Sari la conținut

Dream.Girl69 contact doar prin PM


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am fost acuma recent la o domnișoară de 4 ori intr o săptămână dar din pacate nu mai e activa

 

Am fost la Anais . A fost activat până acum 2 zile . Mulțumit?

 

Care Anais ????   scrie-ne si noua ceva de Anais asta unde ai tras 4 vizite intr-o saptamana...

 

Deschide un topic nou, daca deja nu are, ca sa nu mai aglomeram topicul asta, si da si tu niste note pentru oral+normal + alte servicii, un telefon si niste detalii despre aspectul fizic al domnitei Anais ....... Daca nu te descurci pune macar un telefon si linkul la anuntul de pe publi24 al lui Anais, e bun si atat ca informatie 

 

Nu ti-o mai fura nimeni acuma pe Anais, si nici nu se mai "aglomereaza",  daca zici ca nu mai e activa de 2 zile ..

  • Like 2

 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

 

Multumesc frumos! 😘

Nu pot decat sa ma bucur si sa stii ca sentimentul este reciproc! Chiar a fost o intalnire reusita din toata punctele de vedere si cu siguranta o vom repeta ori de cate ori vom avea ocazia! 🙂

Te pup si sa ai grija de tine! 😘😘😘

 

PS: Nu ai nevoie de buletin de Galati - esti bine primit si asa! ðŸ˜

 

Nu pot să mă abțin, din nou!

Păcat de efortul colegului pt recenzie! Ce rost are? Ce rost are topicul atât timp cât domnița e doar pe circuit închis? Pseudoliteratura erotica?

Cine a fost la ea o cunoaște, știe ce poate, n are nevoie de recenzii. De asemenea, cercul de cunoscuți are datele de contact ale curtezanei, ei n au nevoie de postări aici. Nici noi, ceilalți, că nu putem ajunge la ea.

Cam atât...

  • Like 2
Link spre comentariu

Care Anais ???? scrie-ne si noua ceva de Anais asta unde ai tras 4 vizite intr-o saptamana...

 

Deschide un topic nou, daca deja nu are, ca sa nu mai aglomeram topicul asta, si da si tu niste note pentru oral+normal + alte servicii, un telefon si niste detalii despre aspectul fizic al domnitei Anais ....... Daca nu te descurci pune macar un telefon si linkul la anuntul de pe publi24 al lui Anais, e bun si atat ca informatie

 

Nu ti-o mai fura nimeni acuma pe Anais, si nici nu se mai "aglomereaza", daca zici ca nu mai e activa de 2 zile ..

 

 

 

Cand o să revină o să pun anuntul . Hai sa nu incarcam aiurea topicul fetei ca nu are nici un rost

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Domnilor...consider că din cauza mea s-a produs acest nefericit off-topic. Asa ca ma vad nevoit să intervin. Cum am scris si in recenzie, Beatrice si cu mine, ne cunoastem de la Brasov, acolo face întâlniri doar cu cunoscuți. Imi vine greu sa cred ca va lucra " la liber" in orasul natal. Faptul că s-a întâlnit cu mine in Galați, se datorează legăturii dintre noi, ne cunoastem de ceva timp si presupun ca sunt o persoana agreabilă pentru ea.

Cum am precizat si in recenzie, am avut norocul sa o prind disponibilă în acea zi, putea foarte bine să fie cu alte treburi si intalnirea nu s-ar fi produs.

Încă un aspect...cate fete de pe acest forum lucrează cu circuit închis, dar nu declara acest lucru? Cu siguranță..destule. Beatrice este corecta si a facut acest lucru public. Dar cu siguranta, va va lamuri ea pe deplin. Din ce o cunosc eu, nu va lasa lucrurile asa. Totul va fi clar si la obiect.

Acum...parca imi pare rau ca am activat acest topic după patru ani. Intenția mea a fost să vă împărtășesc intalnirea mea cu Beatrice, în nici un caz nu am avut intenția de a crea astfel de dispute.

Va multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Cand o să revină o să pun anuntul . Hai sa nu incarcam aiurea topicul fetei ca nu are nici un rost

 

Mai jolly-joker, nu te cred ca ai fost la nici o Anais de 4 ori intr-o saptamana, ai scris si tu ceva repede ca s-o faci pe grozavu....  Are dreptate colericul, din cauza panaramelor ca tine toti ajung sa recenzeze in privat .... Si inca odata se confirma ca recenziile in privat sunt cele mai bune, putorile ca tine , alde atarnatii la mocangeala,  nu merita nici un fel de mura'n gura ...

