Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Olt
  • Oras:Olt

salutare tuturor va scriu in numele  doamnei Mihaela nu mai poate comunica cu noi si nici poze nu mai poate posta din cauza noilori reguli impuse de pisicuț efectiv nu mai are voie sa scrie sau sa posteze... Daca vreti sa luati legatura cu doamna o cantactati telefonic o zi buna va doresc 

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 10/4/2022 at 5:43 PM, matura-roscata said:

Buna,revin cu acelasi mesaj si cu parere de rau dar nu am vina ca nu e cazare, miine dupa ora 13 disponibila in Pitesti,trebuia sa ajung in Bacau nu am gasit cazare am incercat si in Buzau la fel nu e cazare,dupa inceierea sejurului din Pitestii o sa incerc sa ajung la Bacau sau la Buzau,multumesc.

Cand revii in Bucuresti ?

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare, 

La ultima vizita a Mihaelei in Oradea i-am facut o vizita, am ratat-o data trecuta!

Am stabilit intalnirea cu o zi inainte, onorata de ambele parti, am ajuns la adresa urcat, intrat, igienizat, trecut la fapte. 

Nu m-am putut abtine sa nu ii fac o vizita la pasarica, si pana nu s-a udat toata nu am iesit de acolo. 

A trecut ea la fapte, un ON, umed, foarte umed, accente de deep, priviri perverse, castanele nu au fost uitate!

Am schimbat doua pozitii, capra si ea pe burta, sa am privelistea fundului de braziliaca spre ochi si gata am fost. 

Apropo de fund, fratilor, are Mihaela un fund, natural, mare, tare si catifelat ca matasea, pe care multe de 20 de ani nu il au, pentru mine e locul 1 la acest capitol. 

Spor la babardit. 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...