Sari la conținut

Pentru o perioada in Bacau ! 0754 417 223


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

am sunat astazi....am facut programare la 19.30...totul in regula...pana cand sun cu 10 minute inainte de ora programata...si nici un raspuns..mi se pare neseriozitate!

 

sa speram ca v a clarifica  @roxi roxana , situatia ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Sa-i fac si recenzia de rigoare domnisoarei.

Desi trebuia la ora 19 am ajuns abia la 19:30 , am mai asteptat 10 minute , nu a fost problema si m-a ghidat foarte usor la locatie,undeva fata in fata in Floare de Colt.

 

Am ajuns la locatie,ma intampina o domnisoara , doar in chilotei . Draguta la fata , niste sani foarte generosi , vopsita intr-un albastru ... nu stiu sa explic culoarea,dar o prindea destul de bine.Fata foarte comunicativa , ne-am asezat la o tigara vorbind diverse. Si apoi inca o tigara... am stat la taclale cam o jumatate de ora . 

Imi mai explica ea inca odata tarifele,de parca ma interesa in mod deosebit... oricum voiam sa fut posesoarea acelori sani generosi .Ii achit 100 RON pt un numar Oral+normal.

Cer la baie sa ma reimprospatez,imi da un prosop si ma duc la baie,vine si ea dupa mine....asa ca ne reimprospatam amandoi . Deja mi se facuse batz si nici macar nu ma  atinsese,terminam dusul si fug fuga in dormitor , ma gandeam la niste babe violate de la PRO tv , macar sa nu imi dau drumu in 5 minute.

VIne fata imediat si ne punem pe treaba.Incepe un ON , destul de bine efectuat , apoi un 69 in care am avut placerea sa-i gust pasarica,nu am avut parte de mirosuri sau alte minuni,deci a fost  ok. Dupa care imi pune caciulita si o pun deasupra mea... se misca bine , dar parca as fi vrut mai multa implicare . Nu dupa foarte mult timp imi dau si eu drumu .

Note:

 

Oral : 9 , destul de bine executat,neprotejat

Normal: 8 , parca as fi vrut putin mai multa implicare,dar per total bine.

GFE: 8 , fata e vorbareata,poti vorbi orice cu ea , dar timpul limitat totusi

FK : nu  a fost cazul,desi cu ea poate as fi vrut

Halatul : 100 RON/finalizarea (ON+NP)

De revenit : DA

DE rocomandat: DA , raport pret/calitate foarte bun

Vizita: door to door cam 50 minute

 

Despre poze...a spus ca o sa le puna si cred ca o sa fie bine pentru ea,chiar daca sunt pers pe forum care o sa comenteze sigur la poze.

 

Pup Roxy si ne mai vedem   :138x

o singura finalizare  si 50 de minute  door to door 

 

e un plus pentru ea , faptul ca nu te grabeste , nu te da  '' afara ''

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Imi cer mii de scuze pentru ce s-a intamplat aseara .. Cu programarea domnului de la 19:30 . Dar am avut o problema personala si a trebuit sa plec din oras . Asa ca mi-am lasat telefonul acasa . :( 

Pana acum nu cred ca ceilaltii membri care au fost nu li s-au respectat programariile . :( Nu se va mai intampla. 

O zi linistita ! va puup pe toti :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

am sunat astazi....am facut programare la 19.30...totul in regula...pana cand sun cu 10 minute inainte de ora programata...si nici un raspuns..mi se pare neseriozitate!

Imi cer scuze :) a intervenit altceva si a trebuit sa plec diin oras . :( Daca esti dragut , te pot astepta astazi pe la mine . Ma voi revansa cuu siguranta ! :* Te pup . 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...