Sari la conținut

Postări Recomandate

DOAMNA matura 35 daca esti finut si cu simtul umorului, manierat, cu chef de aventura te astept sa combinam pasiunea, calitatea si stilul intr-o ambianta placuta, 27 Jan 12:30 0768.660.805 am fost anul trecut la doamna cand avea 150 pe ora. am stat doar pentru un numar si ala oral.locatia = bd unirii pe la zepteraspect = e destul de pufoasa si scunda, sanii nu s lasati . turn off : par la locul de munca ... e destul de calma si rabdatoare - nu are fite, accepta si owo si cim. am optat pt protectie pe care nu prea stia sa o monteze - parerea mea - nu tragea pielea inainte de cauciuc ...per total experienta banala - nu mi am dorit sa revin.[rog un coleg sa ma ajute cu poze]

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

DOAMNA matura,35 ani,1.68/54kg,iti ofer clipe de vis in compania mea,pasiune, mister,oral neprotejat cu finalizare,normal,69,cunill.masaj erotic si de relaxare profesional.Discretie absoluta.LOC DE PARCARE. 28 Jan 20:27 0768.660.805 Pret 100L/ora

post-1-133409735449_thumb.jpg

post-1-13340973545_thumb.jpg

post-1-133409735451_thumb.jpg

post-1-133409735452_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator vidar
Reputație: 0

Dragi confrati ai placerilor carnale,Acum doua saptamani am vizitat-o pe Alina (asa s-a recomandat don'soara). Trebuie sa recunosc ca a fost o experienta foarte interesanta... S-o iau cu inceputul: sun la telefonul din titlul thread-ului, vorbesc cu fata care-mi indica, ca si locatie un bloc din spatele magazinului Micro 48 de pe bd. Dimitrie Cantemir. Ajung la apartamentul indicat, care are trei camere, probabil inchiriat in regim hotelier si care arata jalnic. In afara de Alina, acesta mai gazduieste o prestatoare care in scurtul interval de timp cat am zarit-o era imbracata intr-un fel de pijama. Nimic interesant. Caprioara mea ma asteapta imbracata intr-un fel de furou negru, scurt, incaltata cu pantofi negri cu toc si dupa ce facem cunostinta, ma invita intr-un dormitor. Alina nu este foarte inalta, are in jur de 1,6 m dar este bine proportionata. Fata o are draguta; la momentul vizitei mele era machiata discret si cu bun gust insa ceea ce mi-a atras atentia a fost parul ei, brunet, bogat, ondulat, curat, ca in reclamele la sampon. Sanii sunt mici dar arata bine pentru cei 35 de ani declarati ai Alinei. Mai jos de sani insa, incep minusurile: la pasa pilozitatea este de 2-3 mm iar gambele de asemenea nu sunt epilate. Bun, trec peste aceste „mici” amanunte, imi iau la revedere de la 100 de lei (bani platiti pentru a beneficia de atentia caprioarei timp de o ora) si ma duc la baie dupa ce primesc un prosop care era frumos impaturit pe pat. Il verific olfactiv, nu descopar nici un miros suspect asa ca-l folosesc cu incredere. Mare greseala...Ma intorc si incepem sa „ne facem de cap” cu o repriza de incalzire: imbratisari si mangaieri din partea mea versus gesturi timide, din partea fetei (a evitat FK). Alina imi raspundea cu multa reticenta; impresia mea a fost ca isi crea un fel de protectie mentala (ochii i-a avut inchisi aproape tot timpul) si ca pe toata durata „actiunii” a fost in lumea ei. Dupa incalzire am beneficiat de un oral banal si de un normal mediocru cu happy ending vaginal. In tot acest timp am avut senzatia ca fata isi reprima trairile.Dupa finalizare si igienizarea aferenta (decid sa nu raman la al doilea numar) incep sa ma imbrac, cand ce sa vezi: Alina ia prosopul folosit de mine, il impatureste frumos si-l aseaza din nou pe marginea patului. WTF??? Cu ochii mintii (tare asta, nu?) vad deja streptococi, stafilococi, gonococi, bacili, euglene si brontozauri tropaind pe Micutu’ si atentand la integritatea sanatatii mele. Ma rog, acum aproape 10 zile mai tarziu nu am nici un simptom suspect, dar e adevarat ca nu mi-am verificat inca sangele... Bun, n-o mai lungesc, imi iau la revedere de la Alina si imi vad de drum.Notele juriului:Fata - miniona, bine proportionata, draguta, cu un aer rasat, dar cu o atitudine ce lasa de dorit - 7Prestatie - FK: n/a; OWO: 5; normal: 5; anal: n-am intrebat; CIM si COB nu a fost cazul.Locatie - 4In ceea ce priveste recomandarea, ma abtin. V-am expus „sexperienta” mea tocmai pentru a putea sa trageti propriile voastre concluzii. Eu insa voi reveni la Alina convins fiind ca daca reusesc s-o fac sa iasa din carapacea in care se ascunde, experienta se poate transforma din una interesanta in una placuta.S-auzim numai de bine!

