Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai uitat sa ne spui ce faci in fiecare zi intre orele 22.30/9.30

PS- daca nu cauti tu relatie cu nimeni,asta nu inseamna ca nu poate cauta altii relatie cu tine.

:*

Sa iti raspund pe lungimea pppresedintelui tau (inchipuit ca nu stiu cat/cum e),in timpul meu liber,incerc sa cant cu vocea mea de soprana refuzata in concerte,urmatoarele:

 

Imi dati s-au nu imi dati,oulete cu carnat,...

Imi dati nu-*mi dati,masturbare tot imi fac...

 

Te pupa Yka,

Au tinut cauciucurile alea,dupa necesitatea mea micuta??? :blushing2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

"Iubeste-te in primul rand pe tine,caci totul in lumea asta se bizuie pe interesul personal"!(FEODOR DOSTOIEVSKI)

 

 

Hmmm, cum ramane cu Luca 10.27  care spune ca :  ..." si sa iubesti pe aproapele tau ca pe tine insuti" 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hmmm, cum ramane cu Luca 10.27  care spune ca :  ..." si sa iubesti pe aproapele tau ca pe tine insuti" 

Da dragul meu,eu il iubesc pe aproapele meu(cat este deschilotat),si niciodata nu accept MECANICA

:hug1

Link spre comentariu

salutari rurale!

 

Eram groaznic de curios sa o vad pe Yka neagra... doar la par... asa ca am lasat semanatul si am luat rata de capitala inca o data. si dupa ce m-am intrebat cum poate omu' sa suporte aglomeratia, poluarea, traficul, parcarile, mocirla (ha! unii zic ca la tzara e noroi!) si toate dragalaseniile marelui oras.... am ajuns in locul potrivit si am gasit raspunsul. Ma rog, un raspuns. Pai tovarasi, daca tre' sa suporti toate cele mentionate ca sa o vezi pe brunaciunea de doamna... le cam suporti!

 

Yka e motivul pentru care viata la tzara nu e intru totul satisfacatoare. In fine, ca sa nu se supere celelalte iubite ale mele, unul dintre raspunsuri. Da' poate unul dintre cele mai ferme. Raspunsuri. Si alte organe (ferme, adica).

 

Iar va oftic si nu va povestesc prea multe, poate doar despre importanta unei perne groase in pastrarea bunelor relatii cu vecinii, daca e apasata pe organul potrivit la momentul potrivit. De restul lasati-va imaginatia sa zburde pe imas. Sau prin pat. Sau in picioare la oglinda. Sau prin baie. Sau la bar. Sau...

 

Cele (fete) bune!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Confrate rural manat de aceleasi curiozitati in ale ... negritudinii capilare ca si tine am revizitat-o pe tigroaica.  M-am prezentat la usa ei drept ca bradu', am plecat de-a busilea. Vorba ta, ce sa mai dau detalii? A fost ca data trecuta, da' mai dihai.  :laugh2  Cred ca ii prieste culoarea.  In orice caz, cei care au cutezanta sa se bage la trio cu ea si cu Michelle merita tot respectul.  :hihat Io nu prea am curajul.  :laugh2 

  • Like 10
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Ziua!

 

 

Datorita celor 3 programari neonorate pe ziua de azi,imi  voi onora cu prezenta cele doua deja luate,dupa care imi voi ocupa timpul citind o carte ( Jocurile FOAMEI ).

 

P.S : Doar clinetii deja fideli vor avea parte incepand de astazi la PROGRAMARI,si cei de pe forum (PM)-acestia cu conditia sa si confirme!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Ziua!

 

 

Datorita celor 3 programari neonorate pe ziua de azi,imi  voi onora cu prezenta cele doua deja luate,dupa care imi voi ocupa timpul citind o carte ( Jocurile FOAMEI ).

 

P.S : Doar clinetii deja fideli vor avea parte incepand de astazi la PROGRAMARI,si cei de pe forum (PM)-acestia cu conditia sa si confirme!!!

"clientii "

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua tuturor!

 

Am ales ziua de azi-Sambata-fiind o zi mai putin agitata fata de cursul saptamanii,sa punctez cateva aspecte necesare care sa lamureasca pe (unii domni)/viitor cateva lucruri esentiale,si anume : timp pentru mine,in cursul saptamanii,program,servicii / timp / plata,programarile,vizite noi,si  ultima nu caut relatie cu nimeni!

 

Pentru azi va descriu atat cat pot (sunt multi inteligenti aici care ma penalizeaza),timp pentru mine si programul.

 

1.Programul meu este :

Luni - 9,30 / 17,00...reiau de la 20,00 / 22,30(a doua parte din program numai cu domni deja cunoscuti si e de inteles de ce)

Marti - 9,30 / 22,30

Miercuri - 9,30 / 17,00...reiau (ca si ziua de Luni)

Joi - 9,30 / 22,30

Vineri - 9,30 / 17,00..reiau (ca si Luni/Miercuri)

 

 

Sambata si Duminica - 13,00 / 20,00

 

 

2.Timp pentru mine in cursul saptamanii !

Merg la sala,am platit un abonament,tin foarte mult sa merg (Luni/Miercuri/Vineri - intre 17,00 / 20,00),nu sunt pe deplin multumita de trupul meu,metabolismul dupa 35 de ani lucreaza la jumatate din capacitatea anilor trecuti (in Martie 41 de ani )sunt constienta de acest lucru de aceea incerc sa ma ajut,imi salvez plamanii fiind fumatoaresi cel mai important lucru- ies din rutina fiind extrem de important acest lucru,dand dovada de un psihic bun si o atitudine corespunzatoare in fata domniilor voastre...

 

P.S - cum am timp.detaliez si celelalte aspecte....

