Sari la conținut

Kim 0733385694 si 0734241121


Vizitator

Postări Recomandate

Reputație: 1572

Revizitat Kim vineri dupa-masa. A rămas la fel de deschisă și amicală cum o stiam. Locația e in capătul orașului, blocul bine stiut de toti.

M-a servit cu suc, am mai stat la o poveste, un dus scurt si am trecut la acțiune. Am rugat-o să mă ia încetișor si la oral si la normal, ca eram cu coaiele super pline si nu vroiam să ma tina doar 2 minute ;)

S-a executat cuminte, mai glumeam unul cu altul. Pot spune ca vineri am avut parte de cea mai bună partida pe anul asta. Am schimbat mai multe poziții, cand unul cand altul fiind partea activă din copulatie.

Am finalizat puternic si mai mult ca niciodată pe sanii ei siliconati. De mult nu m-am simțit asa golit ca dupa partida asta cu ea.

150 ron nr dati la inceput. Recomand cu căldură. E mai lejeră acum ca si program decât în prima săpt de la revenire. După tepele luate în ultima vreme, cred ca ma voi limita doar la vizitarea ei.

Respect

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Vizitator
Reputație: 0

Tu esti ciudat pasito. Bem-ai toata pula ,ca nu stii sa faci un lucru util. Poluezi topicile fetelor cu un agramatism de zici ca ai numai cacat in cap.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat din nou draguta noastra Kim.

La intalnire am strans-o in brate,tare dor mi-a fost de ea.

Fata e absolut superba, draguta si amabila in fiecare secunda.O fiinta open mind si dezinvolta cu cine poti purta o conversatie libera,pot vorbi despre orice.

Dupa o conversatie sanatoasa m-am cerut la igenizat,iar la intoarcere ma astepta fromoasa Kim in bucatarie fara acel capod negru care initial a avut-o pe ea,doar in chilotei si sutien. Peisaj de neuitat,o am intiparita si acum pe retina.

In camera de "joaca" am fost sedus si plimbat pe tainele placerii,pana aproape de epuizare si terminat la intensitate maxima. Abea ma tineau balamalele sa ma duc pana la taxiu.

 

Locatie 10 Grigore Moisil,balcoane colorate,dotat cu tot ce e nevoie

Aspect 10,fata 10 frumoasa,draguta,fund 10,piciore 10,sani 11

Igiena 10,impecabila

On 10,umed,adanc,priviri,senzuala,cim

Np 10,orice pozitie ar fi participa,te trage in ea,iar peisajul e splendid din orice unghi

Gfe 10,draguta,prietenoasa,atenta la client,superba

Cadou 10,150 lei o finalizare,on,np,cim

De recomandat Da

De revenit Da,eu sigur ma abonez.

Multumec Kim pentru fiecare clipa petrecuta cu tine.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai Da muie

Iti dau o pula peste ochi ca nu mai vezi 2 zile. Mai cacat cu ochi, ai futut vreodata ceva in viata ta sau ai ramas la scumpa ta labă?

Merci Pisicuts ca apreciezi curva de la Sibiu si-ti plac minciunile si injuriile. Vrei circ, atunci circ sa fie. =))

P.S. Nu ai plecat inca motane, daca nu la Bucuresti atunci la idioata de la Top din Sibiu?=))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost la Kim dar nu am stat

Si ce i-ai spus ?

" Pasiti pasito

Buna sunt pasito

Dati-imi ceva moca

N-am in jeb manito.

 

Date draq ca nu te cred

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost la Kim dar nu am stat

Si mai ziceai ca are sani de nota 20.Ai fost tu o pula la ea, jeg ordinar ce esti. Tu de fapt ai fost pana langa blocul ei si ai inceput sa-ti faci laba.Dar la un moment dat a iesit cineva din bloc si a trebuit sa-ti bagi ciotul numit pula in pantaloni si ai plecat. Asa ca normal ca nu ai stat. Futu-te-n gura de labagiu. =))
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

ba e aiurea ca ati ajuns sa futeti in gura pe topicu asta si nu mai intelege lumea care e treaba. Pacat pentru renceziile bune care is eclipsate de coru vostru de rahat.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Infectu pulii ce esti,sctoti pe gura numai cacat. Ori vorbesti prin cur, ori ca te gandesti cu curul,tot ce ese din tine e putred. Mars inapoi in canal,sobolan ce esti.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Superba.

