Sari la conținut

Kim 0733385694 si 0734241121


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator aristocrat
Reputație: 0

Salutare. Am vizitat-o și eu Kim azi. Ma invitat înăuntru servit cu apa discutat pana ea a fumat o țigară, dus de reîmprospătare și în camera la acțiune unde nah cuvintele is deprisos dar cred ca tot ce am futut pana acum mai mult sau mai puțin am supraevaluat în schimb Kim e de 10 frate. Este o femeie aparte pe care indemn oameni cu bun simt sa o viziteze.

Servicii se știu dar mai zic și eu, am ales un număr cu ON și NP. Schimbat doua poziții și dai ca nebunu. Femeia este senzație ðŸ˜. Ma facut sa ma simt bine dispus la ea și sa comportat exemplar cred ca dacă ești om cu ea și ea ii om cu tine vorba aia.

 

Note: 10 ON

10 NP

Scor 150

Ma prins furtună mam udat tot pana la mașină dar a meritat.

Spor la futut.

Kim te pup ești o dulce.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Revizitat Kim. Din nou cu noroc la telefon, pe nepusă masă, acum câteva zile pe temperaturile alea abisale. Același servicii de excepție, oricât mă străduiesc mai mult de 15-20 minute la ea nu rezist. Cred că și dacă sunt mort tot mi se scoală. Nu intru foarte mult in detalii, protocolul cu un pahar de apa rece, dusul absolut necesar la cele 38 de grade, desfășurarea ostilităților:ea pe mine, eu pe ea, asta cu gurițele! Ea pe mine, eu pe ea, eu pe ea invers, de data asta cu oșteanul fioros, explozie galactică, dus, pahar apa rece. Daca ar accepta și FK, ar fi de 11 cu steluță... Așa doar de 11! Aia care aveți lista aia cu 100 de lucruri de făcut înainte de a muri, puneti-o și pe Kim pe lista, e undeva intre a urca pe Everest și a sari cu parașuta de la zece mii de metri.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare,

 

Având în vedere că zilele acestea am avut și eu plăcerea și norocul de a o vizita pe Kim, trebuie neapărat să îi las și o recenzie aici pe forum.

 

Descrierea scurta:

Modalitate de contact:0734241121

Locatie: foarte usor de gasit, curata, cu tot ce trebuie

Atentie/timp: 300 /o ora

Fata: tot de 10 trebuie sa spun si eu.

 

Descrierea mai explicita:

 

Am sunat la numarul mentionat, si am avut norocul de a putea stabili o intalnire cu Kim. De la telefon mi s-a părut foarte deschisă și amabilă. Am conventit că o să îi trimit un mesaj pentru a afla locația , eu nefiind din zonă.

Ajuns la locatie, Kim m-a ghidat până la apartament, unde, am fost întâmpinat de o femeie foarte frumoasă. Deși arată foarte bine în poze, sunt de parere că în realitate e și mai frumoasă. Am conversat la o țigară și un pahar de apă rece cateva minute,dupa care Kim a facut un duș scurt (eu venisem de la hotel pregătit de acțiune , deși pe caldura aceea nu strica o mică răcoreală).

 

Apoi am trecut în camera de acțiune. Aici nu o să dau detalii dar vă pot spune că nici nu știu cum a trecut o oră, Kim este o companie extrem de plăcută, chiar poți discuta cu ea despre orice, asta ca și conversație. Iar la capitolul meserie... Și să vreau nu am ce să îi bag de vină. Profesionistă într-un cuvânt. Știe ce "butoane" să apese ca să te facă să te simți bine. Singura dorința pe care aș fi avut-o și eu, la fel ca marea majoritate de pe forum, ar fi fost să accepte si FK. Dar este decizia ei și trebuie respectată.

 

Ca un scurt rezumat, pot să spun că vizita la Kim a fost cea mai frumoasă experiență de acest gen din ultima vreme pentru mine. I-am promis că dacă se plimbă prin țară sau dacă mai ajung eu la Oradea, cu siguranță o să o revizitez.

 

@KIM, te pupă Mâțu 😘😘😘 aștept următoarea întâlnire când va fi să fie ðŸ˜

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dimineata, dragii mei!!! ❤️❤️❤️

 

Pana marti sunt INDISPONIBILA!!!

 

Va doresc un sfarsit de saptamana minunat exact cum sunteti si voi!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

 

:* :* :* :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Preturile si serviciile incepand cu 1.10.2018 sunt urmatoarele:

 

150lei- 1finalizare (pe durata a maxim 30min fara CIM)

200lei- 1finalizare (pe durata a maxim 30min cu CIM)

300lei- o ora (cu 1 sau 2 finalizari) (cu sau fara CIM)

 

Serviciile sunt (indiferent de timpul ales)

 

-oral protejat sau neprotejat(in functie de igiena (igiena insemnand a NU exista mirosuri,iritatii,bubite sau alte chestii de genu’) si nicidecum doar sa fi epilat si curat!!!!!!!!!)