Link spre comentariu

Dupa poze tipa asta cred ca este una foarte plimbareata.Prima data am intalnit-o acum mai mult de un an in locatia Mirunei-Mosilor, apoi pe la Zepter-Banca Intesa, apoi vi-a-vis de parcarea Novotel in blocul de pe colt cu spalatoria/curatatoria la parter, locatia fiind la doi. Cred ca in aceasta ultima locatie a activat si actuala colega a Roxanei de la Raddison (daca e cine cred eu - si din postarile unora zic ca ea e - nu merita scorurile pe care le cere acum).Revenind la posesoarea topicului vad ca se muta des si isi si schimba telefoanele si mai des .Eu nu o recomand. Sincer cred ca are ceva probleme la mansarda. Cand era pe Mosilor m-a dat afara ca a fost iritata de intrebarile pe care i le puneam ca sa vad daca raman, pentru ca la telefon era destul de succinta, cu abordari de genul "stabilim la fata locului".Cand era la Novotel avea telefonul 0730194609, si a fost recenzata aici inclusiv de mine: Are dreptate confratele cu "stilul frantuzesc" de epilare.Eu am rugat-o cand isi mai schimba telefonul sa imi retina numarul si daca o mai sun sa nu ma mai puna pe drumuri.

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
Cand era la Novotel avea telefonul 0730194609, si a fost recenzata aici inclusiv de mine:

Eu cred sincer ca acest "papuas" scrie doar de dragul de a se baga in seama. Argumentez asta prin faptul ca aproximativ 90% din ce a scris sunt comentarii de genul "am intrat, am vazut si bhea ce uratanie de fata am fugit mancand pamantul". Cu riscul de a imi lua warn de la moderatori sau admini eu propun sa fiti mai circumspecti in ceea ce priveste postarile acestui coleg de forum. Pe langa faptul ca toate sunt urate sau nu merita sa ramai la ele eu cred sincer ca preia franturi din postarile altor confrati si incheaga o povestire ca fiind si varianta lui. Descopar ca la acesta doamna a fost dat afara pur si simplu, cred ca a patit-o in foarte multe locuri si astfel acele fete au fost "recenzate" negativ. Pentru cei care nu cred spusele mele rog sa verifice asa zisele "recenzii" ale acestui coleg si sa ma judece pe cele scrise aici. Cu respect pp2.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai mai cofrate "pp2",si tu te iei de prietenul "papuas"?Vezi ca are topic dedicat celor care se iau de el.Cred ca deja exista sau se pune la cale un fel de fun club "I hate Papuasul".Priviti si voi partea buna a lucrurilor,macar pare informat,eu cred ca ma abonez la posturile lui,ceva gen "newsletter",aflu noutati din lumea fetitelor.Sau macar priviti-l ca pe tipul din bancul ala:Si,le-ai tras-o mah?Nu,dar am avut la ocazii! =)) .Am mai zis-o ,dar mi se pare haioasa,scuzati va rog.Respect.PS.,pp2,cum rezolvi problema cind femeia visurilor tale este chiar... nevasta(cazul meu)?La fete ma duc ca am buba la cap.

