Sari la conținut

Un apel la utilizatorii forumului Nimfomane!


bipolar

Postări Recomandate

  • Oras:Infern
  • Oras:Infern

Imi cer scuze....dar nu stiu si nu cunosc multi cetateni pe aici. Nu am nume nedefinibil ba chiar sunt barbat am coaie si desi o anumita persoana sustine ca am pula mika totusi a decis sa reincerce sa traga de pe mine. Foar ca de aboa am zis si eu buna dimineata nestiind cu ce sa mananxa fanteziile bolnave...

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Inji , tu esti mah ?  :laugh2

da cred ca e el, ca pe threadu meu tocmai a scris De Izabela, curva fleblete a lu Inji. e bine ca nu ma mqai confunda cu un psihoterapeut evreu rujat . acu am ajuns curva pe care a incercat sa o penetreze cu degetul si aia nu l-a lasat mda lol

Link spre comentariu
  • Oras:Infern
  • Oras:Infern

Nu stiu cine e Inji asta si mi se rupe.... am doar o problema. Cand aflii ca esti facut sclav fonanciar...cand aflii xa esti tras de bani....si fraierul unui forum desi tu credeai ca traiesti in casa cu o femeie normala si iubesti....atunci...am niste coaie nari si care compenseaza oula mika

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Nu stiu cine e Inji asta si mi se rupe.... am doar o problema. Cand aflii ca esti facut sclav fonanciar...cand aflii xa esti tras de bani....si fraierul unui forum desi tu credeai ca traiesti in casa cu o femeie normala si iubesti....atunci...am niste coaie nari si care compenseaza oula mika

ai coaiele in nari exact. tenpula ai incercat sa le tragi pe nas si pe alea  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Infern
  • Oras:Infern

Eu ...pot sa ma prezint cu numele meu...ip ul meu de utilizator....buletinul de identitate doveditor. Tu o poti face rozalio??? Si repet...nu platesc curve sau prostituate sa le vad pizda. Am destula activitate sexuala fie chiar si laba pe pozele si filmarea facuta la hotel ibis in bucuresti undeva prin primavsra anului 2015. Mortii matii ....Jeane!!! Da stiu....

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Nu stiu cine e Izabela cum nu stiu dd datorii la provident...adresa ta ...care e capitala ungariei...adica Constanta si nici ca tu nu faci videochat pe bani. Putino. 1 euro minutul. Apropo.....

nu am imprumutat in viata mea bani, adresa mea nu ai cum sa o ai, nu am treaba cu Constanta nu mai merg la noi la mare de multi ani , preferand Grecia

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

eu nu m-am drogat niciodata :)

Asta era singura ta scapare pentru prostia de care dai dovada in fiecare zi, ca esti drogata.Acum ca ai recunoscut ca nu te droghezi, nu mai ramane decat varianta cealalta :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...