Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
La 11.02.2021 la 21:52, maryanpmv a spus:

Buna, pe la Pitesti cand mai ajungi?

Buna,la Pitesti cred ca ajung la inceputul luni aprilie.

La 15.02.2021 la 18:46, aiurea1987 a spus:

Ce bine arăți, esti o femeie de nota 11.

La Iași pe când stimată doamnă? Te pup peste tot 

Buna,la Iasi cred ca ajung ca pe 5 sau 6 martie.

Pentru ori ce alte detalii sunatima sau mesaj privat,PUP

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
La 20.02.2021 la 11:55, lord00 a spus:

Buna! Pe la Craiova ai idee când ajungi?

 

La 20.02.2021 la 19:18, mike2669 a spus:

Buna. La Tg Mureș când ajungi? 

 

Acum 5 ore, lord00 a spus:

???

Buna dragilor, o sa afisez un traseu fara data sau ziua cind o sa ajung,primul oras va fi Iasi unde pot sa aproximez data cind o sa ajung,simbata 6 martie cit o sa stau, cit o sa mearga treaba,acum o sa afisez orasele, cele cu semnu intrebari sunt cele  unde se gaseste  cazare foarte greu.
1)- IASI.  2)- SUCEAVA ?.  3)- BISTRITA .  4)- TARGU MURES.  5)- SIBIU. 6)-RAMNICU VALCEA ?.     7)-CRAIOVA . 8)-PITESTI. 9)-PLOIESTI.10)-BUZAU.11)-BRAILA.
Faceti voi o socoteala intre 5 si 7 zile durata sederii mele in fiecare oras, asa va dati seama cu  aproximatie cind ajung in orasul dorit de voi,va pupa Mihaela.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator adddi87
Reputație: 0
Acum 5 ore, matura-roscata a spus:

 

 

Buna dragilor, o sa afisez un traseu fara data sau ziua cind o sa ajung,primul oras va fi Iasi unde pot sa aproximez data cind o sa ajung,simbata 6 martie cit o sa stau, cit o sa mearga treaba,acum o sa afisez orasele, cele cu semnu intrebari sunt cele  unde se gaseste  cazare foarte greu.
1)- IASI.  2)- SUCEAVA ?.  3)- BISTRITA .  4)- TARGU MURES.  5)- SIBIU. 6)-RAMNICU VALCEA ?.     7)-CRAIOVA . 8)-PITESTI. 9)-PLOIESTI.10)-BUZAU.11)-BRAILA.
Faceti voi o socoteala intre 5 si 7 zile durata sederii mele in fiecare oras, asa va dati seama cu  aproximatie cind ajung in orasul dorit de voi,va pupa Mihaela.

Multumim pentru informatii ! Te astept cu drag la Craiova !

Link spre comentariu

  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
La 25.02.2021 la 20:41, matura-roscata a spus:

 

 

Buna dragilor, o sa afisez un traseu fara data sau ziua cind o sa ajung,primul oras va fi Iasi unde pot sa aproximez data cind o sa ajung,simbata 6 martie cit o sa stau, cit o sa mearga treaba,acum o sa afisez orasele, cele cu semnu intrebari sunt cele  unde se gaseste  cazare foarte greu.
1)- IASI.  2)- SUCEAVA ?.  3)- BISTRITA .  4)- TARGU MURES.  5)- SIBIU. 6)-RAMNICU VALCEA ?.     7)-CRAIOVA . 8)-PITESTI. 9)-PLOIESTI.10)-BUZAU.11)-BRAILA.
Faceti voi o socoteala intre 5 si 7 zile durata sederii mele in fiecare oras, asa va dati seama cu  aproximatie cind ajung in orasul dorit de voi,va pupa Mihaela.

La alba nu mai revii ,anul asta???

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...