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Frate 2x2 (pot sa iti zic asa pt ca suntem contemporani ca varsta, putin mai mare chiar eu) tu crezi ca eu de normal la cap merg la fete, la alte fete adicatalea. Eu difer un pic ca nu am bubele la cap ci in cap =))! Iar despre etern nemultumitul bastinas prefer sa nu mai comentez inca odata. Cred ca e greu de gasit pe aici o fata care sa il multumeasca, altfel ca punct de informare si centralist telefonic pt informarea noastra despre glasul fetelor.....e ok.

Link spre comentariu

Evident ca doar eu lipseam pe-aici, dar am zis ca nu pot sa scap asa ocazie! :PParerea mea este ca "papuasul" da dovada de tarie de caracter, pe cand cei care il critica nu sunt altceva decat niste invidiosi. Nu e usor sa te duci pana la dracu' cu carti la pomul laudat, sa constati (a cata oara?) ca iar e vorba de vreo borata/oratanie/cioara/taranca analfabeta si nesimtita, sa refuzi sa te lasi jefuit de banutii tai munciti si sa pleci. Fara sa-ti fie jena/rusine/tarsa/frica, te intorci pur si simplu pe calcaie si pleci. Chiar daca ai coaiele umflate ca pepenii si esti tentat sa gandesti la modul "decat nimica e buna si Anica". Mie sincer mi se pare ca experienta intru preacurvie a "papuasului" e mai degraba vasta decat restransa si nici intr-un caz nu vorbeste din carti. Un incepator intai si-o ia pe toate fronturile pana se caleste suficient, invata sa spuna NU si stie ce sa ceara pentru banii lui. Cat despre "topic dedicat celor care se iau de el", intr-adevar, acesta exista:http://nimfomane.com/forum/showthread.php?tid=6081&pid=45495#pid45495Propun prin urmare ca ultimele replici sa fie mutate acolo de catre unul din moderatori. Tot la nivel de sugestie, propun ca tipicul respectiv sa fie redenumit. Ca de exemplu "Coltul carcotasului", "De vorba cu Stan Patitul", "E dreptul meu sa fiu Gica Contra" etc.In incheiere, eu apreciez ca foarte utila munca tovarasului "papuasul" care nu se rusineaza sa impartaseasca cu noi o gramada de experiente de 5 bani, fara sa-i pese daca e pus intr-o lumina proasta sau ba.

Link spre comentariu

@petre: poti sa rezolvi simplu dilema - fa-ti o programare la doamna si apoi scrie-ti parerea. Chiar te rog sa mergi la aceasta faptura pentru ca sunt curios cum o sa sa sune recenzia. Si iti sugerez sa faci si un mic experiment - vezi ce iti spune la telefon vis-a-vis de servicii si apoi observa ce mai ofera cand ajungi acolo.In postul la care face referire omul padurii am scris ca postez doar experientele negative si am explicat si de ce. Daca te deranjeaza stilul postarilor mele le poti ocoli.Faptul ca nu scriu si experiente placute nu inseamna ca nu exista fete care sa ma multumeasca.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

