Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

                            Salutari ,

 

 

 

                            Dumineca am primit aici pe topicul  lui Ika o frumoasa urare intrucat a mai trecut un an peste E-ul meu. Sincer m-a impresionat faptul ca nu a uitat ziua de 13 dec. si fara sa fie stabilita dinainte vreo intanlire cu doamna am zis sa incerc. Pe doamna o cunosc inca de la începutul carierei insa de aprox. un an si jumatate nu am vizitat-o ea fiind o perioada plecata iar eu am luat ceva pauza.

 

                             Sun ,raspunde si bafta lucra si iar bafta am gasit si un loc la tribuna oficiala. Ma pregatesc fiind ziua mea un vin bun rosu,bomboane ..etc. si ma prezint de urgentza la Rin Grand H. Sun la usa si sunt invitat in interior,ne-am imbratisat m-a pupacit am facut protocolul cu un pahar de vin stropit cu cola ne-am depanat amintirile din urma .....

                             Apartament de lux cu toate dotarile la baie tott ce se poate ,prosop alb pufos,facut dus si apoi la treaba.

 

                             Sarutari cu patima apoi oral de vis cu dep.excelent senzatii puternice din partea amundurora,apoi lady on top ma futut rau de tot,pe la spate la oglinda normal cu patima sfarsind cu o finalizare orala cu multa daruire si pasiune...

 

                             Ce ma impresionat ff mult a fost faptul ca IKA mi-a aratat ceva frumos s-a declansat de ceva timp squirtul ,avand de trei ori aceste reactii superbe

 

                              Intrucat am fost alintat din tpdv cu de toate si cu mult respect voi merge fara retineri la IKA.

 

 

                             

                              Note: ORAL=10

 

                              Normal=10

 

                              GFE=10

 

                              Cadou-cat scrie pe topicul ei.

 

 

                             Multumesc frumos doamna!!

 

                             Revin!

                            

                              Sarbatori fericite!

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:în pizdă până-n gât
  • Oras:în pizdă până-n gât

Salutari ,

 

 

 

Dumineca am primit aici pe topicul lui Ika o frumoasa urare intrucat a mai trecut un an peste E-ul meu. Sincer m-a impresionat faptul ca nu a uitat ziua de 13 dec. si fara sa fie stabilita dinainte vreo intanlire cu doamna am zis sa incerc. Pe doamna o cunosc inca de la începutul carierei insa de aprox. un an si jumatate nu am vizitat-o ea fiind o perioada plecata iar eu am luat ceva pauza.

 

Sun ,raspunde si bafta lucra si iar bafta am gasit si un loc la tribuna oficiala. Ma pregatesc fiind ziua mea un vin bun rosu,bomboane ..etc. si ma prezint de urgentza la Rin Grand H. Sun la usa si sunt invitat in interior,ne-am imbratisat m-a pupacit am facut protocolul cu un pahar de vin stropit cu cola ne-am depanat amintirile din urma .....

Apartament de lux cu toate dotarile la baie tott ce se poate ,prosop alb pufos,facut dus si apoi la treaba.

 

Sarutari cu patima apoi oral de vis cu dep.excelent senzatii puternice din partea amundurora,apoi lady on top ma futut rau de tot,pe la spate la oglinda normal cu patima sfarsind cu o finalizare orala cu multa daruire si pasiune...

 

Ce ma impresionat ff mult a fost faptul ca IKA mi-a aratat ceva frumos s-a declansat de ceva timp squirtul ,avand de trei ori aceste reactii superbe

 

Intrucat am fost alintat din tpdv cu de toate si cu mult respect voi merge fara retineri la IKA.

 

 

 

Note: ORAL=10

 

Normal=10

 

GFE=10

 

Cadou-cat scrie pe topicul ei.

 

 

Multumesc frumos doamna!!

 

Revin!

 

Sarbatori fericite!

Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

mi-am promis ca in decembrie nu “pacatuiesc”… dar pentru ca eram dator, m-am dedulcit

cu Yka m-am intalnit de cateva ori in locuri si ipostaze diferite, situatii care mi-au dat ocazia sa cunosc o fata speciala

Yka a fost prima care mi-a dat mie (stiu eu ce ! si nu va ganditi direct la sex) si apoi, mai tarziu, a venit randul ei sa primeasca de la mine (stie ea ce ! …mereu am ramas dator ei !)

Intalnirea de astazi a fost ca si prima, ca si celelalte intermediare: deschisa, directa, plina de positivism si prietenie

De la “warm-up” pana la … “ending”

Usor naughty, soft dirty-talk, sexy, pasionala

Corp perfect: sanii mari, fermi cu sfarcuri numai bune….. un fund bestial si picioare perfecte, daca nu as fi stiut varsta as fi putut crede ca ma intalnesc cu o tipa demax 30 ani

Tatuajele o fac si mai “sexy” iar atitudinea, te face de-a dreptul sa o indragesti, iar “frizura” de deasupra pizdicii face tot farmecul

Am mers cu ea cateva sute de km in masina si nu m-am plictisit…

altadata am stat impreuna cateva ore si imi parea rau ca trebuia sa plec… (mai ales astazi)

alta data, adhoc, am participat la un 3some (nu am acceptul celei de a 2a fete ca sa ii spun numele) si atunci mi-am dat seama ca intelege mult mai mult decat se vorbeste si decat vad ochii… 

despre performantelei ei in domeniu nu pot sa spun decat: perfecte !

oral asa cum trebuie sa fie-umed, multa joaca si placere, deepthroat cum rar am mai intalnit (mai ales in pozitia ea pe spate la marginea patului, cu fata in sus, cand am simtit cum “gogu” scapa printre amigdale), tinut acolo cateva secunde de ziceai ca i se taie rasuflarea, scuipaturi discrete, limbuta jucausa care n-a scapat nimic din ce trebuia lins si alintat (partea de annilingus este dea dreptul dementiala - m-am simtit de parca eram “veolentat” de limba ei !!!), swallow ! pff… o senzatie aparte “raceala” data de menta (tocmai terminase de mancat o bomboana cu menta)

cand treaba era pregatita a montat prezervativul (care s-a potrivit de minune) si nu m-a lasat sa fac nimic, a trecut lady on top si eu ca mainile pe coapsele sanii ei frumosi

s-a intamplat squirt-ul, apoi repede iar calare, iar squirt ….cred ca s-au repetat de 5-6 ori pt ca se facuse baltoaca sub noi

deshidratata de-a binelea s-a intors in reverse cow-girl si aici a fost randul meu sa …sfarsesc

asa s-au scurs 2 ore, repede , prea repede…

aprecierile mele:

aprecierile mele:

Yka = 10+

Atitudine = 10 +

Locataia (cea de la Rin) = 10

oral = de 100 de ori 10+

normal = 10++

anal =…. Fara (nu sunt mare amator, dar nici profesionist)   

“cadou” = …… eram HIGH…..cred ca am plecat fara sa las ceva !!! sau nu....poate ca ba da :blushing2

nota bene (pentru carcotasii care se vor intreba de ce apreciez cu 10 toate capitolele):

pentru ca EU M-AM SIMTIT DE NOTA 10 de fiecare data!!! asa ca ….

Multumesc Yka

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...