Sari la conținut

Sexy si dulce : telefon 0726045927


men66

Postări Recomandate

Dupa cum am si scris pe mine ma intereseaza o fata serioasa , bazata pe seriozitate si incredere , daca e sa fie cineva cu care sa pot colabora e ok daca nu tot ok , oricum mersi pentru sfat...pupici.

cristina in piatra neamt nu vii....daca da dami un semn cam pe cand vii 

Link spre comentariu

Buna!

Cristina vreau sa imi cer scuze pt ca nu am putut onora programarea de astazi orele 11,vorbisem la tel cu tine.A aparut sotia....si nu am mai putut sa dau nici un semn pt a o anula.Mii de scuze ca ti-am incurcat programul si nu am reusit sa te anunt.Nu prea am cuvinte si chiar nu imi sta in caracter. :(

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Nu mai postez pe Braila pentru ca nu mai am topic si cand vin acolo am deja clientii formati foarte seriosi si ma cunosc deja, iar pentru dragul de lopix motivul pentru care nu vin la Galati estet cel invocat de tine adica este doar o aruncatura de bat si decat sa ma ingramadesc acolo optez Braila , sper ca ai inteles, pupici.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna Cristina. Pacat ca nu te stabilești si tu undeva, ai avea un loc binemeritat la top.

Si ca sa fiu explicit, am vizitat-o pe Cristina de doua ori, de fiecare data am stat 30 minute. Oral neprotejat 9, normal protejat 10, anal nu am cerut, dar ofera. Corp frumos, draguta la fata,gfe 9-10 si un fund demential. Fata atenta si client oriented.

Actiunea pana in 30 minute, platit 100 lei respectiv 150 lei a doua oara.

De revenit clar in măsura in care revine si ea.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Pfffff nu stiu ce sa spun acum , momentant ma gandesc la sarbatori si dupa nu stiu unde o sa ma duc, dar cu siguranta voi anunta din timp sosirea mea, va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , de pe data de 12-06, duminica voi vizita Bacaul pentru cateva zile, sper ca vizita mea sa va faca placere si sa avem momente frumoase...pupici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...