara tocuri, cam 50 de kg aprox, cur mare. Face cam ce vrei, e atenta cu ce vrea clientul. Primul nr finalizat CIM,face oral neprotejat cu finalizare orala si DT(aici se pricepe, o inghite pe toata), dush in pauza, ai ce vb cu ea, al 2-lea nr inceput cu un oral nepro, bun, trecut la normal, accepta orice pozitie vrei, si am incercat si anal in pozitia capra unde arata bine( fiecare cu gusturile lui). GF9,FK sustinut de ea, oral 8, normal 9 se misca bine. recomand pentru cine prefera brunetele cu funduletz bombat.

Link spre comentariu
Vizitator sweetyanna19
Reputație: 0

buna dragii mei , vreau sa ma ajutati si pe mn sa dau de moderatorul de aici .... as avea cate ceva de disctat cu el care ma poate ajuta si pe mine?

Link spre comentariu
Vizitator sweetyanna19
Reputație: 0

program de lucru

12:00-02:00 zilnic

200ron ora sex total, oral neprotejat cu finalizare orala, normal+anal protejat

2 finalizari pe ora

nu accept negocieri

si apropo numai stau in Mall vitan

acum stau in dorobanti de la perla ma in fatsa

dar la telf dua adresa concreta.va astept sa petrecem clipe de ne uitat , igiena,discretie, conversatie...si multa pasiune.:*:*:*

Link spre comentariu
Vizitator sweetyanna19
Reputație: 0

am poze noi! aceste poze sunt facute in locatia unde imi desfasor activitatea...va astept la mine...

cu forme apetisante,vin-o sa te rasfat cu placeri sexului total, vin-o sa traiesti alaturi de mine o sensatie minunata, fund bombat, sanii medii,bronzata si cu o gurita foarte dulce, nu rasp la prv.

post-2-0-02765600-1341943843_thumb.jpg

post-2-0-89617500-1341943845_thumb.jpg

post-2-0-74302400-1341943848_thumb.jpg

post-2-0-74507800-1341943946_thumb.jpg

post-2-0-66193800-1341943949_thumb.jpg

post-2-0-09638100-1341943952_thumb.jpg

post-2-0-83864900-1341943955_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator sweetyanna19
Reputație: 0

buna seara in primu rand,stimati domni care aveti cont pe acest forum ,tin sa va anunt ca pe anuntul.ro o pesoana pune anunt cu pozele mele si in completare cu pozele ale unei prietene si vreau sa va anunt ca acelea sunt pozele mele fiiind cea bruneta(acele poze sunt unpic mai vechi) si sa aveti grija mare cand sunati la aceste numere ca eu personal am sunat la numerele de pe anunt sa intreb daca este frumos ce a facut si mia raspuns o tipa ...si apoi aceasta cand a auzit ce am intrebat-o mia dat un barbat care ma injurat presupun ca era pestele ei...aveti grija va dau link-ul ca sa va convingeti singuri unde va veti duce si peste ce veti da http://www.anuntul.r...171.html...sper sa va fie de folos.. ;)

iar daca am gresit cu ceva vreau sami fie atrasa atentia

iar aceste este anuntul persoanei care a luat pozele mele

Alege luxul blonda si bruneta, oferim sex total (oral, normal si anal) la domiciliul nostru sau al clientului. Locuim singure intr-o locatie selecta din centru, poze reale, venim si la hotel, 17 Jul 21:41

0754378496/ 0763090119 Bucuresti

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...