Sari la conținut

Sexy si dulce : telefon 0726045927


men66

Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

...iar la Bacau voi reveni cu siguranta chiar incep de pe acum sa fac ceva rezervari pentru saptamana 11-16 aprilie, va multumesc pentru grija si eu sper sa ne revedem cu drag atunci unde sper sa raman o saptamana intreaga , va pup si va doresc zile insorite.

Ceva noutati, Cristina?

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Gata am ajuns sunt cazata asa cum am promis , pentru ca imi place sa ma tin de cuvant am reusit in sfarsit sa gasesc ceva pe placul meu si deci sunt disponibila si va astept cu placere la mine sa ne facem de cap, ma gasiti la nr. 0754877349...pupici!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Gata am ajuns sunt cazata asa cum am promis , pentru ca imi place sa ma tin de cuvant am reusit in sfarsit sa gasesc ceva pe placul meu si deci sunt disponibila si va astept cu placere la mine sa ne facem de cap, ma gasiti la nr. 0754877349...pupici!!!

Bravo pentru reusita de a ti gasi locatie pe placul tau .

Niste poze noi pentru cei care nu te cunosc si pentru cei care te cunosc mai putin ... ?  :)

 

Spor !

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Si eu te pupic si te astept, iar de programare trimite-mi te rog un mesaj  la ce ora ai vrea sa vii sa stiu despre cine este vorba ,pupici.

Link spre comentariu

Buna,Cristina!

Te rog frumos,in cazul in care mai exista si o alta modalitate de contact?! sa o postezi aici(messenger,mail) deoarece este destul de greu de a da de tine doar pe mobil iar eu unul nu sunt genul de persoana care sa exaspereze cu apeluri daca interlocutorul nu raspunde.

PS:poate ne spui si la ce ora incepi programul?!

Multumim frumos!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

buna hotdesperados, programul e de la 9 pana pe la 22 iar mesaje nu trimit inapoi pentru ca nu am facut o niciodata pentru ca la celalat fir poate fi o sotie, o prietena si e mai bine pentru voi asa crede ma, suna-ma si spune mi ca esti tu si se rezolva, pupici.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

am ajuns si eu pe la cristina luni dupa amiaza

programat in 5 minute - eram in zona in care activeaza (blocul turn de la E-ON) si am nimerit destul de usor

cristina m-a asteptat intr-o tinuta care i-a scos in evidenta funduletul obraznic

negociat o ora, pachet complet

dusat, trecut la actiune care a debutat cu un oral, pe care il executa bine, cu scuipat si grija la imprejurimi - pacat ca nu e CIM

dupa capitulare, improspatat si trecut la actul doi, in care am schimbat destule pozitii

trecand la note, locatie 10, fk 9, gfe 9, normal 9, anal 8,5

amenda a fost 250 ron pentru aproximativ 50 minute

per total, cred ca o voi mai vizita pe viitor

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , scriu aceasta poastare pentru fetele care intra si mai citesc pe aici , in sensul ca poate este vreo fata serioasa care isi doreste o colega discreta, curata si cu bun simt , caut o prietena cu care sa pot colabora la modul serios , fara interese sau alt tip de foloase, sa impartim chiria , vizitarea altor orase si cine stie poate si eventuale show-uri , daca sunteti real interesate imi puteti trimite un mesaj sau ma puteti suna, rog seriozitate, va multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna tuturor , scriu aceasta poastare pentru fetele care intra si mai citesc pe aici , in sensul ca poate este vreo fata serioasa care isi doreste o colega discreta, curata si cu bun simt , caut o prietena cu care sa pot colabora la modul serios , fara interese sau alt tip de foloase, sa impartim chiria , vizitarea altor orase si cine stie poate si eventuale show-uri , daca sunteti real interesate imi puteti trimite un mesaj sau ma puteti suna, rog seriozitate, va multumesc.

daca imi dai voie ...

o parere ,

incearca ..in continuare sa mergi singura in aceasta activitate ...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Dupa cum am si scris pe mine ma intereseaza o fata serioasa , bazata pe seriozitate si incredere , daca e sa fie cineva cu care sa pot colabora e ok daca nu tot ok , oricum mersi pentru sfat...pupici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...