Sari la conținut

Postări Recomandate

Pentru amatorii de mature/milfs...Anunt AT:BLONDA, ochi verzi, 39 ani, sexi, finuta, cu experienta in domeniu, ofer oral npj cu finalizare, 69, cunilingus, analingus, la normal accept orice pozitie, ptr domni minim 30 aniNr. de tel: 0734418152Pret: 50 fin/100 ron h (sex oral, sex normal)Locatie: Eroii Revolutiei -exact la gura de metrou dinspre City MallPoze: reale 100%Primele impresii: Am ezitat mult pana sa ajung la aceasta doamna (fiind vorba si de o doamna matura, gen pe care nu l vizitez prea des), zona neinspirandu-mi lucruri prea bune. Intuiam ca pozele sunt reale dar mi-era frica de o teapa dpdv al serviciilor. Atras fiind de poze, am sunat... mi-a vorbit foarte politicos si amabil la telefon si am convenit o programare in 30-40 de minute. Programare pe care a respectat o. Aspect: Blonda, slabuta, exact in poze, 1.70 inaltime (fara tocuri), varsta in jur de 40 de ani (pe care nu o arata), provinciala, fata acceptabila, ten mai inchis (nu e tiganca), fund misto, imbracata cam kitschios (cam manelist, si un lant de aur mare la gat).Locatia: Apartament 2 camere, saracios, stil comunist (mobila veche), putina dezordine, neintretinut, igiena lasand de dorit. Prestatie: Am vorbit un pic ea, este o doamna foarte respectabila si se vede ca are o oarecare experienta de viata, stie sa poarta o conversatie. Nu mi s-a parut in niciun moment teatrala, e genul de femeie matura cu picioarele pe pamant. Dupa acest mic intro, a inceput cu un oral f bun (exercita o presiune f buna asupra ciocanului), are si tehnica (se rujeaza, se loveste etc) si se ocupa si de zonele adiacente (lins pe oo, face si analingus -eu, unul, nu am fost amator). Singurul minus aici e ca nu face si nu i place deepthroat/oral umed/face fuck. Primul nr l-am terminat la oral, ceea ce rar mi se intampla...dar a fost un oral f bun. La al doilea nr, same story + normal...unde mi-a placut foarte mult ca are o pasarica f misto "vanata", maricica, care nu isi arata deloc varsta. Umectare naturala, destul de stramtuta. Nu accepta orice pozitie (de ex umeri craci nu), desi nu am inteles...dar in pozitiile convenite de amandoi a iesit un futai frumos.(se incalzeste mai greu, dar pe urma incepe sa i placa si ei). Nu m-a grabit, nu s-a uitat la ceas.Igiena: desi la prima vedere nu iti pare o femeie foarte ingrijita, igiena a fost ok (si a facut dus inainte)Atmosfera: de futai de pe vremurile lui nea Ceasca..Note: oral neprotejat (cu finalizare, anilingus etc) nota 8+ (pacat ca nu face si dp)normal 7.5 (pt pasarica f misto) GFE: 7 (genul de femeie care trebuie" incalzita" si psihic/fizic)PLUSURI: fund misto, arata bine pt varsta ei, pussy misto "vanata", oral bun, atitudine foarte ok versus client, comunicativa, respectabila.MINSURI: locatia, igiena locatiei, modul in care se imbraca doamna, nu face/nu i place dp, nu accepta anumite pozitii la normalCONCLUZIE: mie mi-a placut...daca cautati o doamna matura sexy, merita!PS: un alt aspect important...mi-a placut foarte mult e ca nu mi-a cerut banii inainte...am platit la sfarsit fara sa o fi simtit stresata de acest factor (prestatia a fost buna+nu m-a grabit/nu s-a uitat pe ceas).post-1216-133409733938_thumb.jpg post-1216-13340973394_thumb.jpgpost-1216-133409733941_thumb.jpg post-1216-133409733943_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Haideti sa va povestesc si eu pe scurt cam ce am rezolvat eu la numarul de telefon mai sus mentionat.Prin Noiembrie am zis sa merg sa ma tund, frizeria mea e in acelasi bloc cu domnisoara,si tot frumzarind AT am zis sa impusc doi iepuri.Sun de acasa imi raspunde o voce placuta, multa galagie se auzea in fundal,imi explica unde este locatia,tariful 100/ron pentru un numar,daca primul numar este prea rapind atunci ai dreptul si la un al doilea( nu am prea inteles cum vine asta).Buun ajung si sun pentru comfirmare, mi se spune sa ajung in dreptul staiei de metrou ca sa fiu vazut si sa sun de acolo dar inainte sa inchida se adreseaza cuiva din incapere '' hai ca a ajuns fraieru''.Auzind acestea am decis sa fiu destept si sa imi pastrez banutzii si sa merg doar la frizerie.

Link spre comentariu
Vizitator nic_47
Reputație: 0

SalutareAm fost si eu acum cateva 3-4 luni, recenzia lui Black este corecta. O singura observatie, parerea mea este ca e tiganca, insa mie imi plac pasaricile de orice etnie daca sunt curate, iar doamna are o pasarica curata.Pentu 50 lei finalizarea mi se pare o experinta foarte buna. Sa ne intelegem, nu ne ducem la 50 lei sa futem topmodele. Va spun sigur ca am fost la fete care presteaza cu 100-150 lei care arata mai naspa si presteaza mai rau decat doamna in cauza. Eu voi reveni cu siguranta.Bafta

Link spre comentariu

  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

nic_47 nu fi zgarcit cu detaliile ca s-ar putea sa ne zgarcim si noi si sa-ti taiem accesul pe forum :)Te rugam, fa recenzia cum trebuie!Multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...