Sari la conținut

Noua in Bucuresti-/-Ana Marya- 0728.144.692 -Bd.DECEBAL


Vizitator ana marya

Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Poate numai avea baterie...sau poate i s-a parut ca nu esti ok! De ce sari asa? :)

Poate i sa parut ca nu esti ok ::)))))))))))))))) am lesinat de ras ....din tel sa ti se para toate sunteti la fel doar cateva aveti si voi sindrila unde trebuie ca in rest daca ati putea sa primiti banii si sa ne facem o laba singuri acasa ar fi perfect !!! 

 

Unele au si pretentii si sunt praf ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Poftim educatie :)

n am educatie lucrez la REBU pe 5 milioane si m permit sa comentez 'este'? 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poate i sa parut ca nu esti ok : :)))))))))))))))) am lesinat de ras ....din tel sa ti se para toate sunteti la fel doar cateva aveti si voi sindrila unde trebuie ca in rest daca ati putea sa primiti banii si sa ne facem o laba singuri acasa ar fi perfect !!! 

 

Unele au si pretentii si sunt praf ...

 

tu vorbesti de educatie ? mai bine te abtii.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Am ajuns acu ceva timp la fete, am cunoscut-o pe Ana cand era pe Decebal, acum au locatia pe Burebista. Am inteles ca sunt verisoare si se potrivesc , fac un super show , sunt prea nebune , de fapt asa trebuie, stau dezbracate prin casa, se ating , se palmuiesc, li se potrivesc multe melodii, nici nu stiu ce melodie sa le pun la sfarsitul recenziei. Dupa ce am baut un pahar de cola, am ciugulit niste bombonele, ii venea un client si Andreei si am intrat cu Ana in camera. Mi-a dansat putin, cica a dansat prin Italia, au mai scris si fratii mai sus, apoi a inceput dezmatul, presarat cu de toate si o finalizare intensa in preze in pasa.

 

Note : Oral 8, a facut destul de putin.

           Normal 9.5.

           Anal Nu.

           Gfe, pse 9.5 si se poate modela pana 10, Andreea obtine 10-le.

           Locatie 9.5

 

Recomand si cred ca show cu ele e demential.

Halatul 100lei finalizarea.

 

3poze cu Ana si 3poze cu Andreea: post-16555-0-44687100-1446513778_thumb.jpgpost-16555-0-17977300-1446513783_thumb.jpgpost-16555-0-65446600-1446513788_thumb.jpgpost-16555-0-80490000-1446513795_thumb.jpgpost-16555-0-15348500-1446513802_thumb.jpgpost-16555-0-07597900-1446513819_thumb.jpg

 

Cu dedicatie : 

          

  • Like 13
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Observand ca si-a updatat oferta de servicii, am revizitat-o pe Ana Marya, dorind sa incerc si varianta 2.0

Modalitate de contact: numarul de telefon din titlul topicului.

Locatia: de acum binecunoscutul apartament cu living spatios si doua dormitoare, modern amenajat, si foarte curat,  intr-un bloc situat pe Burebista, in capatul mai apropiat de Dudesti. Pe care-l imparte cu o colega, binecunoscuta Andreea (0734347714). Poti face un dus decent, primesti papuci, prosop curat si ai de ales intre diverse sortimente de geluri.

Aspect fata: punandu-si extensii, are acum parul mult mai lung, lucru care se asezoneaza mult mai bine cu frumosii ei ochi verzi si e in curs de slabire. Are inca ceva colacei pe abdomen, dar lucreaza la problema. Pentru a satisface si exigentele adeptilor slimului dur.

Servicii oferite:pe langa pachetul de baza, oral protejat/neprotejat, cu CIM sau COB, normal protejat, sex intre sani, fk, a mai adaugat extraoptiunile dominare soft, annilingus si finalizare faciala. Nu face anal. De asemeni, alaturi de colega, are inclus in oferta show lesby si threesome.

Prestatia fetei: Am vizitat-o de mai multe ori de cand activeaza si am constatat de fiecare data o imbunatatire. Fata isi doreste sa progreseze. De la sexul pasional dar putin stangace ca si tehnica pe care-l presta la inceput, am observat ca isi cizeleaza si acest aspect din ce in ce mai bine. Are un stil pasional-lasciv. Ofera fk foarte pasional si intretinut pe intreaga durata a partidei. De asemeni, oralul devine din ce in ce mai bun. Isi insuseste noi tehnici dar are mici probleme cu ritmul. Care inca nu e unul sustinut. Are tendinta de a face pauze dese si repetate. Aici trebuie sa intervina partenerul. Sa o dirijeze si sa o ghideze. Nu evita deepthroat-ul, dar are gura micuta. Nu-i reuseste inca cu cei bine dotati. De asemeni acorda atentie la zonele adiacente. Nu se jeneaza sa ia ouale in gura, sa le dezmierde cu limba, sa le suga usor.

Normalul e facut foarte pasional. Se vede ca ii place organul. Accepta pozitii diverse (lady on top, doggy-style, culcat pe o parte etc), propune chiar ea unele noi. De exemplu, la propunerea ei, am penetrat-o in doggy-style in fata oglinzii de la usa dulapului de langa pat. E o adevarata incantare sa te delectezi cu funduletzul ei apetisant si sa-i arunci ocheade in oglinda.

Dintre extra-optiuni, am ales doar annilingus si dominare soft. Accepta palme peste fund, peste fata, strans de clitoris, de sani, vorbit vulgar, totul in limite rezonabile. Iar limbutza ei jucausa si delicata face minuni in zonele mai ferite de lumina.

Atitudine fata: isi pastreaza orientarea pro-client. E dornica sa satisfaca dorintele clientului, sa-l faca sa se simta cat mai bine, sa invete lucruri noi. E foarte languroasa si ii place sa fie alintata. Cheia unei partide reusite cu ea este comunicarea. Fiind inca la inceput (nu are nici macar o luna si jumatate de cand activeaza) are nevoie sa fie dirijata si ghidata in anumite privinte. Propuneti-i diverse fantezii (bineinteles in limita ofertei ei; de exemplu nu-i propuneti anal sau ceva legat de asta ca nu face si oricum pentru asa ceva o aveti pe colega ei de apartament, Andreea, o profesionista excelenta a genului), sugerati-i tehnici, ghidati-o sa se miste in ritmul care va place. Fata e deschisa la sugestii care ii plac partenerului de sex si dispusa sa le indeplineasca. Stimulati-o corespunzator si comunicati fara rezerve si veti avea partide reusite cu ea.

Halatul: pachetul de baza 100 lei finalizarea, 200 lei ora, extraoptiunile cate 50 de lei "bucata". Eu am rezervat doua ore ca sa ma bucur pe indelete de nurii fetei pentru care am achitat fara nici cel mai mic regret 600 lei. Pentru show, pretul e de 300 lei finalizarea, 450 pachetul de baza al fetelor; in functie de extra-optiuni, pretul poate creste.

Recomandare: eu o voi vizita cu placere de cate ori voi avea ocazia.

  • Like 12
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...