Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna,abia de maine sunt ok pentru vizite.

 

Te pup.

 

 

Un calduros " La Multi Ani ",unui prieten drag. :*  :2808.gif  :*

Uff, iertare, abia acum am vazut :slap2 ! Multumesc mult si tie, prietena draga ! :hihat :hug1 :beex2 :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da un semn de viata

Buna,se poate-astazi fiind prima zi au fost programari deja luate,dar insista-eu nu sun /nu dau sms daca au trecut 10/15min.de la apel respectivsms.

Multumesc, :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce incerci sa ma sperii,cu aceea " fatuca "in prima zi de munca?? :blushing2  :blushing2  :blushing2

 

:sheep  :sheep  :sheep

 

 

Iarta-ma, te rog, intentia era chiar opusa.
Sper totusi ca sperietura ta sa fie una placuta, precum cea de panica teatrala hazlie
a chipului din imaginea aceea, care pentru mine exprima faptul ca toata lumea doreste 
sa ajunga la el dintr-un anumit motiv si cu un anumit scop.
 
 
post-47490-0-10016200-1436989821_thumb.jpg
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Nu ma pot abtine si ma alatur de tine Yka, sa ii urez La multi ani @Taranu...

 

 

 

 

 

Am fugit pe patratica mea

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: marinarulalex
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: marinarulalex
  • Oras:Bucuresti

Inaugurare (ca sa nu zic dezvirginare)

 

Salutare,

 

Se pare ca astazi am fost pionier.

 

Dupa ce am citit ultima provocare a Yka-i hormonii mei au luat-o ranza si m-au dus in ispita sa fac o programare pentru o intalnire cu cele doua doamne (Yka si Elena).

Pe Yka o stiam dinainte de vremelnica retragere, iar pe Elena vroiam sa o intalnesc, asa ca in momentul in care am vazut noua oportunitate, am zis de ce nu?

Acum nu stiu ce sa descriu.

Locatia Ykai o stiti si nu are sens sa insist.

Depre Yka si Elena separat s-au scris romane.

Depre ele impreuna nu pot sa zic decat: UAU!

 

Intalnirea a fost una cu scantei si orgasme (eu si Elena sigur https://www.**spam editat**/public/style_emoticons/default/smile.png, Elena nu din vina mea https://www.**spam editat**/public/style_emoticons/default/smile.png).

Fetele, desi la inceput, sunt o combinatie extrem de interesanta.

Yka cu exprienta si atitudine de femeie perversa care stie ce vrea, iar Elena o papusica lipicioasa ce pare ca abia acum descopera despre ce e vorba, dar ii place mult. 

 

Ca si actiune Yka a fost peste tot: Oral cu mine, oral cu Elena sex in toate locurile posibile, o energie debordanta si, zice ea, vreo 2 finalizari.

Elena pe dea alta parte se comporta exact ca o fata adusa de prietenul pervers la un threesome si care descopera cu uimire ce bine e.

 

Off limits: Nu insistati pentru sex cu Elena, aveti mari sanse sa stricati totul. Oricum va fute Yka de va sar fulgii.

 

De recomandat: Da, cu conditia sa fiti genul caruia ii place sa simta langa el o femeie care are orgasm si poate sa acepte ca nu trebuie sa isi bage si el juniorul peste tot.

 

Note (daca trebuie, trebuie):

 

Locatie: 8-9. E absolut ok, dar nu e lux.

Prezenta Yka: 8 (mie nu imi dau mai mult de 6 ca idee)

Prezenta Elena: 10 (mama, ce sani are fata asta)

Oral Yka cu mine: 8-9

Oral Yka cu Elena: 10 (imi era frica sa nu o lase inima pe cea mica la un moment dat)

Normal/Anal Yka: 10 (fute fata asta la tine de zici ca maine se termina pula pe lumea asta)

GFE Elena: 10

GFE Yka: Ce e aia? Eu ti-o trag nu te iau acasa (glumesc, e super ok Yka)

 

Halat: 350 RON

 

Concluzie: Eu abia astept sa mai incerc odata.

 

Multumesc mult fetelor! A fost o experienta mirifica.

 

Vant din pupa,

Marinarul

  • Like 15
Link spre comentariu

De multa vreme o pandeam pe vulpita Yka insa pana acum pur si simplu n-am avut mare noroc.

Astazi, de fapt ieri ca deja e maine cand scriu, printr-o conjugare fericita a factorilor care in mod normal nu tin de mine.... am ajuns la YKA.

Ca modalitati de contact am mers initial pe clasicul telefon (nici un rezultat).Am continuat cu PM insa dupa cum stiti cu totii.... e overloaded.

Mi-am luat inima in dinti si fara multe sperante am trimis un SMS (asa cum se trimite daca vrei sa te ia in considerare o lady).

Si m-a luat! Am primit relativ repede raspuns cum ca ma asteapta intr-o ora. Eram la servici dar te mai uiti la asta cand stii cine te asteapta.

La ora stabilita punct, eram infipt in fata scarii de la blocul din piata Unirii unde sta Yka. 

M-a primit intr-un costum plasa cu mandrete de sani zburdand liberi prin fata ochilor mei.

Yka este o tipa nebunatica langa care nu realizezi cat de repede trece timpul. E simpla, amuzanta si comunicativa.... si foarte sexi.

Am vorbit foarte degajati pret de 5 -10 minute, prilej cu care ne-am cunoscut mai bine.

Am plecat apoi la dus si cand am revenit a inceput nebunia.

Yka a venit deasupra mea si a prestat unul dintre cele mai salbatice si intense oraluri de care am avut parte. Teasing, atentie la absolut toate zonele, umed, deep real si sustinut, finalizare orala si swallow complet.

...si am atat. :) Sexual vorbind.

Am ramas intinsi unul langa altul o vreme, vorbind diverse, cu Yka mangaindu-mi tot corpul.

Subit mi-am adus aminte ca plecasem de servici si am sarit din pat direct in dus, din dus direct in haine, si de aici in strada.

Yka a spus ca ma asteapta sa-mi iau revansa. (in curand frumoaso).

Notele sunt bune si foarte bune iar tariful a fost de 150 de lei pentru putin mai mult de jumate de ora (o finaliizare)

Recomand cu ... aer conditionat pe vremea asta :))

 

B@ft@!

P2

  • Like 16
Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am incercat sa te sun,trimit mesaj privat dar fara succes ... se poate o programare ?

Buna,abia acum am reusit sa intru pe forum.

 

Incearca maine direct cu un sms pe telefon,

 

Multumesc frumos, :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...