Sari la conținut

Dream.Girl69 contact doar prin PM


Postări Recomandate

  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza
Unele vulpi de aici au ajuns si au papat strugurii cand tu trebuia sa fii la scoala... dar se pare ca la cum scrii bateai maidanu'...

Acum din pacate au inchis astia scoliile si sincer cred ca e cam tarziu pentru tine.

Pe tine te bate tastatura si vorbesti despre " școliile " domn profesor

Nu iti pune mintea cu el, atat stie atat face, pe principiul rade ciob de oala soarta.

Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...
Pe tine te bate tastatura si vorbesti despre " școliile " domn profesor

Nu iti pune mintea cu el, atat stie atat face, pe principiul rade ciob de oala soarta.

 

Nu sunteti in stare sa da-ti un raspuns...

Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

:D

 

 

PS:  La multi ani gingoreloaded... La multi ani tuturor celor care inca se mai simt copii!   :)

 

Mersi. Nici nu am dispozitia sa ma supar pe tine pentru ca ma tragi de urechi :) . 

 

La multi ani, sa cresti mare... (acolo unde stiu eu) ! 

 

Pana la urma tot nu ai dat un raspuns, noi astia din Galati mai avem vreo sansa ? Ca imi e lene sa citesc comentariul ala kilometric...

Link spre comentariu

Din cauza acelei secțiuni nu mai se pot atașa poze pe forum. Orice persoană de sex feminin ce arăta decent era suspectată că prestează și se puneau fotografii luate de pe Facebook și Instagram cu mențiunea "la cum arată, sigur face" ...

Am fost si eu informata de "miau-miau" in privinta asta!

Eram nelamurita de ce nu pot posta poze avand cont galben si m.a lamurit el.

Pana la urma sunt de acord cu treaba asta atat timp cat toate modificarile aduse forumului sunt in esenta constructive... iar din 2012 si pana in prezent, am prins si eu cateva...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

Ce dracu e aici? Reuniune? Și eu nu am fost invitat?

 

 

Cred că destui se zgârie când văd că nu pot ajunge la titulară și salivează la poze.

 

Care poze ? 0_@

 

Din cauza acelei secțiuni nu mai se pot atașa poze pe forum. Orice persoană de sex feminin ce arăta decent era suspectată că prestează și se puneau fotografii luate de pe Facebook și Instagram cu mențiunea "la cum arată, sigur face" ...

 

Asta pentru ca sunteti niste cretini... trebuiau banati aia si atat. Si eu m-am gandit sa le fac niste farse la niste persoane si sa imi bat pwla de ele... Imi fuck un cont... pun un anunt pe publi la misto cu 2-3 poze... fac si aici topic cu numar de tel... si pana inchideti voi se satura ala / aia... de mwe :D Si nu tre sa postez poza direct aici. Poate mai rumegati acolo sus... 

 

 

 

Aaa... de ce nu zici ca ai nevoie de ajutor... vrei sa postez si eu acolo ? :D 

 

No comment!... ‍♀

 

MA omori.... cand am intrat acum pe forum cred ca mi-a crescut tensiunea la 20... pe bune. 

 

 

Nu raspund la provocari!

Pentru orice nelamurire te rog sa folosesti mesageria privata!

 

Ce rost are... daca nu afla lumea? Pai stii ca la partea cu sexu is la pamant la cei 69 de anisori ai mei conform forumului.... vorba aia... urat, chel, cu burta si cu scula mica... ce asteptari sa ai ? 

Eu ma pricep la "circ" cel mai bine.... sexu' ca sexu' .... da spectacolu' tre' sa fie de 10 :P 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

Te pup. Vrei statuie ? Zii ca vb cu Betonel Drujbeanu sa iti faca un basorelief in pasaj... :D  

 

Oricum motanu' asculta mai mult de tine decat de altii... ai putea sa ii deschizi ochii. 

 

 

Stiu ca esti un baiat destept si ai inteles ca ceea ce au facut e fix ... pwla... ba mai mult daca userii normali nu pot posta poze pe topicuri ... si aici ma refer la cei galbeni sau albastri atunci forumu se va duce de rapa.

 

Din fericire pentru voi aialalti isi cam dau cu barda in coaie... pentru ca acolo snobismu a fost ridicat la rang de arta... si vezi doamne doar unii merita sa vada anumite sectiuni... si asa in timp... au ramas fara "marfa noua" (useri) .

Adica vorba aia... cine plm vine sa contribuie pe moment ca sa aiba acces peste 6 luni ? :D  tre' sa fii cretin sa accepti asa ceva.

 

Asta e ... pana la urma trebuie sa iti asumi ca o parte vor fi "lurkeri" ... altii pe caterinca... si poate din ceilalti se vor ridica 2-3 sa aduca +valoare.  Da tu stii astea ca esti baiat destept. 

 

Hai nu pune la suflet ca e tarziu si am baut si eu ceva... :D 

Link spre comentariu

hai la o cafea pe malul Dunării, ca pe vremuri, în port, asa incognito ^_^

 Nu te lasi pana nu terminam recenzia nu?  :blushing2

 

ia stai la rand... ca nu poa' sa bea atata cafea... 

Impropriu spus cafea.... poate fi si suc/apa :D

 

Aveti grija sa nu ia si zațul

Nu sunt chiar atat de "pofticioasa" pe cat cred unii!  :slap2

 

Nu... ca e mai mult pe soft-play ... doar caimacu' il ia :D

:slap2  Cand ai devenit atat de "cunoscator"  :350x

 

 

 

Trecand la lucruri mai serioase, ma bucur ca forumul se indreapta cu pasi timizi dar siguri spre ceea ce a fost odata! 

Ce nu pot intelege insa este abordarea primitiva (as spune) a unora dintre voi...  

Pentru a nu polua acest topic, voi deschide unul la Discutii Generale pe aceasta tema!  

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

 

Impropriu spus cafea.... poate fi si suc/apa :D

 

 

 

:slap2  Cand ai devenit atat de "cunoscator"  :350x

 

 

 

Pai nici eu nu beau cafea... ca nu fumez... :D 

 

Pai o data cu varsta... vine si cunoasterea... google ftw :D 

 

 

Deci ai zis : POATE ???

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...