 

Link spre comentariu

 

Mai jolly-joker, nu te cred ca ai fost la nici o Anais de 4 ori intr-o saptamana, ai scris si tu ceva repede ca s-o faci pe grozavu.... Are dreptate colericul, din cauza panaramelor ca tine toti ajung sa recenzeze in privat .... Si inca odata se confirma ca recenziile in privat sunt cele mai bune, putorile ca tine , alde atarnatii la mocangeala, nu merita nici un fel de mura'n gura ...

 

 

 

 

Deja ma sugi de pula . Parca zici ca faci topic si iti fut femeia. In seara asta am fost aia roșcată Tatuata ce recenzie vrei sa fac? Noroc de oralul ala care il face ca in rest e praf zici ca e drogata. Mulțumit? Facem conversație aici la topicul fetei???

Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

Ma duc la ce imi place si cine imi confirma ca este ea. Tu Du-te la ce iti place . Am fost acuma recent la o domnișoară de 4 ori intr o săptămână dar din pacate nu mai e activa

 

cand faci laba ii zici tot sex ? :D

 

 

Nu pot să mă abțin, din nou!

Păcat de efortul colegului pt recenzie! Ce rost are? Ce rost are topicul atât timp cât domnița e doar pe circuit închis? Pseudoliteratura erotica?

Cine a fost la ea o cunoaște, știe ce poate, n are nevoie de recenzii. De asemenea, cercul de cunoscuți are datele de contact ale curtezanei, ei n au nevoie de postări aici. Nici noi, ceilalți, că nu putem ajunge la ea.

Cam atât...

 

 

Pai are rost, si hai sa iti explic de ce... noi astia mai prosti din Galati nu mai avem acces la don'soara Beatrice... Desi pe de o parte ii inteleg "teama", pe de alta parte nu inteleg de ce ii refuza pe toti... :) . In schimb ceilalti ... au liber sa se intalneasca cu ea, DESI a spus ca in Galati nu mai face nicio intalnire, indiferent de "client"... se pare totusi ca sunt exceptii. Ce sa ii faci asta e... Adapt.Improvise.Overcome . Nu mai are rost sa spun mai mult ca iar ma enervezi si ma zgarie Motanu'ncaltat :P 

 

Ai încercat să o abordezi prin PM ?

 

Mai traiesti ? Hai pl sa o belesti...

 

 

Domnilor...consider că din cauza mea s-a produs acest nefericit off-topic. Asa ca ma vad nevoit să intervin. Cum am scris si in recenzie, Beatrice si cu mine, ne cunoastem de la Brasov, acolo face întâlniri doar cu cunoscuți. Imi vine greu sa cred ca va lucra " la liber" in orasul natal. Faptul că s-a întâlnit cu mine in Galați, se datorează legăturii dintre noi, ne cunoastem de ceva timp si presupun ca sunt o persoana agreabilă pentru ea.

Cum am precizat si in recenzie, am avut norocul sa o prind disponibilă în acea zi, putea foarte bine să fie cu alte treburi si intalnirea nu s-ar fi produs.

Încă un aspect...cate fete de pe acest forum lucrează cu circuit închis, dar nu declara acest lucru? Cu siguranță..destule. Beatrice este corecta si a facut acest lucru public. Dar cu siguranta, va va lamuri ea pe deplin. Din ce o cunosc eu, nu va lasa lucrurile asa. Totul va fi clar si la obiect.

Acum...parca imi pare rau ca am activat acest topic după patru ani. Intenția mea a fost să vă împărtășesc intalnirea mea cu Beatrice, în nici un caz nu am avut intenția de a crea astfel de dispute.

Va multumesc!

Da bine bravo. Felicitari  ! ! ! Sa iti stea in gat.

 

 

Mai jolly-joker, nu te cred ca ai fost la nici o Anais de 4 ori intr-o saptamana, ai scris si tu ceva repede ca s-o faci pe grozavu....  Are dreptate colericul, din cauza panaramelor ca tine toti ajung sa recenzeze in privat .... Si inca odata se confirma ca recenziile in privat sunt cele mai bune, putorile ca tine , alde atarnatii la mocangeala,  nu merita nici un fel de mura'n gura ...

