Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator marian1691
Reputație: 0

YKA o adevarata MILF care daca nu treceam pe la ea as fi trait de pomana.im trecut am mai bifat doamne din acesta categorie fara sa dau nume.

Totul a inceput cu un sms si un telefon cu o zi inainte facut progamare pentru a doua zi la prima ora(10:30 primul venit primul servit)

Fiind duminica am plecat la piata sa cumpar produse agricole si m am ales cu o frumusete in poala

Sa nu lungim subiectul si sa trecem direct la actiunea in sine .

Urcat,facut cunostinta,servit cu o apa sau suc la alegere cu o cioco mentolata si cu multe discuti personale referitoare la o membra care acum are unele probleme de sanatate.

Intrebat daca vreau la dus nu l am refuzat cu toate ca veneam de acasa.de aici totul devine ireal....

Reintors in camera de actiune m am intins cu un erou rapus pe front.iar IKA sa ocupat sa ma simt ca un sultan.

Cu ce sa incep....oral neprotejat, scuipaturi,lins tot de sus pana jos,anilingus la greu(cui nui place sa fie lins in cur la propriu) cu mult deep cate odata pana la epuizare si multe altele cei care au trecut prin patul YKAY stiu despre ce vorbesc.

Dupa ce am fost supt din toate punctele de vedere montat dispozitul anti placere( eu in multe dati am avut numai neplaceri din cauza lui dar in cazul de fata YKA a facut minuni) si lady on top direct in fundulet.dupa o vreme am trecut la un doggy si dupa nu prea multe pompari finalizat dar nu in dispozitiv ci direct in gatul doamnei care a continuat sa il dezmierde pana ya supt si ultima picatura.

Un lucru care nu l am primit in alta parti luat cucul din dos si supt si iar bagat in dos si iar scos si luat la supt si day iar la fundulet....

Tigari stat de vorba ca nu suntem androizi sa facem unul dupa altu.

La a doua sedinta acelasi inceput minunat dat YKA a inpins sub fundul meu o pernuta pentru a o ajuta sa ajunga mai bine la annilingus reteta bine cunoscuta iar la cererea mea m am infruptat din pussy.

Dupa in lung si picant oral a urmat un normal la care domnita si a facut si ea de cap ca nu am venit sa ne simtim numai noi bine.

Dupa o perioda de acalmie am trecut in fata oglinzi cu mine calare in fundulet prinsoare.si day ca nebunul si luat degetele de la mana in gura caci cucul era in fund.nu ma laud ca tin cu orele acolo cat este normal.

Finalizarea a fost una demna de filmele de acest gen cu mine actorul in rolul principal..

Nu a ratat nimic din ce a curs din mine pe sani,fata si gurita.am mai fost supt pana sau terminat ultimele spasme si igienizat si day drumu la piata.

Multi dintre noi dau note pe locatie, gfe, actiune si altele.

De la mime pentru IKA AI 10+++ pe linie.

 

Tariful cel stiut de toata lumea si o mica contributie pentru cauza de care se ocupa im acesta perioada

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Pajistea lu' Bucur
  • Oras:Pajistea lu' Bucur

Multumesc Ika, dupa intalnirea de azi am ramas cu un singur regret, ca nu ne'am cunoscut mai inainte, dar vorba  'ceea "mai bine mai tarziu decat niciodata".

In rest, 10 pe linie. E o experienta mai aparte aceasta femeie alintata Ika, experienta si varsta ii dau posibilitatea sa se muleze pe client pentru niste rezultate deosebite.

O recomand cu incredere, cat despre halat, e irelevant.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Multumesc Ika, dupa intalnirea de azi am ramas cu un singur regret, ca nu ne'am cunoscut mai inainte, dar vorba  'ceea "mai bine mai tarziu decat niciodata".

In rest, 10 pe linie. E o experienta mai aparte aceasta femeie alintata Ika, experienta si varsta ii dau posibilitatea sa se muleze pe client pentru niste rezultate deosebite.

O recomand cu incredere, cat despre halat, e irelevant.

Vezi ca dincolo te arde Pelicanu  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc Ika, dupa intalnirea de azi am ramas cu un singur regret, ca nu ne'am cunoscut mai inainte, dar vorba  'ceea "mai bine mai tarziu decat niciodata".

In rest, 10 pe linie. E o experienta mai aparte aceasta femeie alintata Ika, experienta si varsta ii dau posibilitatea sa se muleze pe client pentru niste rezultate deosebite.

O recomand cu incredere, cat despre halat, e irelevant.

Multumesc frumos, :kiss3

 

Vezi ca dincolo te arde Pelicanu  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Pi barbatu'meu nu il cheama asa  :girly

 

Bună YKA. te-Am sunat astăzi de câteva ori dar fără nici un rezultat. Dacă lucrezi și mâine dimineață până în ora 12, pt k sunt pt 2 zile în bucurești și as dori sa te cunosc...k doar m-a luat capul după ce ti-am citit recenzile. Mulțumesc!

Buna,da-mi un sms direct pe telefon si stabilim pentru maine  :blushing2  :girly

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...