Sari la conținut

Novotel


Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

MASAJ profesional de relaxare si intretinere executat de o doamna singura, f. draguta intr-un ambient f. curat, intim si placut. Calea Victoriei langa Sala Palatului. Program: 11-21.... 0726.030.857                                                                                                                                    

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Am vrut sa merg la ea cand locuia in Kogalniceanu.Am sunat-o si am fixat ora 10 a doua zi.A  doua zi dimineata am parcat masina langa facultate si am sunat-o de vreo 10 ori in intervalul de o ora Nu a raspuns TEAPA. O perioada nu am mai vazut-o pe AT.Intr-o zi am luat anuntul la puricat si i-am vazut vechile poze din Kogalniceanu dar cu alt nr. de tel.Am sunat-o si am fixat o ora pentru a doua zi seara.A doua zi m-am prezentat pe Campineanu vis a vis de Novotel, Dupa ce am parcat si am tras frana de mana (Strada este in panta) am sunat-o si m-a indrumat catre scara blocului,am intrat in scara unde am fost indrumat catre o vechitura de lift pitit bine ,deci nu liftul pe care il vede oricine intra in scara blocului.Urcat si intrat intr-o garsoniera curata (pozele actuale)Tipa m-a lasat cu gura cascata Inaltuta 1.70 bine proportionata incaltata cu pantofi cu toc ,arata superb am decartat 70 ron si m-am cerut la baie.Pe masina de spalat din baie avea un teanc de prosoape curate.Am fost atentionat inainte sa intru la baie sa folosesc un prosop si dupa sa-l pun deoparte.M-am intors de la igienizare si am trecut in pat ,ea s-a dezbracat si a trecut intre picioarele mele incepand cu pupaturi si supt sarguincios.Mi-a pus preze si m-a intrbat ce pozitie doresc .Batraneste zic eu adica tu sub mine.Ok zice ea trecand cu fata in sus.Cand sa ma urc pe ea am observat ca era incaltata .In timp ce ne frecam ma gandeam sa nu ma intepe cu tocurile din greseala asa ca i-am luat picioarele si le-am pus pe umerii mei .Nu s-a miscat de loc pe timpul actiunii parca futeai o gaura din saltea.Locatie 8 curata Baia + prosoape curate 8 , Atitudine gfe 7 nu m-a grabit .Per total nu stiu ce sa spun, eu as mai trece pe la ea.Cititi atent si decideti daca mergeti sau nu.Eu o recomand din cauza infatisarii si atitudinii

  • Like 14
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vrut sa merg la ea cand locuia in Kogalniceanu.Am sunat-o si am fixat ora 10 a doua zi.A doua zi dimineata am parcat masina langa facultate si am sunat-o de vreo 10 ori in intervalul de o ora Nu a raspuns TEAPA. O perioada nu am mai vazut-o pe AT.Intr-o zi am luat anuntul la puricat si i-am vazut vechile poze din Kogalniceanu dar cu alt nr. de tel.Am sunat-o si am fixat o ora pentru a doua zi seara.A doua zi m-am prezentat pe Campineanu vis a vis de Novotel, Dupa ce am parcat si am tras frana de mana (Strada este in panta) am sunat-o si m-a indrumat catre scara blocului,am intrat in scara unde am fost indrumat catre o vechitura de lift pitit bine ,deci nu liftul pe care il vede oricine intra in scara blocului.Urcat si intrat intr-o garsoniera curata (pozele actuale)Tipa m-a lasat cu gura cascata Inaltuta 1.70 bine proportionata incaltata cu pantofi cu toc ,arata superb am decartat 70 ron si m-am cerut la baie.Pe masina de spalat din baie avea un teanc de prosoape curate.Am fost atentionat inainte sa intru la baie sa folosesc un prosop si dupa sa-l pun deoparte.M-am intors de la igienizare si am trecut in pat ,ea s-a dezbracat si a trecut intre picioarele mele incepand cu pupaturi si supt sarguincios.Mi-a pus preze si m-a intrbat ce pozitie doresc .Batraneste zic eu adica tu sub mine.Ok zice ea trecand cu fata in sus.Cand sa ma urc pe ea am observat ca era incaltata .In timp ce ne frecam ma gandeam sa nu ma intepe cu tocurile din greseala asa ca i-am luat picioarele si le-am pus pe umerii mei .Nu s-a miscat de loc pe timpul actiunii parca futeai o gaura din saltea.Locatie 8 curata Baia + prosoape curate 8 , Atitudine gfe 7 nu m-a grabit .Per total nu stiu ce sa spun, eu as mai trece pe la ea.Cititi atent si decideti daca mergeti sau nu.Eu o recomand din cauza infatisarii si atitudinii

Gratis?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bravo frate "omida"... Un ucenic cu ochi de vultur!...

Adevarat, adevarat...este una din " batranele" din bransa!..

Si daca va hatarati sa mergeti la ea nu va trebuie programari cu zile inainte... Sunati, vedeti in ce toane este si mergeti la ea.

 

Ce o enerveaza cel mai mult este sa nu intelegi din prima indicatiile ei amanuntite...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu i-am facut recenzie nici in celelalte doua Thread-uri deschise si m-am gandit sa-mi repar greseala. Am vizitat-o de doua ori anul trecut si am plecat multumit de fiecare data avand treaba in zona(optiuni limitate fiind pe jos).

Sunat si programat, plus locatia deja stiuta aproape de Novotel dreapta pe o strada in panta(parca era si un magazin cu chitare sau de muzica acolo).

