Sari la conținut

Novotel


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La banii astia e buna!

Si puteti sa o penetrati imbracata.

:ca la birou.

Parca m.ai sexi e sa o ai imbracata si fara chiloti decit sa.i vezi defectele.

Voi,feti frumosi ,ce cautati la mature daca rideti de virsta lor?

E ingrijita,curata si face protejat iar pretul e ok.

Am fost la ea si m.a pus sa ma intind pe pat apoi m.a tras de picioare sa ma indrepte,m.a incalecat  in pozitia 69 vrind sa.mi trinteasca pe dinsa pe gura.

Am impins.o  de era sa zboare din pat.

E o prezenta placuta dar stiu de la un amic ca.i place sa trozneasca si atunci isi i.a vacanta.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

I-a mai dat cineva la buci doamnei profesoare?, știu că era prin Drumul Taberei înainte am fost și nu mi-a plăcut mă gândesc că si-a schimbat atitudinea dacă a revenit în garsoniera de la Universitate deoarece am prins-o de câteva ori cu chef și a fost ok, îmi aduc aminte că m-a pus să-i cumpăr un bidon de bere o dată și era cam drojdită atunci și m-a pus la treabă, dar nu a comentat la nimic și a primit o bilă albă pentru asta, aparent dacă te duci cu un cadou ,,o sticlă de coniac,bere sau orice altceva bun" ai parte de o atitudine plăcută din partea ei 

Link spre comentariu

A mai fost cineva recen la ea, am văzut ca a postat pe anunțul, am sunat o și mie mi-a vorbit destul de frumos la tel   , mi-a spus ca este puțin mai grasuta decât în poze.Maine trec pe la ea , dacă nu îmi place comportamentul și înfățișare nu rămân .Va țin la curent 

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut! Am vizitat-o pe doamna,are un aspect placut, sanii mari, apartamentul curat.
Oralul: 7-8 incearca deep, atentie la accesorii

Normal: pentru mine 5, doamna este deranjata de marimile mai mari, m a rugat sa termin mai repede pentru ca o doare.. 

cat despre vorbitul aiurea, sincer cu mine nu a inceput sa abereze sau sa imi dea impresia ca e sarita.. acum nu stiu.

100 lei numarul

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cum intri în București, prima la dreapta
  • Oras:Cum intri în București, prima la dreapta

       Am onoarea, domnilor

  Am vizitat dameza in cauza acum vreo 3-4 luni. O garsonieră mică lângă Novotel pe Câmpineanu, curata! Tipa în cauză,  arată la vreo 45 ani ,blonda, picioare frumoase, ciorapi cu bandă negri, tocuri, o rochiță scurta neagră. Vocabularul mai mult decât decent, genul de femeie alături de care poți ieși în societate fără teamă că te-ai face de ras si totodată acel tip de damă matură pe care dacă o vezi pe stradă nu poti sa nu ai gânduri indecente legate de ea !

  Minusuri: - sânii, fesele si in general carnea  de pe ea foarte moi, parcă pui mâna pe 

                      burete 

                   - neimplicata, oral, normal, 69, făcute mecanic 

                  - mi-a lăsat senzația că mi-a făcut o favoare că și-a tras-o cu mine ( deși am 

                    decartat pretul cerut adica 100 lei)

  Concluzia este că nu o voi mai vizita, experiența cu ea fiind mult sub așteptări! 

        S-auzim numai de bine! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...