Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Oras:București
  • Oras:București

Salut si buna Mihaela, vin si eu cu o recenzie nu am de gând sa deranjez pe nimeni, ba chiar din contra vreau sa ajut, am fost si eu la doamna in vara aceasta in august mai exact, am Sunat, a răspuns o voce calda si feminina am făcut programare pentru a doua zii de dimineață (am stat toata seara ca pe ace) am ajuns la Mihaela a doua zii cu un mic cadou ca așa se face la o asemenea doamna ,ma invitat la un dus am spălat repede băiatul si fuga la datorie, primul număr am finalizat in gura doamnei dupa un oral de nota 10+ ,dupa primul numar am stat putin de vorba ma servit cu ceva de baut am fumat o Tigare si pe cai ,am început al doilea numar prin a ii ling păsărica acea buna și curata (are un clitoris de excepție, trebuie neaparat încercat) am continuat cu câteva poziții la care doamna isi dădea tot interesul cu niște contre care ma înnebuneau pur si simplu, am finalizat din nou in gura ei nu a avut nimic de comentat in legatură cu asta ,părerea mea este ca isi merita toti banii!! 
Aspect 9/10                                                       Oral 10/10                                                           Normal 10/10                                                                   Locația 9/10 

PS nu vreau sa intru in polemici cu nimeni, fiecare cu gândurile si plăcerile lui, o seara buna va doresc! 

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
La 11.10.2021 la 10:13, fuckmester a spus:

Buna!La Mures cand mai vii?

Buna,de deta asta o sa afisez un traseu mai scurt,cel putin pina anul viitor am decis sa fiu prevazatoare cu situatia actuala si cu mine,consider ca nu merita sa ma duc foarte departe de capitala  criza actuala ne-a afectat pe toti,asa ca o sa scriu orasele prin care o sa trec nu sunt sigura ca o sa respect perfect traseul din cauza cazari,primul oras de care sunt sigura de cazare disponibila in Craiova,de pe 13 pina pe 16 octombrie pentru restul e incert de a gasi cazare exact cum le afisez,Ramnicu Valcea - Ploiesti - Pitesti - Targu Jiu - Alba Iulia - Cluj Napoca - Targu Mures - Sibiu si Bucuresti,stiu ca am promis sa ajung si in alte orase decit cele afisate, im pare rau ne vedem la anul,nu fiti suparati pe mine,va pupa Mihaela.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, matura-roscata a spus:

Buna,de deta asta o sa afisez un traseu mai scurt,cel putin pina anul viitor am decis sa fiu prevazatoare cu situatia actuala si cu mine,consider ca nu merita sa ma duc foarte departe de capitala  criza actuala ne-a afectat pe toti,asa ca o sa scriu orasele prin care o sa trec nu sunt sigura ca o sa respect perfect traseul din cauza cazari,primul oras de care sunt sigura de cazare disponibila in Craiova,de pe 13 pina pe 16 octombrie pentru restul e incert de a gasi cazare exact cum le afisez,Ramnicu Valcea - Ploiesti - Pitesti - Targu Jiu - Alba Iulia - Cluj Napoca - Targu Mures - Sibiu si Bucuresti,stiu ca am promis sa ajung si in alte orase decit cele afisate, im pare rau ne vedem la anul,nu fiti suparati pe mine,va pupa Mihaela.

Primul oraș pe 2022 sa fie Timișoara 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti

O sa ajung la Ploiesti da nu stiu o data anume, la Braila nu cred ca ajung in 2021, mai sus am afisat un traseu,in Bucuresti o sa fiu disponibila cred ca in decembrie dragilor am o rugaminte pentru intrebarile cind ajungi intrun oras sau pe unde mai activezi sau diferite intrebari am rugamintea sa le puneti la mesaje private,pentru ca acolo le pot sterge dupa ce va raspund la ele dar aici nu le pot sterge si mi sa unplut paginile  daca rasfoiti putin nu am recenzi cit am intrebari puse,daca voi respectati ce vam rugat,promit si eu sa afisez la timp orasul  in care o sa ajung multumesc frumos.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti

O sa fiu disponibila in Ramnicu Valcea pe 19 sau 20 octombrie pentru un 5 sau 6 zile, nu ma intrebati care oras o sa fie dupa Ramnicu Valcea ca nu sti sa va spun acum, o sa anunt fiecare oras aproape cu putin inainte sa plec din cel in care sunt,ma repet puneti intrebari aici nu mai raspund,puneti intrebari in mesagerie promit sa sa va raspund,multumesc frumos.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti

Buna,regret sa va spun ca am hotarit sa scurtez traseul,pina anul viitor am decis sa fiu prevazatoare cu situatia actuala ,consider ca nu merita sa ma duc foarte departe de capitala,criza actuala ne-a afectat pe toti, acum sunt in Targu Jiu urmeaza  Alba Iulia si Bucuresti,stiu ca am promis sa ajung si in alte orase decit cele afisate, im pare rau ne vedem la anul,nu fiti suparati pe mine,va pupa Mihaela.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 5 ore, matura-roscata a spus:

Buna,regret sa va spun ca am hotarit sa scurtez traseul,pina anul viitor am decis sa fiu prevazatoare cu situatia actuala ,consider ca nu merita sa ma duc foarte departe de capitala,criza actuala ne-a afectat pe toti, acum sunt in Targu Jiu urmeaza  Alba Iulia si Bucuresti,stiu ca am promis sa ajung si in alte orase decit cele afisate, im pare rau ne vedem la anul,nu fiti suparati pe mine,va pupa Mihaela.

Bună Mihaela, oare ne poți spune de când ești disponibila in Alba Iulia, mersi și o seara frumoasa!!!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, forfany a spus:

Bună Mihaela, oare ne poți spune de când ești disponibila in Alba Iulia, mersi și o seara frumoasa!!!

 

Bună,marți 9 noiembrie disponibilă în Alba Iulia după ora 14 și stau pînă pe 13 noiembrie pentru alte detalii am rugămintea să suni program 9 - 19.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 15 minute, matura-roscata a spus:

Bună,marți 9 noiembrie disponibilă în Alba Iulia după ora 14 și stau pînă pe 13 noiembrie pentru alte detalii am rugămintea să suni program 9 - 19.

Ok, ne auzim la un tel, mulțumesc!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...