Fiind doua vizite am optat o data pentru o finalizare si alta data pentru doua. Prima oara am vrut doar sex oral protejat si am terminat pe sani, iar a doua oara am inceput cu un sex oral si apoi am trecut la normal intr-un pat fara cadru(adica era doar o saltea pe jos). Oralul foarte bun, sau cel putin pe gustul meu, si normalul desi fara acrobatii mulrumitor.

Nu s-a dezbracat complet, dar nu m-a deranjat, si a ramas cu tocurile pe toata perioada actiunii.

La corp eu spun ca pentru 50+, unde o estimez eu, arata decent si ingrijita. Punctul forte sunt sanii si cracii ajutati de tocuri.

Nu mai stiu cat am platit, insa nu a sarit de 70 RON finalizarea.

 

O: 8

N: 7

GFE: Vorbeste foarte mult si te toaca cu detalii sau informatii de care nu ai nevoie, deci 10+(este exact ca o Girlfriend:))))).

 

Sper sa va ajute amintirile mele.

  • Like 1
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am uitat cateva detalii. Oral-ul a fost cu incercari de Deepthroat si chiar s-a inecat in ea de cateva ori, mie unul mi-a placut. Este fumatoare si nu te grabeste deloc intre reprize.

In locatie are ceva mobila veche deloc urata si neprafuita, iar baia este foarte curata si gasesti tot ce ai nevoie in ea.

 

Nu cred ca am mai ratat ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O data la cateva luni venerabila isi schima numarul de telefon si pozele de promovare....IAR ACUM A MARIT PRETUL!... 70 de lei pentru 5 minute de muie si 25 minute de cicaleala si mustrari..

 

 

ici acum 5 ani fizicul nu o ajuta...cu atat mai mult acum...la 50+...

 

Nu mai revin cu inca o recenzie negativa......

Totul depinde la ea de...in ce DISPOZITIE este.

 

La mine era in toane cat de cat bune.... NOTE: oral de 7, curatenia de 9, fizicul de 5. locatie de 6 

 

Poze cu ea mai dezgolita.....dar la pozele astea adaugati in minte 5 ani si vedeti daca "se merita" experienta!..

 

EU NU... 

 

post-18980-0-40602400-1447932935_thumb.jpgpost-18980-0-55198600-1447933103_thumb.jpg

 

post-18980-0-41636400-1447933109_thumb.jpgpost-18980-0-06005300-1447933116_thumb.jpg

 

post-18980-0-03671300-1447933123_thumb.jpgpost-18980-0-30057000-1447933130_thumb.jpg

 

post-18980-0-69869100-1447933138_thumb.jpg

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

0726917051 noul numar de telefon ,am sunat-o si am vorbit cu ea ,sta tot pe Campineanu dar vis a vis de florarie,50 ron 15 min,pentru clientii vechi 70 ron 30 min

 

 

50 L

MASAJ de relaxare. Doamna draguta, apetisanta, blonda cu ochi albastri, stilata, companie f. placuta, 39. Singura intr-o locatie curata si discreta. Langa Sala Palatului. Si duminica 13 martie. Nu vei regreta, 13 Mar 15:52


  Foto (1)   Selecteaza
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vrut sa merg la ea cand locuia in Kogalniceanu.Am sunat-o si am fixat ora 10 a doua zi.A  doua zi dimineata am parcat masina langa facultate si am sunat-o de vreo 10 ori in intervalul de o ora Nu a raspuns TEAPA. O perioada nu am mai vazut-o pe AT.Intr-o zi am luat anuntul la puricat si i-am vazut vechile poze din Kogalniceanu dar cu alt nr. de tel.Am sunat-o si am fixat o ora pentru a doua zi seara.A doua zi m-am prezentat pe Campineanu vis a vis de Novotel, Dupa ce am parcat si am tras frana de mana (Strada este in panta) am sunat-o si m-a indrumat catre scara blocului,am intrat in scara unde am fost indrumat catre o vechitura de lift pitit bine ,deci nu liftul pe care il vede oricine intra in scara blocului.Urcat si intrat intr-o garsoniera curata (pozele actuale)Tipa m-a lasat cu gura cascata Inaltuta 1.70 bine proportionata incaltata cu pantofi cu toc ,arata superb am decartat 70 ron si m-am cerut la baie.Pe masina de spalat din baie avea un teanc de prosoape curate.Am fost atentionat inainte sa intru la baie sa folosesc un prosop si dupa sa-l pun deoparte.M-am intors de la igienizare si am trecut in pat ,ea s-a dezbracat si a trecut intre picioarele mele incepand cu pupaturi si supt sarguincios.Mi-a pus preze si m-a intrbat ce pozitie doresc .Batraneste zic eu adica tu sub mine.Ok zice ea trecand cu fata in sus.Cand sa ma urc pe ea am observat ca era incaltata .In timp ce ne frecam ma gandeam sa nu ma intepe cu tocurile din greseala asa ca i-am luat picioarele si le-am pus pe umerii mei .Nu s-a miscat de loc pe timpul actiunii parca futeai o gaura din saltea.Locatie 8 curata Baia + prosoape curate 8 , Atitudine gfe 7 nu m-a grabit .Per total nu stiu ce sa spun, eu as mai trece pe la ea.Cititi atent si decideti daca mergeti sau nu.Eu o recomand din cauza infatisarii si atitudinii

 

Da' orgasm? Orgasm a avut? :blushing2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Deci e de recomandat, nu-i teapa...

citeste recenzia mea, ma cunoaste bine ,in urma cu o luna am sunat-o si am fixat o ora cand am ajuns la Novotel am revenit cu tel ,nu a raspuns asa ca am plecat in alta parte, dar m-a sunat dupa zece minute . Eu nu astept nici cinci minute peste ora fixata asa ca nu i-am mai raspuns

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...