 

 

HAHAHA ... 

 

Deja ma sugi de pula . Parca zici ca faci topic si iti fut femeia. In seara asta am fost aia roșcată Tatuata ce recenzie vrei sa fac? Noroc de oralul ala care il face ca in rest e praf zici ca e drogata. Mulțumit? Facem conversație aici la topicul fetei???

 

Nu fi prost... tine in tine :D 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

x

 In seara asta am fost aia roșcată Tatuata ce recenzie vrei sa fac? Noroc de oralul ala care il face ca in rest e praf zici ca e drogata. Mulțumit? 

 

Si de ce pula mea este asa de greu sa intri la topicul roscatei unde ai fost sa scrii 2-3 randuri ?? Exact ce ai scris mai devreme, 2-3 cuvinte le scrii si acolo, faci copy-paste , si mai scrii si cat ai platit si gata, ca nu te mananca nimeni in pula mea, e greu tare ....

 

 

De ce m-am folosit ? Voi va duceți la una de 45 de ani și ziceți ce wow a fost . Ce aveți mai futaciosilor????

 

Poti sa scrii si recenzii negative, acolo unde n-ai fost multumit, recenziile negative sunt de obicei mai apreciate si mai la obiect decat alea pozitive

  • Like 2

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

 

Grea mai este munca la tine în tura de noapte.

Se vede că izolare nu ți-a făcut bine :laugh2

https://scontent.ftce2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/101060419_136415234694749_1358726489071157248_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=uEfUYF04FiIAX8AF6kv&_nc_ht=scontent.ftce2-1.fna&oh=cbbc721b323c34ea418bb8c16cb747aa&oe=5EF6CB47

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

.

S-a umplut lista de banuri si i-au ajuns blestemele  :D de i-au penetrat in DDoS

 

Legendo, vezi ca a mai aparut un forum , m-am uitat prin lista de membri si vad ca "futaciosii" care o frecau pe chat-ul si fazanul  de pe info si-au tras conturi acolo, e si o recenzie pe Galati, asta a lui base2009 care i-a inflamat pe unii pe aici  , da' in schimb  n-au inca moderator pe Galati ...   :laugh2  Acu iti este momentu prielnic, cat inca nu ai concurenta de la astia cu chat si fazan ....  :laugh2

 

HAHAHA 

 

Razi tu , da' parca nu prea mai e rasul tau .....  :laugh2   

  • Like 1

 

Link spre comentariu

Buna ziua!

 

Avand in vedere faptul ca s-au tot facut "valuri" pe acest topic, cred ca este momentul sa lamuresc eu putin lucrurile!

 

Asadar... observ ca unii dintre voi sunteti putin "nemultumiti" de faptul ca nu doresc sa postez un anunt si in Galati. Din punctul meu de vedere, explicatia este simpla si lesne de inteles... insa se pare ca doar din puctul meu de vedere!

 

