Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poate poți sa convingi pe Michelle sau pe Mona sa vina cu tine sa ne faci o surpriza placuta

 

 

Poate poți sa convingi pe Michelle sau pe Mona sa vina cu tine sa ne faci o surpriza placuta

imi pare foarte rau,lucrez individual si colegele la fel,nu sunt genul sa conving pe vre'o colega deoarece domnii aleg in functie de ce le doreste inimioara pe banutii lor  :kiss3

 

La timisoara cand vi ?

In Timisoara stau pe ganduri...am avut o tentativa anul trecut,care sa lasat cu dezamagire din partea mea(motive personale) :blushing2

 

Bine ai revenit!!!!te pupam!!!

MULTUMESC  :bow  :kiss3

 

O programare se poate?

Se poate pe Bucuresti,insotita de un sms(te rog),in care imi dai numele tau de aici,astfel s'ar putea sa nu te iau avand circuit inchis, :kiss3 

 

Deci nu mai locuiesti in Bucuresti?

Maine as fi dorit sa te vizitez, caci auzisem lucruri minunate despre tine. Mi-ar parea tare rau sa fi ratat ocazia asta!

Buna,

 

DA,cum ai ajuns la aceasta concluzie???cumva mi-a schimbat alcineva locul si eu nu stiu??? :girly

 

Prestez pe Bucuresti cand nu fac deplasari !!!!

post-100350-0-97885200-1455030713_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mâine la ora 10.30 te pot vizita?

Cand ajung la Rin te sun...e OK?

Incercam, :bow

 

Bună ika.Poate te răzgândești și ne faci o vizita și noua timișorenilor. Noi te așteptăm să ne vizitezi.

Multumesc  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Neata la amiaz :)

Putem stabili o intalnire azi ? Am vazut ca lucrezi si cu Mona. Daca este posibil un threesome ar fi excelent, daca nu ... ar fi la fel :)

Multumesc !

Buna,da lucrez doar individual....una e vazutul,alta e phututul... :girly 

 

:kiss3 

Link spre comentariu
Vizitator petrica70
Reputație: 0

Din cunoștințele mele Bucureștiul e mai aproape de cernobil decât Timișoara. Eu nu am făcut altceva decât am întrebat și v-ați găsit sa atacați și sa jigniți. Păcat!!! Asta este nivelul de cultura.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din cunoștințele mele Bucureștiul e mai aproape de cernobil decât Timișoara. Eu nu am făcut altceva decât am întrebat și v-ați găsit sa atacați și sa jigniți. Păcat!!! Asta este nivelul de cultura.

depinde pa unde o iei  ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Din cunoștințele mele Bucureștiul e mai aproape de cernobil decât Timișoara. Eu nu am făcut altceva decât am întrebat și v-ați găsit sa atacați și sa jigniți. Păcat!!! Asta este nivelul de cultura.

http://orig05.deviantart.net/cff8/f/2012/360/5/5/keep_calm___sleep_by_independentdesigner-d5pa6ga.png

  • Like 3
  • Minus 11
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...