Sari la conținut

Siliconata finuta 0725650204


uragan

Postări Recomandate

  • Oras:undeva in balcani
  • Oras:undeva in balcani

25 de ani,siliconata simpatica ,ofer sex Total , oral neprotejat cu finalizare orala ,,corporala,diferite pozitii ,69.,Sex intre sani,fantezi erotice cu jucari, accept cupluri si grupuri,accept saruturi,dominari .Pozele imi apartin Reale 100%Te astept...Sunama. Pupicii.

 

http://media.publi24.ro/extralarge/20151003/0504/895f47501719b60b7ca804ed64c645bf.jpg

Link spre comentariu

(Anunt inportant.)....Mi sa pus un anunt k nr meu de telefon si pozelele mele si scrie Transexuala.....Sa nu bagati de seama k nu sunt transexual sa stati linistiti ....Nu va speriati sunt Fata nu trans. Mi la pus cineva anuntul....Sa stiti k nu sunt bolnava va arat analizele in fata voastra ca vedeti k nu sunt bolnava etc...Sunt o fata curata si o dulceata de fetita cu bun simt, ma stiu foarte multi clienti cum sunt si ingrijita.Va pup.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

(Anunt inportant.)....Mi sa pus un anunt k nr meu de telefon si pozelele mele si scrie Transexuala.....Sa nu bagati de seama k nu sunt transexual sa stati linistiti ....Nu va speriati sunt Fata nu trans. Mi la pus cineva anuntul....Sa stiti k nu sunt bolnava va arat analizele in fata voastra ca vedeti k nu sunt bolnava etc...Sunt o fata curata si o dulceata de fetita cu bun simt, ma stiu foarte multi clienti cum sunt si ingrijita.Va pup.

Am fost si eu la ea acu vreo 2 saptamini, e o fata simpatica, curata, per ansamblu am fost multumit de atitudinea si serviciile prestate de ea.

Link spre comentariu

Am vizitat si eu domnisoara.

 

Arata destul de ok la corp, dar in mod cert pozele o avantajeaza.

Ca prestatie... e cam plictisita. Vorba multa, fapte putine.

Am stat doua numere, sex total.

 

Oral: 7 -nimic wow, facut la norma

Normal: 8 - nu comenteaza

Anal: 6 - nu am apucat prea mult ca nu te lasa

 

Eu personal nu voi mai reveni. E genul de fata pe care o poti "combina" la chestii mai wow, dar mie mi s-a parut ca era satula de tot si pusa pe facut bani si nu pe oferit si satisfactii.

  • Like 4
  • Minus 9
Link spre comentariu

Am vizitat si eu domnisoara.

 

Arata destul de ok la corp, dar in mod cert pozele o avantajeaza.

Ca prestatie... e cam plictisita. Vorba multa, fapte putine.

Am stat doua numere, sex total.

 

Oral: 7 -nimic wow, facut la norma

Normal: 8 - nu comenteaza

Anal: 6 - nu am apucat prea mult ca nu te lasa

 

Eu personal nu voi mai reveni. E genul de fata pe care o poti "combina" la chestii mai wow, dar mie mi s-a parut ca era satula de tot si pusa pe facut bani si nu pe oferit si satisfactii.

Salut am fost si eu la Sandra si surpriza mare a fost sa o gasesc acolo si pe MATURA proxeneta din Arad .

Am preferat sa merg cu proxeneta  am platit 3 mil pentru jumte de ora.

Mai cred ca SANDRA produce pentru proxeneta Matura sexy.

Sandra poate confirma ca asa a fost.

Voi reveni cu o recenzie cu lux si amanunt :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

(Anunt inportant.)....Mi sa pus un anunt k nr meu de telefon si pozelele mele si scrie Transexuala.....Sa nu bagati de seama k nu sunt transexual sa stati linistiti ....Nu va speriati sunt Fata nu trans. Mi la pus cineva anuntul....Sa stiti k nu sunt bolnava va arat analizele in fata voastra ca vedeti k nu sunt bolnava etc...Sunt o fata curata si o dulceata de fetita cu bun simt, ma stiu foarte multi clienti cum sunt si ingrijita.Va pup.

S-ar putea sa ti se traga din cauza postarii de aici http://nimfomane.com/forum/topic/8715-abby-travestita/?p=1482322

Link spre comentariu

Nu este adevarat ,nu am niciun peste tu ai venit la mine si tiam spus ca sunt ocupata cu cuplu ,iar tu mai injurat in toate felurile la usa tu ai venit fara sa suni la telefon.Ai vazuto pe o femeie si ai spus si ea nu intra si a spus femeia asta k nu intra e cu sotul ei.Asculta aici nu face tu aici reclama ca degeaba faci reclama dragul meu eu nu am prietene nu am peste ...Tu esti un client care ai venit fara sa ma suni la telefon:Si ai sunat in continu la usa.Vedeti de treaba ta nu mai posteaza tu ai numai prosti.Ce vroiai sa te iau pe tine cu 200 si sa pierd 7 milioane 1 ora cu cei cuplu.Asta vroiai nebunule dasta tu ai postat aici numai prosti ...Papa.

  • Like 1
Link spre comentariu

Analul il practic pentru ca imi place in anal si normalul il practic la pentru ca imi place iar ca vb cu voi vb pentru ca voi ma intrebati de lucruri si eu va raspund intr-o ora se practica 2 finalizari.Sex anal,normal,69,saruturi,normal,si companie atat si fantezi care le doritii.Multumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...