Sari la conținut

Raluca - 0753151102


mgmsred

Postări Recomandate

  • Telefon: 0753151102
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0753151102
  • Oras:Timișoara

Greu de găsit. Știe cineva dacă mai este valabil? Merci

 Suna pe la ora 10, 11 pentru a stabili intalnire. Programul ii de la 9-22, de luni pana vineri, sambata doar cu programare.

Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Am reușit azi.

După câteva peripeții, trebuia sa ne vedem 16 și a reușit pe la 17. Sa zicem culpa comuna. ☺️

Locația: prefer sa nu comentez prea mult, dat nu mai merg acolo niciodata. Moara cu noroc... Lipovei. Sa zic nota 2. Și domnișoară de acord cu mine. Nu poți cere 500 lei pe ora și sa ai asa o locație. Dar fata promite ca lucrează la acest aspect.

Domnisoara: simpatica și curata. Foarte important aspect. Intradevar sânii sunt piesa forte sa zic asa, de nota 10+

Dar per total o persoană plăcută și simpatica. Are potențial.

Sex oral: nota 7, protejat, și parca un pic reținută.

Sex normal : am renunțat, ceva nu se lega....

Accepta 69, și e ok...

Anal: nu am discutat

 

Concluzie : O tipa ok, cu mare potențial dar nu din prima. Ori este o strategie, ori și ea are nevoie de acomodare și nu poate da tot din prima întâlnire.

De revenit? Eu sigur da, vreau sa ma conving dacă am dreptate.

Cadou. :300/30min, dar au fost lejer 45min.

Sper ca e ok și recenzie...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Am reușit azi.

După câteva peripeții, trebuia sa ne vedem 16 și a reușit pe la 17. Sa zicem culpa comuna. ☺️

Locația: prefer sa nu comentez prea mult, dat nu mai merg acolo niciodata. Moara cu noroc... Lipovei. Sa zic nota 2. Și domnișoară de acord cu mine. Nu poți cere 500 lei pe ora și sa ai asa o locație. Dar fata promite ca lucrează la acest aspect.

Domnisoara: simpatica și curata. Foarte important aspect. Intradevar sânii sunt piesa forte sa zic asa, de nota 10+

Dar per total o persoană plăcută și simpatica. Are potențial.

Sex oral: nota 7, protejat, și parca un pic reținută.

Sex normal : am renunțat, ceva nu se lega....

Accepta 69, și e ok...

Anal: nu am discutat

 

Concluzie : O tipa ok, cu mare potențial dar nu din prima. Ori este o strategie, ori și ea are nevoie de acomodare și nu poate da tot din prima întâlnire.

De revenit? Eu sigur da, vreau sa ma conving dacă am dreptate.

Cadou. :300/30min, dar au fost lejer 45min.

Sper ca e ok și recenzie...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am reușit azi.

După câteva peripeții, trebuia sa ne vedem 16 și a reușit pe la 17. Sa zicem culpa comuna. ☺️

Locația: prefer sa nu comentez prea mult, dat nu mai merg acolo niciodata. Moara cu noroc... Lipovei. Sa zic nota 2. Și domnișoară de acord cu mine. Nu poți cere 500 lei pe ora și sa ai asa o locație. Dar fata promite ca lucrează la acest aspect.

Domnisoara: simpatica și curata. Foarte important aspect. Intradevar sânii sunt piesa forte sa zic asa, de nota 10+

Dar per total o persoană plăcută și simpatica. Are potențial.

Sex oral: nota 7, protejat, și parca un pic reținută.

Sex normal : am renunțat, ceva nu se lega....

Accepta 69, și e ok...

Anal: nu am discutat

 

Concluzie : O tipa ok, cu mare potențial dar nu din prima. Ori este o strategie, ori și ea are nevoie de acomodare și nu poate da tot din prima întâlnire.

De revenit? Eu sigur da, vreau sa ma conving dacă am dreptate.

Cadou. :300/30min, dar au fost lejer 45min.

Sper ca e ok și recenzie...

 

deci ai platit 300 pe un oral ? :D

Link spre comentariu
Vizitator tmdud
Reputație: 0

Adica te-ai terminat la oral si aia nu s-a legat, glumesc 😂, nu vreau sa fiu rau dar ni s-a intamplat la toti.

+1 pentru recenzie, legat de locatie, nu poti cere 500 de ron pe ora cu locația in vreun h/motel ieftin.

Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Nici eu nu vreau sa fiu răutăcios.... Deși parca mi as pune nickname ULIU... ☺️ Deci ca sa pricepi.... M am terminat oral, și nu am mai rămas pentru un număr deoarece am considerat ca ceva nu funcționează. Chimie sa zic asa. Și da, sunt sigur ca ți sa întâmplat si ție profesore...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Iti da sms tie. Si o sa aiba tarif 1500 RON/EUR pentru o ora. O lingi pe tate, apoi te termini hands-free. Si iata, te-ai scapat de 40 de milioane (vechi). Mai pui 2000 de lei (de aia romanesti, nu africani), poate te alegi cu un mozol. Acuma, tu stii...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Iti da sms tie. Si o sa aiba tarif 1500 RON/EUR pentru o ora. O lingi pe tate, apoi te termini hands-free. Si iata, te-ai scapat de 40 de milioane (vechi). Mai pui 2000 de lei (de aia romanesti, nu africani), poate te alegi cu un mozol. Acuma, tu stii...

ai patit ceva?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am reușit azi.

După câteva peripeții, trebuia sa ne vedem 16 și a reușit pe la 17. Sa zicem culpa comuna. ☺️

Locația: prefer sa nu comentez prea mult, dat nu mai merg acolo niciodata. Moara cu noroc... Lipovei. Sa zic nota 2. Și domnișoară de acord cu mine. Nu poți cere 500 lei pe ora și sa ai asa o locație. Dar fata promite ca lucrează la acest aspect.

Domnisoara: simpatica și curata. Foarte important aspect. Intradevar sânii sunt piesa forte sa zic asa, de nota 10+

Dar per total o persoană plăcută și simpatica. Are potențial.

Sex oral: nota 7, protejat, și parca un pic reținută.

Sex normal : am renunțat, ceva nu se lega....

Accepta 69, și e ok...

Anal: nu am discutat

 

Concluzie : O tipa ok, cu mare potențial dar nu din prima. Ori este o strategie, ori și ea are nevoie de acomodare și nu poate da tot din prima întâlnire.

De revenit? Eu sigur da, vreau sa ma conving dacă am dreptate.

Cadou. :300/30min, dar au fost lejer 45min.

Sper ca e ok și recenzie...

 

,,Sex oral: nota 7, protejat, și parca un pic reținută.

   Sex normal : am renunțat, ceva nu se lega....

 

  Cadou. :300/30min''

 

 

   ,,Dar fata promite ca lucrează la acest aspect.

   O tipa ok, cu mare potențial 

     are nevoie de acomodare și nu poate da tot din prima întâlnire.''

 

 

   Nu cred ca este nevoie sa mai zic ceva. :D

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Nu e vorba ca nu te uiți la ban. Ideea este ca la o tipa cu 500 ora nu merge oricine. Iar la cea cu 100 ora cu oral neprotejat sigur mai plătești pe tratament după aia mai mult de 500. Asta dacă e doar ceva ușor. Și atunci cine nu se uita la bani...

Nu sunt un fan al fetei, sunt conștient ca ii fac un favor scriind aici, dar sunt sigur ca fata e curata. Și asta face toți banii. Restul este chimie intre cei doi.... Sunt sigur ca un client fidel la ea, pe care îl cunoaște, are parte și de sărut și de oral neprotejat... Sau poate nu....

E o investiție de făcut..... ☺️

Spor... Ce sa zic...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Încă ceva, toți vrem calitate, sâni mari silicone, buze, sa arate cat mai bine, sa ne servească cu suc, cafea, și ceva alcool, mai și țigări, prezervative scumpe, dar sa nu fie mai mult de 100/ora ca dacă e mai scump e figuranta. Avem pe piața exact ce meritam. ☺️

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator tmdud
Reputație: 0

Nimeni nu vrea sa mearga la 100 de ron ora (nu stiu de unde ai dedus tu asta), poate cei cu situatie materiala mai putin buna, dar 500 de ron ora mi se pare mult chiar si pentru o tipa care arata excelent (din poze, nu am cunoscut-o in realitate), trebuie musai sa aibe un comportament pe masura, nu cred ca nu exista sa faci "click", mai bine te-ar refuza decat sa te accepte si sa nu ii placa de tine la banii astia si sa pleci supt cu 300 de ron, de banii aia bagi motorina si mergi toata luna...

Link spre comentariu

Fata la cat de bine arata sigur refuza clienti...la un moment dat chiar avea scris in anunt ca isi rezerva dreptul de a selecta...

Asta cu  e mult sau putin e o teorie deoarece pt tine poate e mult 500 lei dar pt altcineva care face banii astia in 2 zile nu e mult.Logic ca fata se uita pe oferta de piata si cand vede cat de saraca este pluseaza si iti garantez eu ca nu duce lipsa de clienti.

 

yyyro are perfecta dreptate.

Aia care vor printese pe 100 150 numarul sa se gandeasca cum ar fi sa pompeze ei la toate uratele 20 30 minute sa le mai dea si cateva french kiss uri sa faca si munca de jos la nivel de arta....multi vor prea multe pe bani prea putini.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...