Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Noua pe AT,"LA tine sau la hotel, bruneta draguta inalta, obraznica, 1,70 m, 54 kg, ofer sex total domnilor generosi,"A fost la mine saptamana trecuta, pozele nu sunt reale, este tinerica, sani nr. 2 - zice ca are 19.Este la inceput, OWO fara DT, se cam plange ca o doare maxilarul dupa 5 min.Este curata fara mirosuri dar nu da dovada de maxima igiena, experienta nu a fost la inaltime, este prea la inceput.Pret 150/HGFE 7Fata 7Corp 7OWO DA 6CIM NUAnal NUNormal 7 (are incercari de onduleuri)Merge doar pentru descarcarea vulcanului.

post-24237-13340973451_thumb.jpg

post-24237-133409734511_thumb.jpg

post-24237-133409734512_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Chemat donsoara acasa - in jur de ora 2 dimineata. S-a executat la adresa in 40 de minute, singura. Tinerica tinerica, nu i-as da mai mult de 19.Am pus-o in garda vis-a-vis de CIM, a zis ok si la telefon, si fata in fata.Oral incepatoare, dar cu vointa si receptiva la indicatii. Usor burtica si colacei, dar overall buna de tras in palos.Vorbeste mult, probabil sa-si ascunda nepriceperea, insa e receptiva si ascultatoare.M-a prins in jocul ei, si la cum mirosea si cat de umeda era, am uitat de CIM si i-am tras-o violent pe la spate. O experienta buna, o trec pe lista de re-vizitat.150 RON, 1 singura finalizare - nu neaparat impus de ea, ci de circumstante, eram putin alcoolizat si somnoros, o descarcare mi-a fost de ajuns.GFE 7Fata 7Corp 7CIM (ea zice da, n-am apucat sa testez :D)Normal 8 (stramta si caldutza, m-a facut repede)


Am uitat sa mentionez - pozele nu sunt reale (a recunoscut si ea), insa n-arata rau deloc.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...