PrefataMi-a zis vyypuss intr-un alt thread ca ma apreciaza ca am ajuns VIP datorita fututului.Stai tu linistit fratie ca daca reputatia se datea pe laba ajungeam PLATINUM CU DIAMANTE,CAPO DI TUTI CAPI.Gata,acum sa trecem la lucruri mai serioase.Cum pe thredul fetei devenisem destul de activ si cum reclama pe care si-o facea fata oferea si loc de parcare,hotarasc sa devin activ si in patul ei.Ajung in zona susmentionata,parchez,evident locul de parcare era doar reclama,si ajung la doamna.Acum eu stau si ma gindesc totusi ca Papuasul este un tip foarte bine,tinerel si frumusel si si-a permis sa o refuze pe fata,eu,batran,pletos si nebarbierit nu mai sint prea pretentios,liftul urcase,masina o parcasem pe trotuar omorand cinci pisici,schilodind trei babe si blocind alte doua masini ingropindu-le in zapada,dar mai ales "testosa incepuse sa iasa din carapace" si atunci ma hotarasc sa nu ratez o ocazie asa de rara si raman.Si nu-mi pare rau.Cum veneam direct de acasa nu am avut nevoie de dus,asa ca trecem direct la actiune.Doamna scoate din sifonier un cearceaf nou,il aseaza peste cel care era deja,ne asezam,ea inca mi se adresa cu"dvs".Noroc de faptul ca si-a amintit ca nu a venit domnu` director la firma ci un alt futalau la cordeala.Deci a trecut la tutuiala.Si la ...muiala,pardon la orala.Pot spune ca ea chiar se pricepe la treaba asta.Sau poate din cauza pregatirii mele primitive in arta sexului,mie mi s-a parut un oral foarte reusit,fara maini,fara picioare,fara nimic altceva,decit gura si limba.Si cum eram dupa o foaaaaaarte lunga pauza(luni o amazoana,miercuri o laba)de 4 zile,o mitraliez in gura.Si dai si trage,parca era la plutonul de executie al ceausestilor atit de plin eram.Dupa,doamna merge la baie pe plin,se intoarce pe gol,si ne asezam la taclale.Bai baieti,fata este foarte afectata de opiniile negative expuse pe aici.Lasati-o si voi mai usor.Ea este binevoitoare,incearca tot ce poate fi mai bine,poate nu-i reuseste intotdeuna dar e bineinteintionata plus ca are pretul pe masura.Singura problema pe care si-o recunoaste este la "mansarda".Iar cum apartamentul este inchiriat, cu "mansarda" se termina problemele imobiliare.Bine,poate si acest lucru a facut sa ne intelegem,ea cu "mansarda" eu cu "mansarda",eu chiar mai mult de atit,chiar locuiesc intr-o mansarda.Ce mai,doar ferestre Velux ne mai trebuiesc.Dupa o pauza binemeritata de ea si necesara pentru mine,ne reapucam de "subiectul discutiei"Si cum eu sint minte mai ingusta,idei putine si fixe, tot la oral o indrum.Dar cum aveam pofta si de putin sport trecem si la miscare,schimbam citeva pozitii si termin pe la spate pompind intr-o pasa destul de ingusta,"sugrumat" de prezervativ.Dragii mei,cei tinerei nu mergeti la doamna daca aveti bani de altceva,nu sinteti destul de delicati chiar toti si s-ar putea sa o afectati in vreun fel,cu vreo vorba nelalocul ei sau un gest nepotrivit.Daca aveti o virsta la care sa o apreciati pe a ei mergeti fara probleme,fata este normala,arata normal,arata totul in poze si isi respecta tariful.Daca mai si sinteti "mansardisti"(ce cuvint idiot) veti cinta pe aceeasi cheie.Va salut cu respect de la mansarda

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Prietene pp2,datori au ramas multi la mine,am ramas doar cu promisiunea,dar nu-i problema ,daca insa mergi la doamna chiar fa abstractie de usoare dezavantaje,vezi partea plina,eu cred ca merita.Abia astept si parerea unui "contemporan".Eu saptamana asta mai "sondez" vreo doua-trei si revin cu "mahalaua". Te-am salutat si pe tine si pe restul prietenilor forumisti(futaciosi sau ne).
Link spre comentariu
  • Oras:Vartescoiu
  • Oras:Vartescoiu

Salut!

 

DOAMNA matura 36 ani. Masaj cu finalizare, eleganta, discretie si alte servicii, Alba Iulia 9-23, 10 Sep 12:55

0768.660.805 Bucuresti

 

Despre Alina, cateva cuvinte. O femeie, repet femeie, deosebita. Nu se identifica cu apelativele fetisoara, pitzi, rapandula, curva, tzepara etc.

Frumosa, miniona si delicata. Dincolo de doza mare de inhibitie pe care o are, explicabila din simplul motiv al "meseriei" pe care o practica, poti descoperi o femeie deosebita. Inteligenta, binevoitoare si careia daca stii sa-i arati respect si atentie poti avea o surpriza majora.

Amatorilor de senzatii "scurte si tari" nu le recomand vizita. Ar fi doar timp pierdut si pareri vulgare ulterioare. La modicul tarif de 100 lei / h.

Va recomand vizita doar daca aveti timpul necesar de a intalni o femeie.

 

Stiu ca topicul nu se incadreaza la capitolul recenzie. E doar o parere personala.

Totusi pentru statisticieni: GFE-10, normal-9, oral delicat.

post-4157-0-44350000-1347288075.jpg

post-4157-0-25670000-1347288084.jpg

post-4157-0-48379300-1347288093.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...