Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

             LA MULTI ANI LA TOATA LUMEA!

 

 

 

 

                                         Astazi dimineatza mi-a venit un chef nebun de sex. Si cum pe 2016 nu am dat in nimeni strain primul gand a fost la IKA.

 Dau un sms  cu rugamintea ca doresc mai dimineatza.Primesc imediat raspuns pozitiv ora 10. Ma pregatesc intens acasa pentru intanlirea cu doamna si la ora  stabilita bat la usa.

Deschide gheisa IKA frumos ambalata ciorapi cu banda ,pantofi cu toc inalt ,fara sutien si bichini.Off ma facut dintr-o data sa ma misc in pantalon când am vazut-o. Servit o cafelutza si am mai socializat cateva momente aducandu-ne aminte de amintiri placute pentru ca trebuie sa va spun ca sunt printre primii ei preteni. Deci locatie Rin Grand Hotel conditii exceptionale dtpdv. telefonul din topic.

 

Yka se prezinta super la cei 40 de ani ,par suvite  forme excelente ale corpului.Facut un mic dus ,prosop mare pufos alb,(ai place enorm albul) revenit la pat unde ma astepta in fata oglinzii.

 

                                        Si a inceput cu un oral de vis s-a asezat in genunchi , multe scuipaturi,introdus penisul adanc in gat batut cu el peste fata iar supt la maxim iar in gat...trecut apoi in pat iar oral intens,urmat un 69 lung,caprita cu normal si anal alternând,curgeau apele de pe noi si ce m-a uimit cel mai mult a fost ca este pentru prima data când s-a pus la marginea patului eu in picioare si introdus adanc in gat organul meu.IKA a facut nu squirt  intens fiind foarte excitata.... Clipe de placere absoluta ......ejaculez in gura urland de fericire...clipe de extaz maxime.

 

                                        Multumesc mult IKA pentru tratamentul tau esti o femeie speciala!

                                         Fumat o tigare imbracat ,pupat si la treaba!

                                         Note:

                                         Oral=10

                                         Anal=10

                                         Locatie=10

                                         Gfe    =10

                                         Cadou=scrie in topic

  • Like 12
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...