 

Va pup,un sfarsit de Sambata minunat. :138x :2qm40hg

3.Servicii - Timp - Plata.

 

Oral / normal / anal (majoritatea domnilor stiu ceea ce tine de sex total ),fara agresiune fizica / verbala / scuipat pe fata /fara degete-penisuri nelubrifiate introduse in vagin / anus...

Se duce naibii placerea mea inevitabil si a ta cand vei simti o femeie rigida - evitam totodata uzarea rapida a prezervativului.

 

Timp - pentru prima data in compania unui domn nou venit,aloc un timp de cunoastere ( pierderea mea - nu cer plata pentru asa ceva ),si nu accept 2finalizari / 1h - de ce ?ma vad obligata sa stau 1h cu un penis de dimensiuni catastrofale - aici intervin dureri : vaginale / anale / abdominale,nu sunt adepta unui astfel de penis - convenabil e o finalizare,daca nu ma simt bine vorbesc...

 

Plata -

- 30 minute/ finalizarea / 150r ; 1 ora / 250r (dus venire / plecare nu se taxeaza acest timp ).

Daca te programezi  o singura finalizare dar aceea finalizare tine 1 ora,normal ca vei plati 250r (si nu 150 / 200 cum deja s-a intamplat),prefer sa lamuresc aceasta situatie neplacuta,nu dupa sa iti refuz programarea (diverse motive)....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga mea ca astfel de situatii sa NU se mai repete, sa nu se mai intample sa fii platita 150 lei dupa ce s-a stat cu dansa in dansa o ora, trebuie sa soliciti plata taxei la inceputul sedintei. Lucrul acesta este absolut necesar cu persoanele necunoscute care te viziteaza pentru prima data.

Iar cei ce au platit 150 dupa o partida de o ora nu mai merita sa fie primiti data viitoare, sau pot fi primiti si tratati dupa cum au facut-o si ei, stii cum spun eu "esti om cu mine, sunt om cu tine" ;)

Pune in sectiunea fetelor numele nesimtitilor care vin si ita sa mai plece si care platesc cat considera ei, te rog.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Continuare,

 

 

4.Programarile :

Se fac prin sms pe telefon,telefonic,PM-mesaj privat pe forum, - pentru cei noi de pe forum tin neaparat confirmare in ziua respectiva cu cel putin 1h inainte, -astfel apar probleme de ambele parti : eu imi refuz clientii vechi - si ma aleg cu vechea fraza :" A ajuns si asta iar la top "...iar voi -deranjand cu un sms din partea mea,cine stie ce urmari negative se pot ivi.

La mineregula este : daca in maxim 15min.de la apelul/sms-ul vostru nu am dat un raspuns,sigur sunt ocupata si nu deranjez dupa...

Eu nu voi presta "pe teava"(unul iese / altul intra),imi acord un anumit timp intre vizite,curatenia dupa,dus,aerisire incapere...etc.

 

5.Vizite NOI :

Exista oameni pe forum mai putin punctati / colorati (unii chiar deloc),care vin pentru prima data si nu isi pot manifesta (unii)dorinta de a recenza / povesti experienta traita,datorita unora (tafnosi / ironici / mistocari )...

DOMNILOR,un pic de indulgenta nu se poate??? si voi ati fost odata pentru "prima oara ",si voi cautati :placere / femeie pe gust si atitudine / discretie/igiena....

Lasati tuturor posibilitatea sa se exprime,in mod normal pe mine una ma deranjeaza ca nu o fac(nefiind recenzate de cei NOI,se creeaza ideea de circuit inchis) poate chiar exista si alte fete bune dar in lipsa de recenzii,sunt in umbra (parerea mea)...

 

6.NU CAUT RELATIE!!!

 

Daca PROSTIA din mine a iesit la iveala intr -o buna zi dupa 2,6luni (in fiecare femeie zace aceasta prostie),si am tinut sa imi refac viata intrand intr -o relatie cu cineva de pe forum,alegandu-ma inclusiv cu suturi in CUR (Discutii generale - YKA neseriozitate maxima -dupa data de 10Mai )....

 

Acel Domn George a spus adevarul la vremea respectiva.

Partenerul meu stia despre acest Domn de la mine,in mod normal trebuia sa aiba bunavointa de a ma duce el cu masina,cum de astfel i-am cerut,asta inca de dimineata de la prima ora - pana sa sune George..

Realizati ca am dreptate???Sa intre sa ma contrazica,chiar il rog pe aceasta cale.De ce ?ma deranjeaza egoismul din om in anumite situatii,si mai ales cand cineva iti declara IUBIRE,dar nu iti dovedeste si mai ales nu iti este alaturi cand chiar ai nevoie...

Sunt om si gresesc dar imi asum greseala mea nu a altuia - Dar-din greseli invat inca prea bine va asigur -stiu deja cei pusi pe fuga cat de acritura pot deveni...

 

Imi cer scuze de plictiseala cauzata,eu trebuia sa dau explicatii dupa ce contul mi-a fost inchis!!!

O seara buna,aceeasi Yka.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

...

 

Partenerul meu stia despre acest Domn de la mine,in mod normal trebuia sa aiba bunavointa de a ma duce el cu masina,cum de astfel i-am cerut,asta inca de dimineata de la prima ora - pana sa sune George..

...

 

 

Yka, draga, tu te auzi? 

 

Tu spui asa, " partenerul meu, in mod normal trebuia sa ma duca el cu masina  sa ma fut cu altul" .

 

PULA MEA...pai ala mai este partenerul tau????? In cel mai bun caz este pestele tau....si in cel mai rau caz este PAPAGALUL TAU. 

Ca el nu a vrut sa fie nici una, nici alta....eu ii acord nota 10.

 

Cu speranta ca nu mai faci astfel de greseli, te pup.

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...