Sari la conținut

Postări Recomandate

"ADORABILA, bruneta sexy eleganta rafinata si plina de umor, iti indeplineste toate dorintele si fanteziile, pasiune si erotism, domnilor generos zona Titan; 25 Jan 11:00 0745.180.680/ 0784.084.539 0784.084.539" SAU "DORINTA ta, sexy jucausa, te invit in patu meu, pt. ati satisface toate dorintele si fanteziile tale, convinge-te, sunt la distanta doar de un telefon; 25 Jan 11:00 0745.180.680 0745.180.680 " Salutare camarazi,Iata un pont pentru bugetari:In spatele anunturilor mentionate mai sus, se gasesc doua, hai sa le zicem doamne.In primul rand pozele postate sunt false sau nu mai sunt de actualitate.Veti gasi asadar la etajul 9 al unei garsoniere din Titan , chiar in intersectia de la metrou (restaurant Paunita - faci dreapta imediat pe aleea de dupa restaurant, blocul din fata) doua doamne interesante din punctul meu de vedere.La telefon au fost ok, mi-au dat toate detaliile, lucru care m a convins sa merg sa le vizitez:2 doamne 25 si 29 de ani. Tarifele: 1 finaliz - 60 de ron, 2 finaliz - 100 ron, Show lesby cu 1 finalizare - 120 de ron, Show lesby cu 2 finalizari - 180 de ron. Sarutari mangaieri totul cat mai romantic ziceau ele. Anal nu.Ajung acolo si aici incepe partea care m-a zapacit. Am avut impresia ca am intalnit doua profesoare, imbracate ca de oras, lejer 30 si 35, o satena cu suvite blonde si o bruneta tunsa scurt putin stafidite insa aveau un oarecare sex-appeal pe care chiar si eu, care nu sunt fan MILF l-am simtit.Am vorbit civilizat, chiar si cand le-am spus ca de data asta nu raman, ca pozele erau altele. In fine, tipele foarte sociabile, au spus ca abia s-au mutat acolo si ca ma asteapta cand vreau. De verificat pentru cei carora le plac doamnele cu experienta, trecute prin viata si viata prin ele dar care au totusi un cuvant de spus intr-ale amorului.Pozele pe care le atasez si care se gasesc la anunturile lor n-au legatura cu ce am gasit acolo.BaftaP.S. : regret ca am pus doar threaduri negative sau neutre dar toate tipele super la care am fost au deja deschise propriile lor threaduri de mult timp.

post-8269-133409735002_thumb.jpg

post-8269-133409735003_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vizitator vidar
Reputație: 0

