Sari la conținut

0769712792 - Aida


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sunt false pozele, a activat mult timp in cuibul de la Kogalniceanu, ultima oara era pe Magheru vis a vis de biserica Italiana, posibil sa fie si la testate

scuze ca intervin cu intrebarea, nu o recunosc, ai si tu un link al vreunui topic de al ei ceva? sau ne poti da mai multe detalii?

Multam fain!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

scuze ca intervin cu intrebarea, nu o recunosc, ai si tu un link al vreunui topic de al ei ceva? sau ne poti da mai multe detalii?

Multam fain!

A fost colega cu roxy si angi,ambele au topic la testate,in rond la kogalniceanu!
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la ea cand activa la Kogalniceanu. Era un cuib cu 3-4 fete nu mai retin exact. Arata bine fata , are cam 1.60-1.65 maxim , draguta, sani frumosi. Lasa mult de dorit ca atitudine. Promite multe iar cand vine vorba de actiune, ba e obosita , ba nu stiu ce ... ba nu stiu cum , se gaseste cate o scuza la orice. Pe langa serviciile care le ofera i-am cerut si un masaj care a fost mai mult decat jalnic. Probabil daca si-ar schimba atitudinea ar avea mai mult de castigat. Locatia era ok cu 3 camere daca nu ma insel, baie curata , dar era pentru toata lumea la gramada. Toata actiunea a durat cam 40 de minute , chiar intrebandu-ma de cateva ori daca nu pot sa termin mai repede.

 

Locatie - 8

Igiena - 8 

Gfe - nu cred ca merita vreo nota aici poate pe minus

Oral - 7 

Normal - 5 

Anal - n-am intrebat

 

Pret: 100 Ron o finalizare plus masaj ( care de fapt nu prea a fost ).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mai este ciubul ala ,eu am fost acum  prin vara 

Mai este,iar acum nu mai au regula cu descaltatul in holul de la intrare :laugh2 .Eu am intalnit-o pe titulara topicului acum o luna in locatia de la Alba-Iulia iar prestatia a fost ok.Acum se pare ca a revenit la Kogalniceanu.Intradevar a devenit piti fata de inceputurile ei in domeniu,dar prestatia a fost corecta.Am a avut parte de ON si NP lady on top pentru care am achitat 60 ron din cate imi amintesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai este,iar acum nu mai au regula cu descaltatul in holul de la intrare :laugh2 .Eu am intalnit-o pe titulara topicului acum o luna in locatia de la Alba-Iulia iar prestatia a fost ok.Acum se pare ca a revenit la Kogalniceanu.Intradevar a devenit piti fata de inceputurile ei in domeniu,dar prestatia a fost corecta.Am a avut parte de ON si NP lady on top pentru care am achitat 60 ron din cate imi amintesc.

Cate fete erau in locatie? Pe Cami si Ayda le stiu.. In anunt spune ceva si de Andreea.. Cum arata Andreea ?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Intr-adevar draguta fata!!

Arata bine la corp, dar dupa cum se spune mai sus lasa mult,mult de dorit atitudinea... are figuri de pitzi si enervante. Am vizitat-o in urma cu ceva timp in cuibul din kogalniceanu,era forfota mare pe acolo..multe fete, nu prea m-am simtit in largul meu. Desi fata arată bine,are tate,cur misto dar are un comportament de iti vine s-o iei la palme!

Actiunea in camera a inceput cu un oral protejat la cererea mea, a durat cam 5-10 min, la normal cu comentarii,ca ea nu poate asa ca nu e bine pt ea,asa nu ca.. nu stiu mai ce...si am lasat-o balta ca imi si murise!!! Am rugat-o sa-mi faca un masaj ca poate asa ma mai" revigorez "... dar nici o sansa...

Pacat ca ar avea cu ce daca,ar fi mai atenta catre clienţii ei.

 

Concluzia, bani aruncati, mai bine luam un buchet de flori nevestii :))) tot bani aruncati ar fi fost!

 

Locaţie: 6 cuib,cu agitatie

Oral:4

Normal:3

GFE: nu a existat

Anal:nu am intrb

Cadou: 100 ron cu masaj

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si eu la ea cand era la Kogalniceanu ( acum nu mai e ), raportul calitate pret e destul de bun, adica 50 lei oral si normal si din ce imi amintesc eu pentru inca 50 facea si anal. Intradevar, are foarte multe figuri, mai ales daca esti mai slab de ingeri, te ia de nu te vezi. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

Pentru ca am fost la ea si mi-a placut si as vrea sa revin dar numaru pe care il am eu este inchis si nu mai stiu cum sa dau de ea.

Ti-as fi recunoscator daca m-ai ajuta.

Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da. De ce?

Salut,

Pentru ca am fost la ea si mi-a placut si as vrea sa revin dar numaru pe care il am eu este inchis si nu mai stiu cum sa dau de ea.

Ti-as fi recunoscator daca m-ai ajuta.

Mersi

Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Salut,

Pentru ca am fost la ea si mi-a placut si as vrea sa revin dar numaru pe care il am eu este inchis si nu mai stiu cum sa dau de ea.

Ti-as fi recunoscator daca m-ai ajuta.

Mersi

Scuze, am făcut confundat cu altă Aida!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...