Sari la conținut

Tanya: 0755484420 / 0736871653


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna zioa Tanya va deranjeaza vreau sa va tranzmit ca anuntul pe care il am postat pe acest site  nu mai este valabil . Im cer scuze ca nu am facut un anunt mai devreme sa va informez dar totusi poate nu este tarziu nici acum .Cu respect ex Tanya 

Link spre comentariu

Buna zioa Tanya va deranjeaza vreau sa va tranzmit ca anuntul pe care il am postat pe acest site  nu mai este valabil . Im cer scuze ca nu am facut un anunt mai devreme sa va informez dar totusi poate nu este tarziu nici acum .Cu respect ex Tanya 

 

 

dupa ce ne-a explicat si ex tanya dupa cum zice ea ca nu mai presteaza in domeniu rog un moderator sa inchida topicul.

 

 

mai este valabil anuntul si numarul stie cineva ?????

salutare cezaredupa cum vezi cu 2-3 postari mai sus aveai si raspunsul la intrebarea ta.  sa stii ca daca iti pierzi cateva minute citind topicul de care esti interesat vei gasii multe lucruri interesante si utile

 

salutare si spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Senzatii unice, trupuri care se contopesc armonios, experienta desavarsita in arta masajului erotic, pentru o ora de neuitat(doar deplasari la hotel )... Erotic Massage (only trips to hotel) eu sunt tanya va astept . Am revenit numarul meu de telefon 0756692243 . :feet :innocent

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...