Sari la conținut

Cuib Grozăvescu 0747426406/0751529063


pisyy

Postări Recomandate

Vizitator Fater
Reputație: 0

Va salut.

 

Am muscat din nou.

 

        Cu pofta la ceva nou am rasfoit ziarul local JB, gasit anunt nou cu text: blonda tanara ofer companie +numarul 0742430514 (numerele din titlu nu mai sunt valabile). Sun, primesc detalii, ceva suspiciuni am avut ca o cunosc vocea dar cum de vre-o 7-8 luni de zile ea si colega sa au disparut din peisaj nici nu m-am gandit la ele. Cand am ajuns la Policlinica Pelican pe care mi-a dat ca si punct de reper, o sun din nou si ma directioneaza la blocul de garsoniere de pe strada Iza. Cand dupa deschiderea usii l-am recunoscut-o mi-a trecut prin cap ca sa fac calea intoarsa dar cum era w-end stiam ca sansele sa mai gasesc pe vre-una la "servici" is foarte mici asa am ramas. Locatia e o mini garsoniera cu canapea, tv, ceva mobila mai veche si multa multa haine peste tot. "baia" e si mai mica, un wc, chiuveta si para de dus. Tragi usa glisata si asa devine baia o cabina de dus (nici nu e mai mare).

        Nu stiu unde a fost disparuta in ultima vreme dar meserie nu prea a invatat in aceasta vreme. Are un stil de a vorbi cu clienti care pe mine ma deranjeaza foarte mult: "cum sa te iau....ia-ma tu din spate....mai ai mult pana cand termini? ... ", deci atitudine zero! A inceput cu un oral foarte banal, initial m-a intrebat cum sa te iau, rapid sau incet? potrivit, zic eu dar nu era placut nici o varianta. Cand a inceput sa ma ieie rapid, dupa 1 min spunea hai ia-ma tu ca m-am ametit deja. Am trecut la normal cu ea deasupra, unde dupa nici 30-40 de miscari iar aud hai ia-ma tu di spate, eu nu mai poci. La intrebarea mea ca ceei asa repede s-a obosit, a venit si replica nu a ta e prima pula de azi pe care am calarit..., mai obosesc si eu. Trecut pe la spate, trece 2 minute.....mai ai mult pana cand termini? , m-am enervat, am scos gumitza si cu ajutor manual am finalizat pe sanii ei. Imbracat si dus am fost.

 

PS: nu mai are colega, momentan lucreaza singura.

 

Jurizare:

Locatie: 4 - mic (max 8-9mp tot cu "baia"), fum de tigara ca ceata, dezordine

Aspect: 7,5 - tinerica, destul de ok la fata, sani mijlocii, fund micut si tare, pussy epilata

Oral: 2 - corigenta! nu tu atentie la outze, foloseste numa 20%din instrument, habar nu are cum sa faca sa fie bine

Normal: 4 - comenteaza, oboseste rapid

GFE: 4 - servit cu un suc...atat

Igiena: 9 - epilata recent, era proaspat dusata. -1 pentru ca nu s-a spalat pe dinti inainte actiunii.

Atitudine. 0 - !!

Pret: 60 ron/fin ON+NP, negociat de ea (na avut sa dee rest si mi-a spus ca hai te iau cu 50) la 50 ron.

Daca o recomand sau nu? Categoric NU! E de evitat!

  • Like 6
Link spre comentariu

 Numerele din titlu nu mai sunt valabile dupa cum zicea si FATER

http://www.oradea.net/anunturi/companie--anunturi-gratuite-463933.html

companie  

 

 

Descriere
tanara, curata, simpatica 25 ani ofer companie domnilor generosi. Ceri si ofer discretie. Nu raspund la numar ascuns .suna ma si nu vei regreta     Detalii generale Adaugat de Clau25 - Offline Contact online Trimite Mesaj Privat Sex Fata Din localitatea Oradea Varsta 25 Zodia Scorpion Inaltime 168 Greutate 50 Culoarea ochilor verde Culoarea parului blond Fumator Da Ocupatia liber Interes bani Judet Bihor Localitate / Oras Oradea Contact Telefon / Mobil 0742430514    

post-46074-0-94775800-1390243006_thumb.jpg

post-46074-0-26448800-1390243050_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...