Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Cum ar zice Marx,sau Lenin...curvari din toate tarile uniti-va!vreau sa imi cer scuze in primul rand. pt greselile de ortografie si de exprimare. e primul meu post...si nu vreau sa fie nici ultimul...asa ca ii dau drumulkaty-daria...matura...peste 40 de ani...are un blog ceva de genul katyloves69..o sa aflu adresa si o s-o postezrecenzia mea...de parca ar fii o carte ...este subiectiva din doua motive...mie imi plac maturele...rubiconde...rubensiene...si care au manichiura ingrijita...deci mi-a atras atentia poza in care comoara este desfacuta de niste degete...ok...sa revin...incep cu partea materiala...200 o ora..bani in avans...oral..anal...normal...oral fara protectie...aproape deep throat...bun....un mic derapaj...un alt fetis al meu este sa mi se suga pula cand vorbesc la telefon....ceea ce a facut cu prisosinta si zambitoare....fundul...bun....cu ajutorul lubrfiantului....comoara.....curata....ingrijita....FK.....ok.....eu eram cam obosit si cam tuflit.....asa ca primul numar....terminat in gura....tot...tot..pana la ultima picatura....al doilea...este motivul pentru care ma voi intoarce....am avut un mic orgasm fara ejaculare.....stiu ca maj credeti ca este o legenda urbana....dar el exista...deci pentru asta ma voi intoarce...in ceea ce priveste notele....o sa mai incerc cateva...ca sa am un Sistem de referinta...cat de cat exact...sau aproape de exact...ma voi intoarce....pentru oral..si anal...am uitat....annilingus...foarte vesel....oral.....8anal......8...cu lbrefiantnormal....7...am fost lenes si am stat la parter...oricum este o femeie ingrijita....si frumoasa.....daca este ceva in postarea asta care va deranjeaza....imi cer scuze...sunt novice aici....si sper sa evoluez....nick-ul meu nu are nici o legatura cu dimensiuniile.....http://katyloves69.blogspot.com/p/galerie-foto.html

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...