Ca sa o iau cu inceputul... In urma cu opt ani, poate in inconstienta varstei, am decis sa imi incep "activitatea", unde altundeva decat in Galati. Asa am gandit eu la momentul respectiv insa la foarte scurt timp am realizat ca nu e chiar atat de safe sa fac asta fix in orasul meu natal. Riscurile erau (si sunt si acum) destul de mari, asa ca mi-am "construit" propriul stil de abordare a problemei si propriile reguli de la care nu am vrut sa fac exceptii. Stateam zile intregi (uneori de dimineata pana seara) pe stramosul Yahoo Messenger si discutam cu cei care isi manifestau interesul de a ma cunoaste/intalni. Tot acest "proces" putea dura de la cateva saptamani pana la cateva luni (in unele cazuri) – unii dintre voi (care ma cunosc inca de pe atunci) stiu/isi amintesc poate despre ce vorbesc... Toate astea pentru a ma proteja de o posibila cunostinta de-a mea sau a familiei. Pentru a evita orice risc de a fi data de gol. La un moment dat am strans cercul si m-am limitat doar la cateva persoane cu care ma intalneam mai mult sau mai putin regulat. Treaba cu 2/3 intalniri pe zi (uneori una sau chiar nici una) era valabila inca de pe atunci! Intotdeauna am ales calitatea in detrimentul cantitatii si sincera sa fiu, pentru mine era mai mult decat suficient. Imi doream sa fiu independenta/sa ma intretin singura (si am si reusit asta) dar nu cu orice pret! Adica am pastrat simtul masurii in toate actiunile mele! Ei bine, am continuat asa vreo trei ani de zile si la un moment dat am ajuns la concluzia ca trebuie sa fac ceva constructiv cu viata mea si am decis sa ma retrag definitiv (credeam eu la vremea respectiva) si sa imi schimb radical stilul de viata. Asta am si facut! M-am angajat o perioada, apoi am trecut si la alt nivel si am dus-o asa pana acum vreo doi ani cand am intampinat un "hop" care m-a facut sa caut si alta solutie (in paralel cu job-ul) pentru a-mi rotunji veniturile. Asa am decis (anul trecut) sa incerc din nou marea cu degetul. Prima "problema" pe care mi-am pus-o a fost "Unde?"... De ce? Pentru ca daca acum opt ani mi-ar fi fost oarecum greu sa ma plimb in alte orase, de aceasta data lucrurile stateau diferit. Am ales orasul Brasov din mai multe motive insa principalul motiv era ca acolo aveam cea mai multa treaba cu job-ul si astfel de fiecare data cand mi-am anuntat vizita acolo, am imbinat utilul cu placutul. Adica mi-am rezolvat si treburile si am facut si intalniri in limita timpului liber pe care l-am avut si mai ales in functie de dispozitia pe care o aveam. Mi-am pastrat regula: "Decat sa fac ceva doar de dragul de a face, mai bine nu mai fac deloc!". Tot la Brasov l-am cunoscut si pe "altadata" si de-a lungul timpului (mai exact de anul trecut si pana in prezent) ne-am tot intalnit. In tot acest timp am reusit sa cream o conexiune frumoasa si mi se pare normal sa fie asa. Pana la urma suntem oameni, nu roboti - sa ne intanim doar pentru a ne satisface nevoie carnale. Exclus! Cel putin eu asa vad lucrurile iar el a fost si este pe aceeasi lungime de unda cu mine. Si nu e singurul! Acesta este "tiparul" dupa care aleg persoanele care urmeaza sa-mi calce pragul.

 

Buuuun... Cam asta ar fi pe scurt povestea mea de viata. De ce v-am impartasit-o? In speranta ca poate asa va va fi mai usor sa intelegeti motivele pentru care nu doresc sa postez vreun anunt si in Galati. Da – nu spun "nu" unei intalniri in Galati (daca imi permite timpul si dispozitia) alaturi de vreo persoana pe care am cunoscut-o fie acum 8 ani in Galati, fie de anul trecut incoace (de cand mi-am reluat "activitatea" in Brasov/Constanta) insa de aici si pana la a cunoaste persoane noi din Galati este cale luuuunga! Nu imi doresc asta si consider ca nu pot fi condamnata pentru un lucru care tine doar de mine si de viata mea personala. Nu doresc sa ma expun sau sa risc in nici un fel!

 

De cand userul "altadata" a postat intrebarea respectiva pe acest topic, telefonul meu a luat-o razna! Mesaje si apeluri de la persoane care pretind ca m-au cunoscut si isi doresc sa reluam contactul. Pe unele dintre ele le-am recunoscut cu usurinta (si asta pentru ca am o memorie de elefant si din cateva vorbe/detalii mi-am dat seama usor cu cine stau de vorba) insa altele doar pretind ca ne-am cunoscut si atat - in speranta ca ma vor pacali si voi spune "da" cu ochii inchisi. Exclus si asta!

Ba mai mult, am fost acuzata de discriminare! Oameni buni, nu e ca si cand as fi postat eu vreun anunt cum ca mi-as fi reluat "activitatea" in Galati si acum refuz pe capete de-a naibii si de ambitioasa sau doar pentru ca asa vreau eu! Daca ar fi fost asa, atunci ati fi fost intr-un fel sau altul indreptatiti (poate) sa va simtiti jigniti in urma refuzului insa in conditiile date, nu vad de ce v-ati simti asa. Gresesc cu ceva? Incercati sa lasati la o parte orgoliul masculin si sa ganditi rational! Nu suntem copii. Suntem oameni maturi si ar trebui sa judecam lucrurile asa cum sunt!

