Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

La 02.12.2021 la 2:40, adddi87 a spus:

Este incredibil cat de bine te poti simtii in compania acestei doamne. Este o femeie matura cu mult bun simt, profesionalism si multa feminitate. Pentru cine stie sa aprecieze o femeie matura, doamna Mihaela nu are concurenta. Eu sunt din Craiova am vizitat-o de 2 ori iar cand a fost acum ultima data nu m-a putut programa din cauza ca au fost prea multi clienti din Craiova si a fost full toata ziua iar dupa nu am mai putu eu venii. Abea sa vina din nou la Craiova. Mihaela nu este perfecta dar este o femeie naturala si o mamica buna rau.  Nu stiu cati barbati care i-au trecut pragul s-au putut abtine sa nu ii linga pizda aia frumoasa. Desii la unele femei Mihaela le-ar putea fi mamica, credeti-ma ca la pat nu as da-o pe Mihaela pe nici-un fotomodel.. Efectiv e o femeie care te satisface foarte bine si pleci implinit ca barbat de la ea. Ii doresc numai bine si sper sa revina cat mai repede la Craiova. Pana la urma oricum nu scapam de pandemie asta.

Pizda frumoasa pentru unii. Nu pentru toți.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti

Buna,ajung in Craiova pe 11 martie. o sa pun orasele fara sa stiu data cind ajung si durata  in orase.  urmeaza Ramnicul Valcea ,Pitesti, Ploiesti, Buzau, Braila,urmatarele destinati o sa le anunt cin ajung in Braila,pentru alte detalii am rugamintea sa ma sunati multumesc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, custuracustuta91 a spus:

Buna la braila cind? Pupici..

 

 

Buna,nu stiu o data fixa de ajuns ajung sigur,urmeaza sa ajung pe 26 martie pentru citeva zile in Pitesti disponibila dupa ora 13,dupa urmeaza Ploiesti, Buzau ,si Braila.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...