-normal protejat !!!!!

-atingeri, mangaieri, saruturi corporale

-69

-diferite pozitii

-sex intre sani

-COB (finalizare corporala sau pe sani)

-masaj (relaxare sau/si erotic)

-footfetish

-hand-job

-cunnilingus (accept)

-annilingus (accept)

-uro

-diverse fantezi (discutate si acceptate de comun acord!)

 

Plata se face la inceput (primele 5-10min indiferent de persoana, “nou sau vechi”)!!!!!!!!!

Schimbarea e valabila pentru absolut toata lumea asa ca VA ROG sa NU incercati sa negociati!!!!!

 

MULTUMESC!!!! Si abia astept sa ne vedem, cu mare drag ca de fiecare data!!! Pupici :*

 

Programul este de la 10 la 22 (!!!Duminica nu sunt disponibila!!!)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Vizitat si eu titualara topicului.

Metoda de contact al doilea nr. din titlu.

Este usor de gasit locatia, recomand folosirea parcarii de la Penny Market pt cei care vin cu masina, blocul colorat .... nu ai cum sa-l ratezi, iar kim m-a ghidat prin telefon mai bine ca Ioana de la Waze :))).

Fata: 8-9, bruneta siliconata.

Oral 9

Normal 9

De recomandat, evident, de revenit ... la fel ...

amenda 150+50 o finalizare +CIM .... 

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutari.

 

Am avut placerea sa o vizitez de cateva ori pe minunata Kim dar abia acum am apucat sa fac cont si sa scriu o recenzie pentru ca ea merita.

 

Programare prin sms dupa ce am citit atatea lucruri bune despre ea.

 

De la inceput avea un plus ca se tine de programare.

 

Cat este ea de frumoasa nu trebuie sa va explic ca ati vazut pozele.

 

De fiecare data mam simtit super bine la ea.

 

Ca si note 10+ pe linie.

 

Iar acel oral de vis ni se poate descrie in note.

 

Multumesc Kim,abi astept sa te revad.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat si eu titualara topicului.

Metoda de contact al doilea nr. din titlu.

Este usor de gasit locatia, recomand folosirea parcarii de la Penny Market pt cei care vin cu masina, blocul colorat .... nu ai cum sa-l ratezi, iar kim m-a ghidat prin telefon mai bine ca Ioana de la Waze :))).

Fata: 8-9, bruneta siliconata.

Oral 9

Normal 9

De recomandat, evident, de revenit ... la fel ...

amenda 150+50 o finalizare +CIM ....

Multumesc din suflet pt vizita, mi-a facut o deosebita placere sa te cunosc!!! Pupiciiii ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutari.

 

Am avut placerea sa o vizitez de cateva ori pe minunata Kim dar abia acum am apucat sa fac cont si sa scriu o recenzie pentru ca ea merita.

 

Programare prin sms dupa ce am citit atatea lucruri bune despre ea.

 

De la inceput avea un plus ca se tine de programare.

 

Cat este ea de frumoasa nu trebuie sa va explic ca ati vazut pozele.

 

De fiecare data mam simtit super bine la ea.

 

Ca si note 10+ pe linie.

 

Iar acel oral de vis ni se poate descrie in note.

 

Multumesc Kim,abi astept sa te revad.

Multumessssccc!!! ❤️❤️❤️ Cu mare drag oricand!!! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Preturile si serviciile incepand cu 1.10.2018 sunt urmatoarele:

 

150lei- 1finalizare (pe durata a maxim 30min fara CIM)

200lei- 1finalizare (pe durata a maxim 30min cu CIM)

300lei- o ora (cu 1 sau 2 finalizari) (cu sau fara CIM)

 

Serviciile sunt (indiferent de timpul ales)

 

-oral protejat sau neprotejat(in functie de igiena (igiena insemnand a NU exista mirosuri,iritatii,bubite sau alte chestii de genu’) si nicidecum doar sa fi epilat si curat!!!!!!!!!)

-normal protejat !!!!!

-atingeri, mangaieri, saruturi corporale

-69

-diferite pozitii

-sex intre sani

-COB (finalizare corporala sau pe sani)

-masaj (relaxare sau/si erotic)

-footfetish

-hand-job

-cunnilingus (accept)

-annilingus (accept)

-uro

-diverse fantezi (discutate si acceptate de comun acord!)

 

Plata se face la inceput (primele 5-10min indiferent de persoana, “nou sau vechi”)!!!!!!!!!

Schimbarea e valabila pentru absolut toata lumea asa ca VA ROG sa NU incercati sa negociati!!!!!

 

MULTUMESC!!!! Si abia astept sa ne vedem, cu mare drag ca de fiecare data!!! Pupici :*

 

Programul este de la 10 la 22 (!!!Duminica nu sunt disponibila!!!)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...