Daca v-ar permite timpul sa rasfoiti putin topicul meu din Brasov, ati observa faptul ca eu de mult am facut o postare in care am scris ceva de genul: "Daca ne-am cunoscut si esti in trecere prin Galati si bineinteles daca sunt si eu si timpul/dispozitia imi permite, ne putem intalni fara nici o problema."

 

Totodata, primesc si mesaje/apeluri de la persoane asumate care recunosc franc faptul ca nu ne-am cunoscut insa si-ar dori sa ma cunoasca din varii motive. La aceasta "categorie" se adauga alte doua "subcategorii": cei care isi exprima intr-un mod agreabil dorinta de a ma cunoate si de cealalta parte, cei care ma abordeaza pe tiparul "publi24".

 

Pe de alta parte, observ ca printre membrii care ma abordeaza, se numara cativa care au contul din anul 2012/2013 si atunci inevitabil se ridica intrebarea mea: "Daca atunci nu am prezentat un interes pentru aceia, de ce acum (dintr-o data) prezint un interes atat de mare?"

 

Probabil multi dintre voi ("carcotasii forumului") veti considera ca vreau sa ies in evidenta sau ca duc lipsa de atentie. Spun asta pentru ca de-a lungul timpului mi-am atras multe antipatii tocmai din cauza faptului ca "nu curat oul de coaja". Spun clar si fara ocolisuri ceea ce gandesc/simt si imi place ca lucrurile sa fie lamurite de la bun inceput. Intotdeauna, atunci cand lasi loc de interpretari, mai devreme sau mai tarziu ele vor aparea fara dar si poate. Cu toate acestea, atunci cand sunt abordata (fie telefonic, fie prin mesaje), chiar daca nu curat oul de coaja, am un mod placut de a-mi argumenta deciziile/raspunsurile... si probabil ca unii dintre voi (care au incercat sa ia legatura cu mine) pot confirma asta. Consider de asemenea ca in viata, in majoritatea cazurilor, comunicarea este cheia si de aici lucrurile pot decurge intr-o maniera pozitiva sau negativa... Dar poate este doar parerea mea – nu judec!

 

In incheiere, sper ca am reusit (atat cat m-am priceput eu) sa lamuresc lucrurile si totodata va multumesc pentru intelegere si pentru rabdarea de a-mi citi "romanul" (defect profesional)! :)

 

Poate ca nu sunt in masura sa spun asta (si sper sa nu fiu inteleasa gresit) insa luand in calcul interesul pe care observ ca l-ati manifestat in ceea ce ma priveste, eu trag nadejde ca poate acest topic va fi intr-un fel sau altul un model/exemplu de urmat pentru fetele care doresc sa vina in Galati si poate astfel nu va mai fi o discrepanta atat de mare (si afirm asta doar din spusele voastre) intre mine si alte fete care fac asta.

 

As mai avea multe de scris dar sunt constiena ca nu multi dintre voi vor avea rabdarea si interesul de a citi pana la capat si cu atat mai mult sa si inteleaga ceea ce doresc eu sa impartasesc! Sunt convinsa ca unii s-au "opintit" de la primele paragrafe si au renuntat la modul "Mai da-te-n... de cu*va figuranta!" Imi asum si asta - nu-i problema! Insa stiti cum se spune: "Fiecare manusa isi are perechea" si la fel de bine se stie ca nimic in viata nu este obligatoriu si nu "trebuie"!

 

Va pup si va doresc un sfarsit de saptamana linistit!

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Dacă scrierea poveștii tale este o reacție și la postarea mea, vreau sa mă fac înțeles. Nicio secunda nu te am acuzat de nimic și nici nu am vreo problemă cu alegerile tale.

Nici nu sunt invidios pe cei ce i ai cunoscut și care au șansa să te întâlnească în continuare.

Ridicam doar o problemă de principiu, cum am scris și pe Brasov, de utilitatea și rostul topicului și ale recenziilor, atât timp cât ești inactivă pentru utilizatorii forumului.

Povestind de defunctul Yahoo! Messenger, mi am amintit că ai conversat și cu mine, dar până să mă hotărăsc eu să mă "aventurez" la Galați, cred că am pierdut legătura.

Toate cele bune, mă opresc aici!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Dacă nu înțelegi, nu te băga. După logica ta și pensionarii ar trebui uciși căci nu mai fac nimic util.

