Sari la conținut

ADEVĂRUL pe care televiziunile nu-l spun: Refugiații sirieni NU sunt sirieni


adriian10

Postări Recomandate

  • Oras:Sub
  • Oras:Sub

Picoane, după tot ce-ai dat pe goarnă aci, aproape că mi-e și milă de tine, dar dacă mă gândesc mai bine, nu-mi mai este.

Esti doar un țaran mârlan ordinar abject cu aere de mare domn rafinat, acum cred ca toată lumea s-a lamurit.

Labil psihic la greu. Dupa ce-ti oprești hemoragia nazală de nervi, sunt sigur ca o să revii cu niste explicații pertinente.

Înteleg că pentru tine toți sunt proști, numai tu deștept, mai ales când profiți de femei. La asta se rezumă inteligența ta.

Sincer, te credeam mai mult de-atât, chiar și când faceam mișto de tine, doar ca să vad cum faci spume.

WC-ul WC-urilor ești!

Un gest de demnitate ar fi să-ti ștergi contul și să te cari de-aci. Dar sunt sigur ca n-o să se-ntâmple asta vreodată, că ar trebui să te spânzuri apoi....ceea ce n-ar fi chiar rău :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Picoane, după tot ce-ai dat pe goarnă aci, aproape că mi-e și milă de tine, dar dacă mă gândesc mai bine, nu-mi mai este.

Esti doar un țaran mârlan ordinar abject cu aere de mare domn rafinat, acum cred ca toată lumea s-a lamurit.

Labil psihic la greu. Dupa ce-ti oprești hemoragia nazală de nervi, sunt sigur ca o să revii cu niste explicații pertinente.

Înteleg că pentru tine toți sunt proști, numai tu deștept, mai ales când profiți de femei. La asta se rezumă inteligența ta.

Sincer, te credeam mai mult de-atât, chiar și când faceam mișto de tine, doar ca să vad cum faci spume.

WC-ul WC-urilor ești!

Un gest de demnitate ar fi să-ti ștergi contul și să te cari de-aci. Dar sunt sigur ca n-o să se-ntâmple asta vreodată, că ar trebui să te spânzuri apoi....ceea ce n-ar fi chiar rău :)

Cunoști vreunul dintre personaje? Ia dă cetește, ca să fii sigur că nu cazi în ridicol când înjuri pă careva!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Refreshule, eu.zic sa iti vezi de necazul tau. Vreau sa cred ca nu esti chiar atat de tampit incat sa nu imtelegi ce am postat eu . Sau poate da. Stiu ca ai vrea tu si inca vreo cativa misogini frustrati sa ma retrag, sa va desfasurati.cum vreti dar ... teapa! Tu esti primtre putinii care sa faca observatii si sa dea lectii de.buna cuviinta. Stiu ca va incomodez pe tine.si pe cei cativa cretinoizi, dar... o sugeti !

Link spre comentariu
  • Oras:UK
  • Oras:UK

Refreshule, eu.zic sa iti vezi de necazul tau. Vreau sa cred ca nu esti chiar atat de tampit incat sa nu imtelegi ce am postat eu . Sau poate da. Stiu ca ai vrea tu si inca vreo cativa misogini frustrati sa ma retrag, sa va desfasurati.cum vreti dar ... teapa! Tu esti primtre putinii care sa faca observatii si sa dea lectii de.buna cuviinta. Stiu ca va incomodez pe tine.si pe cei cativa cretinoizi, dar... o sugeti !

 

Mai pune mana pe`o carte, mosulica. Nu cunosti semnificatia cuvintelor folosite. Tinand cont c`ai schimbat apelativul, ulterior, cu "cretinoizi" si m`ai facut si pe mine asa, anterior, e clar ca sunt vizat. Ori initial ai facut referire la ceilalti "cativa", ca ar fi niste misogini frustrati. Ori eu chiar bat putin spre feminist. Deci iese TOTAL din discutie caracterizarea ca misogin. Varsta asta...

Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

sa deschida careva un topic cu titlul Interesul american in Europa, mai exista vreunu? NU! dupa estimarile Bloomberg, europa ar avea cu de 5 ori mai putine gaze de sist ca USA, asa ce rost ar avea existenta bazelor americane pe teritoriul UE? Nici unul! Sieg Heil after mama Merkel! Poate deaia Rusia s-a si grabit spre zona golfului sa-l sprijine pe doctorasu londonez.

 

situatia USA in UE

 

"Years ago, the U.S. had 300,000 troops in Europe," Lt. Gen. Ben Hodges, the USAREUR commanding general, said during a recent visit to the Coleman EAS site. "Our mission was to deter aggression. Now we have 30,000. Our mission is still to deter aggression. Our task now is to take the 30,000 and make them act like we still have 300,000."

 

http://www.army.mil/article/155832/

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mai pune mana pe`o carte, mosulica. Nu cunosti semnificatia cuvintelor folosite. Tinand cont c`ai schimbat apelativul, ulterior, cu "cretinoizi" si m`ai facut si pe mine asa, anterior, e clar ca sunt vizat. Ori initial ai facut referire la ceilalti "cativa", ca ar fi niste misogini frustrati. Ori eu chiar bat putin spre feminist. Deci iese TOTAL din discutie caracterizarea ca misogin. Varsta asta...

In niciun caz nu ma refeream la tine, dar iata ce inseamna sa te bagi ca supozitoru' oriunde fara sa stii despre ce e vorba, fara sa cunosti anumite lucruri mai vechi de pe aici. Acesta e riscul de a nu sta frumusel in bancuta ta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...