Jump to content

Ramona, 0751405511 , 0752608875

Recommended Posts

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna ziua dragi colegi.Am fost si eu intr-o dimineata cu treaba prin Baia Mare si avand timp liber am.hotarat sa ma relaxez putin.Am citit pe forum, si am ales sa merg cu domnisoara Ramona.Am contacta

Salut dragi confutaciosi In primul rand va rog sa nu ma ardeti pt eventuale greseli dar nu-s roman de origine Saptamana trecuta am avut drum prin Baia mare si dupa citirea atenta a forumului am ales s

So... ca incepator, rog in primul rand moderatorii sa fie intelegatori. Am citit recenziile despre aceasta domnisoara si m-a biruit curioziozitatea. am sunat-o o data, nimic! a doua oara, nimic! a tre

Posted Images

O știu pă Ramona, i din satu nistru unde am io neamuri și o mai ocărăște lumea clanța tanța. Io am băgat hamfău in ie amus vro 4 ani zîua in amiaza mare și atenție că am văzut viermi care ieșeu din curu i. Iam dato capră și numa colcăieu și ieșeu diermi albi din cur cu ouă de acele mici cu tăt. Când am văzut că are limbrici mam oprit și atunci iam zîs hai să mă suji și am băgat slobozu in gura i. De cotat nu o mai cot că nu vreu să ieu o tenie de aceie de la ie care am auzît că crește în burtă f mare și ajunje la vro 3-4 metrii diermele încolăcit în burtă. Nu mulțam

Asta de o prinzi in toane bune la 150 cu tot cu camera face de toate si nu doar la ora sa 2 nr daca ii place iti zice sa mai stai...in masina am prinso cu 30 lei...

Unde te duce cu masina sa o faci? Ince zona?

• 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Am acostato pentru un oral neprotejat in giratoriu de la clubul vacarilor in mașină.locatie in spate la atp pe drumul sasarului preț 40 lei atit se poate cere de la ea .are probleme cu mansarda nu m-am riscat la mai mult fiecare face ce vrea

• 4 weeks later...
  • 1 year later...