Dupa cum ati putut observa am postat pozele noi cu frumoasa Kim si totodata am facut o programare pentru ca tare dor mi-a fost de ea.

Locatia este aceliasi,la balcoane colorate. Ajuns in locatie, deschide usa si ne strangem in brate ca doi amici ce nu s-au vazut de mult.

Am stat la vorbe langa un pahar de cola si discutam de ale noastre intr-un mod foarte deschis.

Dupa dushul de refresh am intrat in camera de nebunii unde am avut parte de un on. super bine executat,cu scuipat,saliva si tot ce trebe.

Np se misca foarte bine,peisajul in toate pozitiile iti face motorul sa pompeze sange in vene.

Notele sunt 10 cu * pe toate capitolele

Cadou 150 banuti/1fin/on/np.

De revenit Daa,de cate ori pot

De recomandat Da

 

Multumesc Kim pentru fiecare secunda petrecuta cu tine.

Revizitat Kim vineri dupa-masa. A rămas la fel de deschisă și amicală cum o stiam. Locația e in capătul orașului, blocul bine stiut de toti.

M-a servit cu suc, am mai stat la o poveste, un dus scurt si am trecut la acțiune. Am rugat-o să mă ia încetișor si la oral si la normal, ca eram cu coaiele super pline si nu vroiam să ma tina doar 2 minute ;)

S-a executat cuminte, mai glumeam unul cu altul. Pot spune ca vineri am avut parte de cea mai bună partida pe anul asta. Am schimbat mai multe poziții, cand unul cand altul fiind partea activă din copulatie.

Am finalizat puternic si mai mult ca niciodată pe sanii ei siliconati. De mult nu m-am simțit asa golit ca dupa partida asta cu ea.

150 ron nr dati la inceput. Recomand cu căldură. E mai lejeră acum ca si program decât în prima săpt de la revenire. După tepele luate în ultima vreme, cred ca ma voi limita doar la vizitarea ei.

Respect

Am vizitat din nou draguta noastra Kim.

La intalnire am strans-o in brate,tare dor mi-a fost de ea.

Fata e absolut superba, draguta si amabila in fiecare secunda.O fiinta open mind si dezinvolta cu cine poti purta o conversatie libera,pot vorbi despre orice.

Dupa o conversatie sanatoasa m-am cerut la igenizat,iar la intoarcere ma astepta fromoasa Kim in bucatarie fara acel capod negru care initial a avut-o pe ea,doar in chilotei si sutien. Peisaj de neuitat,o am intiparita si acum pe retina.

In camera de "joaca" am fost sedus si plimbat pe tainele placerii,pana aproape de epuizare si terminat la intensitate maxima. Abea ma tineau balamalele sa ma duc pana la taxiu.

Locatie 10 Grigore Moisil,balcoane colorate,dotat cu tot ce e nevoie

Aspect 10,fata 10 frumoasa,draguta,fund 10,piciore 10,sani 11

Igiena 10,impecabila

On 10,umed,adanc,priviri,senzuala,cim

Np 10,orice pozitie ar fi participa,te trage in ea,iar peisajul e splendid din orice unghi

Gfe 10,draguta,prietenoasa,atenta la client,superba

Cadou 10,150 lei o finalizare,on,np,cim

De recomandat Da

De revenit Da,eu sigur ma abonez.

Multumec Kim pentru fiecare clipa petrecuta cu tine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

Infectu pulii ce esti,sctoti pe gura numai cacat. Ori vorbesti prin cur, ori ca te gandesti cu curul,tot ce ese din tine e putred. Mars inapoi in canal,sobolan ce esti.

 

Hai ma, despasit, cara-te tu frumos in mortzii matii de aici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...