Sunt MII de topice pe forum despre fete nerecenzate sau care nu mai lucrează de ani buni. Pe Galați ai sute la Întrebări și Răspunsuri și altele la Testate.

Topicul a fost readus in atenție din cauză că a fost folosit ca mijloc de comunicare când restul erau epuizate. Recenzia a fost o tiflă arătată către toți cei doar informații de pe forum, fără să dea nimic înapoi.

 

Metoda YM era populară prin 2008-2012 și a fost cea mai bună metodă în opinia mea: apucai să cunoști interlocutorul așa că fetele scăpau de țepari și agramați iar curvarii puteau sparge gheața mult mai bine decât la sucul dinainte din aceste zile. Dacă s-ar aplica acum (echivalentul e WhatsApp) mulți de pe forum nu ar avea vreo șansă la întâlniri căci abia reușesc să respire fără indicații și nici nu ar mai fi atâtea toate cu anunț căci le-ar fi peste puteri să poarte o conversație.

 

ÎN 2010-2012 ERAU VREO 5-6 FETE LA GALAȚI MULT PESTE CE ERA LA TOP ÎN BUCUREȘTI! Motivul era că Galați era zona cu cele mai multe recenzii și fetele învățau din greșelile semnalate atât pe topicul lor dar și pe topicul altor fete.

 

Vă plângeți de citate serviciilor dar asta e pentru că nu scrieți constant, dacă ați face-o, fie fetele ar înțelege unde au de lucrat și, în plus, văzând ce succes au fetele cu recenzii pozitive, s-ar strădui să facă la fel.... NU E BASM, AȘA A FOST ACUM 8-9 ANI!

 

Dream, de care se vorbește acum și după care salivati, a fost criticată de mine la început. Cred că avem conversații de ore întregi pe YM pe diferite aspecte și ca rezultat e că mă cunoaște mai bine decât colegii mei deși lucrez împreună cu unii și de ani de zile.

:hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Dacă nu înțelegi, nu te băga. După logica ta și pensionarii ar trebui uciși căci nu mai fac nimic util.

 

Dacă nu înțeleg, intreb, incerc sa înțeleg de la alții mai abili.

La faza cu pensionarii ai dat rău cu bâta în baltă.

In rest, de acord!

Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Ce va asteptati, societatea evolueaza si nu in bine, nu se mai fac lucruri care sa tina, sunt de "unica folosinta".

Despre escorte urmeaza trendul evolutiei societatii si involueaza ca servicii.

Daca fetele din trecut invatau din critici si nu o luau personal acum daca iti expui punctul de vedere in recenzie respectiva te face albie de porci. Asemenea specimene nu vor invata din greseli, oricate recenzii negative vor avea. Doar se vor "rebrendui".

Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

Dacă nu înțeleg, intreb, incerc sa înțeleg de la alții mai abili.

La faza cu pensionarii ai dat rău cu bâta în baltă.

In rest, de acord!

 

pai el e pensionar si incepe sa ii fie frica :D 

 

Apropo de fetele de prin2005-2010, vă mai amintiți de Belle?

 

pfoai ce tate avea... oare au mai crescut ?  mda ce sa zic... cu belle faceai sex cu beatrice faceai dragoste.... asta pentru aia care au "apucat" ... :D 

 

Buna ziua!

 

Avand in vedere faptul ca s-au tot facut "valuri" pe acest topic, cred ca este momentul sa lamuresc eu putin lucrurile!

 

 

Va pup si va doresc un sfarsit de saptamana linistit!

 

ai si versiunea audio ? :)

sincer nu am apucat sa citesc decat 2-3 cuvinte ca nu ma ajuta neuronu' ... insa vrei sa spui ca inca mai esti disponibil pentru cei din Galati ? Ca mie asa mi s-a parut... 

Link spre comentariu

  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

Grea mai este munca la tine în tura de noapte.

Se vede că izolare nu ți-a făcut bine :laugh2

https://scontent.ftce2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/101060419_136415234694749_1358726489071157248_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=uEfUYF04FiIAX8AF6kv&_nc_ht=scontent.ftce2-1.fna&oh=cbbc721b323c34ea418bb8c16cb747aa&oe=5EF6CB47

 

pana acum ma mancai de cur... acum vrei sa ma musti de pwla  ? 

 

 

roaga-te sa nu ajungi unde lucrez eu :D 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...