Dragi confrati ai placerilor carnale,Acum doua zile, fiind in zona Titan, ma hotarasc sa le vizitez pe cele doua domnisoare. Sun la unul din numerele din titlul thread-ului si-mi raspunde una dintre fete care-mi da detaliile locatiei. Aceasta se afla la etajul noua al unui bloc din apropierea intersectiei bulevardului Nicolae Grigorescu cu str. Liviu Rebreanu. Sun la usa si sunt intampinat de o fata inalta (cu tocuri are 1,8 m) care ma invita intr-o garsoniera unde se afla si colega ei. Don’soara care m-a intampinat (isi spune Andreea si jura ca are 26 de ani) este slaba, poate un pic prea slaba, bruneta, cu sanii mici, fesele plate, iar pielea de pe spate si de pe brate ii este acoperita de un fel de bubite sau cosuri. Pe abdomen are un tatuaj cu un fluture. A doua fata este clar mai in varsta, poate undeva in jur de 33 de ani (estimez eu), mai mica de statura, satena, slaba, cu sanii mici si lasati, dar cu pielea fina si placut mirositoare. Ca semn particular, are pe obrazul drept cicatricea unei posibile interventii chirurgicale. La fata, nici una dintre fete nu seamana cu Ileana Cosanzeana, dar nici nu-ti vine s-o iei la fuga.Dupa ce schimbam cateva cuvinte, eu fiind oarecum in criza de timp, le spun ca sunt interesat de o singura finalizare si le rog sa-mi confirme pretul de 120 de lei si faptul sa show-ul lesby este real. Ana imi spune ca pentru 120 lei nu-si fac sex oral una alteia si ca trebuie sa platesc 30 de lei in plus pentru aceasta picanterie. OK, zic si cotizez cu 150 de lei la pusculita fetelor dupa care incep sa ma dezechipez. Nu am primit papuci si nici prosop (oricum eram dusat), fapt pt care le dau o bila neagra. Vizitez totusi baia si constat ca nu era chiar curata (a doua bila neagra). Revin in camera si Andreea care se dezbracase mai repede se aseaza pe un taburet in fata mea si incepe sa-mi faca BJ in timp ce eu o urmaream pe Ana cum se dezbraca. Dupa ce si ea a ramas doar in costumul Evei ne asezam toti in pat si continuam ostilitatile cu OWO pe care mi-l faceau alternativ cele doua fete. Dupa o perioada, am rugat-o pe Andreea sa-i faca sex oral Anei, in timp ce Micutu’se bucura de atentia limbii lungi si jucause a acesteia din urma. O perioada s-au gratulat alternativ una pe alta cu sex oral (care din pacate nu era real; limbutele nici uneia dintre fete nu au facut cunostinta cu vaginul celeilalte, cel putin nu in prezenta mea...) in timp ce eu savuram privelistea iar Micutu’ era in al noualea cer infipt in guritei fetei care era „la primire”. S-au scurs probabil vreo 20 de minute in acest fel, dupa care le propun sa trecem la normal. Incep cu Andreea, schimbam vreo doua pozitii cand, ce sa vezi: suna telefonul. Andreea raspunde si din acel moment si-a pierdut interesul pantru actiune (alta bila neagra...). Continui normalul cu Ana fiind placut surprins de angajamnetul ei si de felul in care se misca. Schimbam iar vreo trei pozitii, dar momentul finalizarii era inca deoparte asa ca le propun fetelor sa ne intoarcem la oral. Incepe Andreea care la insistentele mele are cateva incercari de DT care (daca fata e serioasa si mai exerseaza) promit sa se transforme in DT real. In acest timp, Ana are grija de zonele adiacente cu tentative de a exersa „tea bag” lucru foarte apreciat de subsemnatul desi in mod normal scrotul meu e relativ imun la stimularile orale. De asemenea am ramas placut impresionat si trebuie sa mentionez aici oralul pe care mi l-a facut Ana. Asa cum am mentionat mai sus fata are o limba lunga, jucausa si stie s-o foloseasca. La momentul finalizarii s-a nimerit ca ea sa fie cea „mufata” la Micutu’ si trebuie sa va spun ca nu s-a desprins din „inclestare” decat la secunde bune dupa ce ultima picatura de „seva” a poposit in gura ei... Desi la un moment dat am avut senzatia ca OWO va fi urmat de swallow, din pacate n-a fost sa fie. Dupa ce am finalizat, pentru igienizarea imediata a lu’ Micutu’ am primit... hartie igienica ceea ce evident a dus la acumularea a inca unei bile negre.Notele juriului: GFE si FK nu m-au interesat asa ca nu am ce note sa acord. Trebuie sa mentionez ca atitudinea fetelor nu este una neplacuta, ci dimpotriva, chiar daca nu exceleaza este totusi orientata spre nevoile clientului, asa ca o notez cu 7. OWO – Andreea: 6; Ana: 8. Normal – Andreea: 6; Ana: 7.Sex anal nu m-a interesat sa fac cu fetele, desi am senzatia ca daca cineva insista, cel putin Andreea se poate lasa convinsa sa incerce...Concluzie: raportul calitate pret este bun in opinia mea. Este probabil ca cei care nu sunt foarte pretentiosi sa considere compania fetelor o experienta placuta. Desi le-am acordat un sac de bile negre eu cred ca voi reveni la ele, semi-promiscuitatea intregii experiente avand ceva incitant...S-auzim numai de bine!PSE posibil ca cele doua demoazele sa nu faca echipa impreuna de mult timp, pentru ca la un moment dat, una i-a spus celeilalte: "Hai fata ca lucram bine impreuna...". Acest lucru ma duce cu gandul la faptul ca e posibil ca in viitor prestatiile comune sa fie imbunatatite.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...